czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wybaczać czy nie wybaczać?

W ostatni piękny czwartkowy wieczór szłam ulicą, na farnej pozdrowiłam p.Bielicką, a na dwornej spotkałam księdza. Chciałam z nim zagadać, ale on z wielkim obruszeniem syknął : pani jest pijaczką i ladacznicą. Tą pijaczkę mogłabym mu wybaczyć bo każdemu się zdarza.No ale za ladacznicę czułam się urażona. Iteraz pytanie wybaczać czy nie? Co zrobilibyście na moim miejscu.?Księża mają dziwną przypadłość do oceniania mnie. Jedni mówią żem chora, inni że nawiedzona, jeszcze inni że nękana przez złego ducha, jeden straszył mnie paragrafami. Ale też wielu z nich powiedziało ,że jestem dobrym człowiekiem. Uważam ,że jednak trzeba wybaczać, chociaż znajomi radzą mi żebym zwróciła sie do Biskupa.Trzeba wybaczać ponieważ Pan Jezus kazał wybaczać.I wy też tak róbcie!Nagroda czeka was wielka!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wybaczać czy nie wybaczać?

zmień lekarza, albo niech ci zwiększy dawkę leków :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wybaczać czy nie wybaczać?

Te Twoje opowieści jak nie o księżach to o chodzeniu do wróżek dają do myślenia. Czy Ty nie jesteś łatwym łupem do manipulacji przez innych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wybaczać czy nie wybaczać?

... może potrzebujesz odpocząć?
proponuję wycieczkę do Egiptu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wybaczać czy nie wybaczać?

Uczeń spytał: \"Czy należy odpłacać dobrem za nienawiść?\"

Mistrz Konfucjusz odrzekł: \"Czymże wtedy odpłacić za dobro?\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wybaczać czy nie wybaczać?

gdzie kresu szmat, gdzie światła błysk,
gdzie widnokręgu dal,
nie było nas i nie wie nikt
jaki jest tamten świat.

zmierzamy tam każdego dnia
gonimy jutra cień,
to wiara nasza ciągnie nas
by poznać jak to jest.

zobaczyć tych, co dali nam
miłości kilka chwil,
co nauczyli nas radować się
momentem przeszłych dni.

lecz drogi naszej widać kres,
zostawić bliskich już.
niech oni uczą nową krew
zobaczyć jak to jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wybaczać czy nie wybaczać?

Za dobro odpłacajmy miłością , to największa wartość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wybaczać czy nie wybaczać?

Ale historia.. Pff

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wybaczać czy nie wybaczać?

Wybaczaj, nie wybaczaj - kogo to obchodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wybaczać czy nie wybaczać?

co to za nawiedzona , musi mieć mocno zryty czerep i duże problemy emocjonalne :)

zmień lekarza, albo niech ci zwiększy dawkę psychotropów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wybaczać czy nie wybaczać?

Na pewno nie większe niż ty.Możesz mnie obrażać ale prawda i tak jest jedna.A nawiedzony jesteś ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wybaczać czy nie wybaczać?

jak sama pisałaś, ksiądz ci powiedział , że jesteś pijaczką i ladacznicą

może jednak mówił prawdę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wybaczać czy nie wybaczać?

Zmień się i księdzu wybacz, to tez człowiek i błądzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wybaczać czy nie wybaczać?

oczywiscie ,,trzeba zaczynac od siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wybaczać czy nie wybaczać?

No właśnie, coś musiało być chyba na rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wybaczać czy nie wybaczać?

S.Lem \" Nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów dopóki nie skorzystałem z internetu \"

.... pijaczka i ladacznica :))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wybaczać czy nie wybaczać?

Re: Prawda o Hitlerze
Autor: walteralf (---.dynamic-ww-08.vectranet.pl)
Data: 21-06-17 21:42











kogo obraziłam to sorry we wszstkim jest ziarno prawdy

Odpowiedz na tę wiadomość


wybaczać czy nie wybaczać?
Autor: walteralf (---.dynamic-ww-11.vectranet.pl)
Data: 06-05-17 18:32

W ostatni piękny czwartkowy wieczór szłam ulicą, na farnej pozdrowiłam p.Bielicką, a na dwornej spotkałam księdza. Chciałam z nim zagadać, ale on z wielkim obruszeniem syknął : pani jest pijaczką i ladacznicą . Tą pijaczkę mogłabym mu wybaczyć bo każdemu się zdarza.No ale za ladacznicę czułam się urażona. Iteraz pytanie wybaczać czy nie? Co zrobilibyście na moim miejscu.?Księża mają dziwną przypadłość do oceniania mnie. Jedni mówią żem chora, inni że nawiedzona, jeszcze inni że nękana przez złego ducha, jeden straszył mnie paragrafami. Ale też wielu z nich powiedziało ,że jestem dobrym człowiekiem. Uważam ,że jednak trzeba wybaczać, chociaż znajomi radzą mi żebym zwróciła sie do Biskupa.Trzeba wybaczać ponieważ Pan Jezus kazał wybaczać.I wy też tak róbcie!Nagroda czeka was wielka!

Odpowiedz na tę wiadomość

chodzi mi o pogrubione twoje wypowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wybaczać czy nie wybaczać?

Nie są to moje słowa i do końca nie prawda .Po mojej orzygodzie na odnowie lubię zapomnieć jeśli wiesz o czym mówię.I to jest właśnie ziarno prawdy . Ten ksiądz który to powiedział przeprosił mnie i wiec chyba miał jakieś wyrzuty ale uważam że ze względu na to że jest kapłanem nie powiniem był mówić takich rzeczy bo to nie jezusowy styl.Pan Jezus człówiekowi nigdy tego nie powiedziałby bo kochał prawdziwie a ladacznicę nawrócił . Ale przecież ksiądz to tylko człowiektak mówią ludzie mnie ich postawa rani moje uczucia religijne ale staram się wybaczać. Nie wiem czy się zrozumiałyśmy.




























pan Jezus człowiekowi takich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wybaczać czy nie wybaczać?

Nie jestem ladacznicą a z pijaczką mogę się zgodzić ale robię to po to by zapomnieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wybaczać czy nie wybaczać?

durna pała hahhaha ...moj braciszek dzis mi sie snil,...z echcial mnei zabic....gonil ze spluwą,,,a obok stanela mama i powiedziala---BOG do tego nei dopuści....za duzo kryminalow ogladam chyba haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wybaczać czy nie wybaczać?

widzisz,,,,dobrze,,,ze przyznalas sie chociaz na forum,,zes pijaczka,,,,,a niedaleko jablko pada,,,.nigdy nie wiadomo,,,co sie moze stacc po zamroczeniu,,,gdzies na ulicy,,,,wiec uważaj moJE zloto TY ahhaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wybaczać czy nie wybaczać?

Bóg może i nie dopusci ale jak stanie przy tobie człowiek ze złym zamiarem to różnie może być. Ciężki jest kaliber twojej miłości.Kiedyś powiedziałaś mi że nie umiesz kochać bo sama nie byłaś kochana pewnie coś w tym jest.Nigdy nie rób drugiemu co tobie nie miłe i myślę że forum to nie miejsce żeby obnażać człowieka chociażby przez szacunek.Każdy może mieć swoje zdanie asyty i tak głodnego nie zrozumie będę to powtarzać do znudzenia. I zanim napiszesz coś nieprawdziwego i głupiego o mnie to parę razy się zastanów.Zdrowia życzę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org