czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ślub

Witam jakie kwiaciarnie w Łomży i w jakich cenach ubierają kościół na ślub. A i w jakiej kwiaciarni najlepiej kupić bukiet dla panny młodej? Z góry dziękuję za mądre odpowiedzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub

Rusz dupsko,pojeździj po kwiaciarniach i się dowiedz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub

Jeżeli chodzi o ceny to przysteojenie samochodu w granicach 100-200 zł. wszystko zależy od rodzaju strojenia. Natomiast bukiety dla Panny młodej i świadkowie łącznie 250-350 zł. tutaj też cena zależy od rodzaju bukietu i kwiatów. Butonierki dostałam gratis przy zamówieniu bukietów. niestety nie wiem jak wygląda sprawa ze strojenie kościoła. od znajomej słyszałam że płaciła do połowy z parą która brała ślub po niej i był to koszt 350 zł za parę. Także warto dogadać się się osobami które biorą ślub tego samego dnia przed lub po Was.
Co do kwiaciarni to moja koleżanka zamawiala rok temu bukiety w kwiaciarni \"Zielono mi\" i były Bardzo ładne. zwykle kwiaciarnie mają katalogi w których możesz wybrać bukiety i strojenia więc radzę przejść się do kilku i popytać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub

Witam, zapraszam do Kwiaciarni u Tomka ul. Ks. Janusza I 30 Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub

Ja ostatnio kupowałam kawiaty u Pani Katarzyny Mateuszczyk na ul.Kopernika. Co prawda były na inną okazję, ale z tego co widziałam na stronie jej kwiaciarni na facebooku robi również ładne bukiety ślubne.

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub

ja na szczęście mam koleżankę kwiaciarkę która się wszystkim zajęła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub

Litości, nie polecam kwiaciarni na Kopernika, ostatnio Młodej rozsypała się wiązanka, porażka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub

,,Rusz dupsko,pojeździj po kwiaciarniach i się dowiedz\" w dziękuję za dobrą radę :D hehe Wiesz wolałem z lekka tu się zapoznać z cenami panie kolego (że tak sobie zażartuje :P ) A może ktoś jeszcze podpowie ceny przystroju kościoła ? Z góry dziękuję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub

Kwiaciarnia \"Lawendowa\" na Kazańskiej.Prowadzi ją młoda,sprytna dziewczyna i ma niebanalne pomysły na każdą okazję.Ceny w miarę elastyczne.
Zamawiam tam często bukiety na różne okazje i za każdym razem jestem mile zaskoczony,jak również Ci co je otrzymują.
Co do ślubu,to poleciłem ją swej kuzynce i była również zachwycona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub

goooownoooo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub

Won z tego forum. Nie stać cię na płatną reklamę dziadu. To tylko świadczy o twojej firmie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ślub

u mnie kamerował fajny kameżysta z fotografko z okolic Ciechanowca naprawdę polecam znajdziesz go na inernecie i fejzbuku pob nazwo foto bryc Sławomir bryc

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org