środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Inwestowanie na GPW

Czy obecnie warto inwestować na GPW, czy to raczej przegrana sprawa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestowanie na GPW

Inwestowanie na giełdzie nie tylko dzisiaj przypomina rzucanie do tarczy lotkami
przez małpę miej więcej taki sam efekt daje kierowanie przez fachowca he he
jedno jest pewne aby na giełdzie coś znaczyć musisz mieś prawdziwe pieniądze w
kwocie w zależności od spółki od 100 tysia do 10 milionów , jeśli ich nie masz to
jesteś skazana na trend- jak rośnie to i tobie urośnie jak spadnie to tobie też i możesz
na tym zarobić jak masz szczęście i mocne nerwy , teraz jak masz kasę to kup dolary
a na 90% zarobisz , chyba że rudy wojnę wywoła z Koreą...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestowanie na GPW

Raczej ciężko, ale jeśli się ma zacięcie do tego i gotówkę to można spróbować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestowanie na GPW

Teraz nie polecam poczekaj na korektę i wtedy kup

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestowanie na GPW

Pierwsza zasada nie słuchać maklerów-naganiaczy.
Prywatnie mogę powiedzieć, że gospodarka się rozwija, wchodzi duża kasa unijna i firmy będą miały zyski, a jak zyski to i dywidendy i giełda w górę.
Chyba , że w USA piedutnie to i nasza poleci w dół.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestowanie na GPW

Korekta, korektą, ale warto wybrać swojego faworyta. Po własnych analizach ja wybrałam grupę kapitałową Onico zajmująca się obrotem paliwami, ze szczególnym uwzględnieniem LPG, diesla, i biopaliw, do międzynarodowych koncernów i do odbiorców indywidualnych, przy wykorzystaniu transportu drogowego, kolejowego i morskiego. Spółka notowana jest na NewConnect od 2011 roku ze stałymi wzrostami. Sprawnie zarządzana firma cały czas się rozwija i inwestuje. Zobacz na http://onico.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestowanie na GPW

Jak jesteś taka pewna to kup zarobisz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestowanie na GPW

Z tego co ja wróże to - spółka ma zadyszkę bardzo mały obrót 40tysiaków przy
wcześniejszych 2mil , jakaś przyczyna tego jest - pewno jak wszędzie brak kupca...
i teraz raczej spadnie do 150 niż wzrośnie do 170zł , ze względu na ten mały obrót
trzeba spokojnie poczekać ...takie moje zdanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestowanie na GPW

Bzdury z tym faworytem, gościu sam się w gówno wpasował i szuka jeleni , którzy by to odkupili.
Drugą zasadą giełdy jest dywersyfikacja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestowanie na GPW

Osobiście chciałbym Wam polecić stronę https://alebib.pl , na której znajdziecie ranking brokerów Forex i CFD. Jest to strona, z której porad sam korzystam i jak narazie bardzo dobrze na tym wychodzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org