czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

witam kochani ! postanowilam odezwac sie do was z zapytaniem czy ktos z was uczeszczal na odnowe w duchu swietym inie wspomina tego najlepiej? chetnie podziele sie z wami moimi wrazeniami a są one nie najlepsze! masakra!!!Instytucja przy koscielna ktora powinna siac pomoc i dobro okazala sie wielką ściemą! Skrzywdzono mnie tam ,oszukano iobrażono! Zniszczono tam mają psychikę, moj spokój ducha .Dobro okazalo sie zlem ukrytym.Niszczono mnie na oczach calej grupy . Ludzie którzy tam przychodzą nie mają pojęcia w co się poakują!
Sprowadzono na mnie wielkie nieszczęście! Jeśli oglądaliście program Nie do wiary to własnie to w co mnie wciągnięto. pewien kapłan z kościola powiedział że sprowadzono na mnie dzialanie ZLA! jeśli chcecie o tam pogadać to zapraszam do rozmowy. ąle przedewszystkim chcę was przestrzec przed sektą . Pozdrawiam was kochani.Dobro przegrało ze żłem bo między nimi stanąl zły człowiek któremu zaufałam.Skrzywdził on moją duszę i cialo .Pragnę przestrzec was otym by was taż nie skrzywdzono.Podobno nie wszstkie odnowy mają zle skutki napewno tak jest.Ale ja mialam pecha.żaufalam człowiekowi. Bóg jest wielki co on złączy człowiek niech nie rozdziela lecz są tacy którzy to robiąJeśli chcecie uczęszczać na odnowę ufajcie bogu nie człowiekowi bo on was kocha i ciągle szuka.Warto mu zaufać.Otrzymałam wiele dowodów że on żyje!Wieczność to nie bajki.to prawda.Piszę to z miłości i troskiowas!Bądżcie czujni i nie dajcie krzywdzić swoich dusz One są nieśmiertelne!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Sorry ale jesteś po prostu kolejną naiwną i tyle. Patrz jakie jest życie a nie co ktoś Ci pieprzy w kościele.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Współczuję Ci ,że natrafiłaś na bydlaka ale tak w życiu jest , tacy ludzie jak Ty pragnący
wsparcia są łatwym łupem dla wszelkiej maści pseudo pocieszycieli , jedni robią to
bezwiedni inni systemowo , na pewno Trafiłaś na tych drugich ...musisz tę lekcję
bardzo możliwe że ciężką i drogą zapamiętać, w Boga wierzyć a to Coś przeżyła
możliwie mocno nagłośnić aby w przyszłości taki bydlak nie chronił się za milczeniem
poszkodowanych bo to właśnie to milczenie jest siłą i mocą tego łacha , to na tym
buduje on swoją władzę nad słabszymi .Ja wyznaję zasadę ,że nikt mnie tak nie
pomoże jak ja sam sobie...a chodzenie jak sama stwierdziłaś do sekt może mieć
zupełnie odwrotny skutek .Pamiętaj Buk jest wszędzie niekoniecznie w kościele...
i nie zawsze ten sam w którego zapatrzony jest ksiądz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

c2h5oh a gdzie Twoja gramatyka, oczywiście BUK jest wszędzie w lasach, parkach itp. ale BÓG to już co innego. Nie wywlekajcie na forum swoich relacji religijnych, DLACZEGO ? bo to jest bardzo osobista sprawa każdego z nas.

____________________________________________________________
Ludziom uczciwym zawsze należy oddać sprawiedliwość.
A nieuczciwym, pieniądze.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Relacje są osobiste wtedy jak nie ma ingerencji , jeśli ktoś nakłania do czegoś lub
żąda coś w zamian, to należy o takim napisać aby w przyszłości ktoś inny nie dał
się namówić... I nie ważne kto to jest bo pokrzywdzony milcząc uważa się za winnego
a tak nie powinno być.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Napisz coś konkretniej, co ci mówioną itp. może wyolbrzymiasz sprawe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Bardzo trafnie to ująłeś. Mówią, że Bóg ich osądzi. Ale uwierz mi, nie łatwo żyć po takich traumatycznych przygodach. Zycie moje straciłó swój dawny blask.
Po tym wszystkim zaczęłam zaczęłam unikać złych ludzi i doceniłam ludzi dobrj woli. To moi bracia i siostry!To dzięki nim chce mi się żyć!
Moją największą bolączką jest fakt , że nie mogę się modlić!To powoduje u mnie wielki smutek! żawsze byłam rozkochana w Bogu! Wyobraż sobie teraz moją starość!Mój duch umiera z rozpaczy! Ludzie nie doceniają tego co mają lecz wtedy gdy to utracą!Pan Jezus wiedział, że niektórzy księża będą nas niszczyć. Przekazał to sw. siostrze Faustynie w słowach:Módl się za dusze moich księży i sióstr zakonnych bo oni będą mieli w wyniszczaniu was moc! Ludzie tego nie wiedzą że niektórzy z niach zapatrzeni są jak to mówisz nie w tego Pana co trzeba czym też psują opinie księżom kochającym Boga.Ten ksiądz z Odnowy powiedział że nieraz Zły pomaga Bogu . Zły nie nawidzi Boga! Zrobi wszystko by odebrać mu najpiękniejsze dusze!JeZeli ksiądz mu wtym pomoże tobiada człowiekowi!!!!!
Pierwszy raz odezwałam się na Forum ale nie dlatego żeby obrazić księży lecz ostrzec ludzi!Chcę szukać pokrzywdzonych.Nazywa się ich ofiarami duchowości haryzmatycznej .Bardzo mi zależy , by odezwali się do mnie ludzie po podobnych przeżyciach. Docenię każdy wpis. Pozdrawim! OSZUKANA!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Amoze jakiś konkret. Tzn co zrobili. Dałaś na ciało dla grupy i dostałaś jeden kawałek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Coś tu jest nie ten teges, wielki chaos słów z których nic nie wynika, oszukana, ofiary duchowości charyzmatycznej, księża którzy nas niszczą. DLACZEGO taki bełkot, napisz raz a dobrze o Ci chodzi i nie rób więcej błędów w pisowni.

____________________________________________________________
Ludziom uczciwym zawsze należy oddać sprawiedliwość.
A nieuczciwym, pieniądze.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Teraz idż do Jehowych oni cię wyleczą .Oraz naprowadzą na dobrą drogę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Fanka o Jehowych zapytaj w Rosji, tam ich najlepiej rozpoznali?.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Franio, a tobie podoba się przesladowanie Jehowych, bo w Rosji są oni ofiarą rzeczywistego przesladowania chrześcijan,
co by nie powiedzieć złego o Jehowych (fanatyzm, naiwność wiary) to jednak należą oni do grupy nowoczesnych wyznań chrześcijańskich i z sekciarstwem nie mają nic wspólnego, wciąż się rozwijają na całym świecie, a władze, szczególnie despotyczne jak ta Putinowska ich nie znosi albowiem głoszą pacyfistyczne hasła (zakaz udziału w wyborach politycznych, czy innej służby wojskowej, bo jednemu królestwu wolno służyć - tylko bożemu)...
nikomu, kto podejmie z Jehowymi zgłębianie treści ich wiary nic nie grozi, uważam, że prędzej w ciemno kupiłbym samochód od Jehowity niż od katolika...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Tak, tak a \"najmądrzejszą\" rzeczą jest to że nie mogą zgodzić się nawet w sytuacji zagrożenia życie na przetoczenie krwi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

...a czy ja wskazałem cokolwiek z dogmatycznych przekonań jako mądre..?, wśród katolików są też przeciwnicy ratowania np. kobiet, które są w zagrożeniu życia ciążą..., zresztą identycznie jak Jehowi w sprawach problemów seksualności i rozrodczości





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Paplak tylko że u Jehowych nikt nie może przyjąć krwi, a nie że zostawia się wybór czy chcę czy nie, jak ma obecnie jeszcze w przypadku ciąży, która kwalifikuje się przepisami do usunięcia. I taki Świadek Jehowy ma pozwolić aby umarło nawet jego dziecko, nie podając krwi czy nie godząc się na przeszczep? Nie obchodzą imienin, urodzin, ubiór nie każdy u kobiet jest akceptowalny.Aleee to jest najlepsze- okazywanie zbyt wielkiej namiętności w łóżku z partnerem małżeńskim, bo nikt inny nie wchodzi w grę jest uważane za niemoralność, schiza na maksa.Czyli po ciemku, pod kołdrą i leżeć jak kłoda..Dużo by pisać czego im nie można, chore zakazy i nakazy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

...a jaki wybór pozostawia katolicyzm kobietom..?!, prawo aborcyjne jest napisane pod ich dyktando i wybranie aborcji nawet w tych nielicznych przypadkach prawem dopuszczonej jest grzechem ciężkim, o tym, że znależć lekarza-szpital do tego graniczy z cudem...
natomiast w przypadku dzieci, to lekarz uruchamia drogę sądową do ograniczenia władzy rodzicielskiej w tym przypadku i na podstawie wyroku sądu zabieg ratowania życia jest przeprowadzany, dorosłego zmusić do niczego nie wolno, niezależnie czy to Jehowita - katolik, czy inny bezwyznaniowiec...
nie próbuj zatem udowadniać, że Świadkowie Jehowy to gorsze jest wyznanie od katolicyzmu, bo ja widzę różnicę przede wszystkim w tym, że oni wiarę traktują serio - są po prostu ludzmi głęboko wierzącymi, a jesli ktoś, co jest powszechne wśród katolików, nie stosuje się do zasad zwyczajnie jest wykluczany, a nie tolerowany...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Paplak nie graniczy z cudem i wiem to po koleżance, która była zmuszona w warszawskim szpitalu usunąć taką ciążę, dziecko nie przeżylo by nawet dnia.Katolik nie jest idiotą, ślepo posłusznym księżom, którzy sami mają wiele brudu za uszami. Dla mnie osoba, która w imię wyrzucenia ze wspólnoty, czy potępienia skazuje siebie, nie narodzone, czy te już urodzone dziecko na śmierć, czy ciężki uszczerbek na zdrowiu nie lecząc jego z jakichkolwiek powodów religijnych nie jest racjonalnie myślącym człowiekiem. Dorosły niech robi w ostateczności ze swoim życiem co chce, ale niech nie doprowadza do śmierci własnego dziecka.A na rozliczenia dla wierzących przyjdzie czas tam na górze, a nie przez tych w sutannie. Powiadasz, że lekarz uruchamia procedury ratowania życia dzieci i owszem, tylko często decydują godziny, a nawet minuty na podanie krwi, nie zawsze jest czas na uruchamianie procedur sądowych, trzeba działać natychmiast, kilka lat temu w rodzinie mojego męża pewien konował nie rozpoznał sepsy u 2 letniej dziewczynki, stan jej się pogarszał, rodzice w nocy zawieźli ją na pogotowie drugi raz tej samej nocy gdy pojawiły się wybroczyny, dopiero dostał sr.czki i szybko dotarła do szpitala. Tam Pani doktor dyżurująca automatycznie rozpoznała że to sepsa, stan był bardzo ciężki, zatrzymała im się, duże dawki antybiotyków, silny organizm i właśnie krew która musiała zostać podana natychmiast uratowała życie małej i w takich właśnie momentach nie ma czasu na sądowe procedury,tu liczą się minuty i ludzkie życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Paplak ja nie udowadniam że ta czy inna religia jest gorsza Każdy przesadny fanatyzm jest niebezpieczny i tak jak Świadek Jehowy odmówi krwi dziecku, tak jak i babcia, która by wydrapała oczy za księdza pedofila to dla mnie jedno i to samo. Nie można ślepo czy naiwnie podporządkowywać się jakiejkolwiek religii bo prawda jest taka że począwszy od katolicyzmu, judaizmu czy innych wyznań wszędzie znajdzie się brud.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

ja jednak bardziej cenię ludzi, którzy starają się trzymać tego w co wierzą, a nie są obłudni i zakłamani, stojąc w rozkroku pomiędzy religijnymi zakazami i nakazami, a racjonalizmem,
wyższość Jehowych na tym polega, że nie zabiegają o przymus dla innych swoich zasad, jeśli ktoś nie chce zwyczajnie opuszcza ich społeczność, natomiast katolicyzm wciąż usiłuje treść swojej wiary wpleść w prawo świeckie, tak żeby ich religia była jedynie obowiązującą...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

W to co wierzą i owszem, ale nie wtedy gdy naiwnie podporządkowują się mimo swojego wewnętrznego sprzeciwu, bo co wspólnota czy ludzie powiedzą. Nie wierzę mimo wszystko że każdy wyznający jakąkolwiek wiarę nie ma nawet odrobiny do niej zastrzeżeń, że wszystkie zakazy i nakazy jemu odpowiadają i nie przytrafia mu się zgrzeszyć. Katolicyzm usiłuje i to i tamto, ale sam wiesz dobrze po sobie że zawsze można zostać ateistą. Ja osobiście wierzę w Boga, a na księży trafiałam różnych i zdarzało mi się powiedzieć co o nim myślę. Dla mnie ksiądz to facet tyle że w sukience i nie on mnie kiedyś rozliczy. Mam co do niektórych szacunek i wiem że są i tacy z powołania, ale ich jest niewielu.Jak ostatnio uslyszałam od siostry jak pewien proboszcz po mszy z ambony odpalił gdy poruszone zostały kwestie finansowe parafii zdanie:\"A skąd ja mam nabrać pieniędzy jak ludzie umierać nie chcą\" , to normalnie ręce opadły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

...są z powołania np. Paetzowego pożądania...
każda wiara religijna jest naiwna, ale najwięcej wiarołomnych, udających poprzez okazywanie fałszywej-powierzchownej pobożności, jest wśród katolików właśnie, to jest chyba główny powód, że biskupi i księża tak bardzo zabiegają o dominację i przymus swojego wyznania
Świadkowie Jehowi, choć nie korzystają z uprzywilejowanej pozycji, wsparcia państwa, dużo wymagają od współwyznawców (sióstr i braci w wierze) to jednak szybko się rozwijają, w Polsce tak zabetonowanej katolicyzmem zajmują już trzecią pozycję pod względem liczebności





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Dla mnie mogą zajmować nawet i pierwszą, niech każdy wierzy lub nie w co chce. Mnie osobiście wystarczy ich stosunek do krwi i przeszczepów i z tych dwóch w sumie najważniejszych powodów nigdy bym nie zdecydowała się należeć do tej społeczności.Dla ciebie kościół stoi ością w gardle razem z jego wyznawcami,wszystko u ciebie przejdzie nawet islam, oby nie KK. A skoro jesteś pod pozytywnym wrażeniem Świadków Jehowych to zawsze możesz stać się jednym z nich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

..weż ich Strażnicę i przyjdż do mnie z Dobrą Nowiną..., jak się nie przestraszę patrząc przez wizjer - o ile się w nim zmieścisz - to otworzę..., ale zapewne rozpoznałbym fałszywkę po kilku słowach wszak religioznawstwo o mało nie stało się moim zawodem...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Paplak ja nie chodzę po domach z nawoływaniem czy przekonywaniem do jakiejkolwiek religii,a tym bardziej do takiej która mnie zupełnie nie interesuje, ale wyglądaj może kiedyś do ciebie zapukają, do mnie pukali wielokrotnie, ale niestety to nie moja bajka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

...mnie nachodzą często na wsi, nie odmawiam dyskusji nawet przy furtce, ostatnio jeden z nich odchodząc wzburzony powiedział, że trzeba być naprawdę odważnym by powiedzieć tak jak ja: jak spotkam kiedykolwiek boga to pierwsze co zrobię to zadam mu dużego kopniaka w tyłek za to, że mnie stworzył bez pytania o zdanie.....





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

To jeśli przychodzą to masz kontakt i możesz wstąpić w ich szeregi. O stworzenie po części możesz mieć pretensje do rodziców jeśli źle ci na tym padole łez, wszak w kapuście się dzieci nie znajduje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

...niedawno podobny dewota do ciebie wstąpił do Świadków, ludzie długo nie mogli wyjść z szoku, bo był takim zagorzałym i zaangażowanym katolem...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Słowo \"dewotka\" którego tak chętnie używasz w stosunku do mojej osoby,nie pasuje w ogóle do mnie i mojego życia i doskonale o tym wiedzą moi przyjaciele i znajomi, ostatnio nawet jeden to w pewien sposób skomentował..Zdanie ludzi którzy osobiście mnie nie znają mało mnie interesuje, bo gdybać to sobie można.A zagorzały fanatyk czegokolwiek to już całkiem nie moja bajka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

przeczy twej De.klaracji treść wielu twoich wPiSów, no i ta paskudna przypadłość niechęci do tzw. obcych, szczególnie do Żydów...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Nie mam niechęci do żadnej nacji, mam niechęć do ludzi którzy szkodzą moim rodakom i Polsce bez względu jakiej są narodowości, w każdej grupie są czarne owce, ale nie wrzucam wszystkich co do jednej sztuki do tego samego worka. A niechęć to nie nienawiść. Dzielę ludzi na dobrych lub złych.Ty masz problem z kościołem i katolikami, często nazywając katolika :kato-oszołomem kato-idiotą czy kato-kretynem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Cóś mie się zdaje, że temat raczyło założyć kolejne alter ego miejscowego opiniotwórcy....
Dawaj dalej, paplicki, śmiało.....

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

@De.

Przepraszam, że się wtrącam do rozmowy, ale paplicki ma sprytny schemat dysputy. Dopóki będziesz się tłumaczyła żeś nie niedźwiedź, doputy on będzie Ciebie atakował. Nierzadko wmawiając Ci słowa, których żeś nie rzekła.

Jeśli zechcesz, spróbuj zadać mu jakieś pytanie, domagając się uporczywie konkretnej i jasnej odpowiedzi.....wierzaj mi...będzie jazda.....

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

najmniejszy

jesteś dla De.wotki najgorszym z możliwych doradców

De.wotko

prezentujesz na forum genetyczną-wrodzoną wadę nakazującą ci obwiniać Żydów za wszelkie zło na świecie oraz uznawać wyższość stereotypowego Polaka-katolika nad innych, dlatego dokonujesz wPiSy pełne szowinizmu kato-narodowego i zaściankowej, obłudnej i zakłamanej niemoralności, która nakazuje ci wyrażać pogardę i obrzydzenie do wszelkich mniejszości np. homosiów,
dlatego choć może nie klepiesz codziennie zdrowasiek, szczególnie po grzesznym seksie, może nie słuchasz na okrągło katolickiego głosu z Torunia..., ale masz wiele wspólnego z kato-dewocją...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Mniejszy Ty nie masz za co przepraszać, forum jest ogólnodostępne, z Paplikiem i owszem tak jest że lubi sobie dopowiadać po swojemu, a na niewygodne tematy nie odpowiada, ewentualnie odwraca kota ogonem, przekonałam się o tym wielokrotnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

no to sobie poodpowiadajcie..., wart Pac pałaca, a pałac Paca





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Paplak przesadzasz ja pokazuje tylko to co ma miejsce na świecie, nie obwiniam za coś co nie ma miejsca, poczynając od Palestyńskich dzieci w Izraelskich więzieniach za rzucanie kamieniami, po burzenie i wypędzanie Palestyńczyków z ich ziemi i domów, to nie są rzeczy wyssane z palca, to ma miejsce i to się dzieje tu i teraz.W ONZ oficjalnie nazwali Izrael państwem apartheidu. Odnośnie homoseksualistów wielokrotnie pisałam że jestem przeciwko adopcji dzieci przez takie pary, więc nie wmawiaj mi kolejnych swoich urojonych bzdur, jakoby było pogardą nie zgadzanie się na odopcję dzieci przez pary jednopłciowe. Jeśli potrafią niech sobie zrobią swoje, świat jest urządzony tak a nie inaczej że dzieci są ze związku kobiety i mężczyzny.Powiadasz że uznaję wyższość Polaka katolika nad innymi, serio? Znam innych, którzy uważają się za najważniejszych, a tzw\" Goj\" jest dla nich tym który ma im usługiwać, czy zdanie:\"Goje są jak zwierzęta pociągowe\" jest zdaniem wypowiedzianym przez katolika? Widzisz Paplak nie każdy nabiera się na twoje czcze puste słowa i udawaną troskę o Polskę. I nie każdy jak ty zamiata niewygodne fakty pod dywan. To co próbujesz mi wmówić i ze mnie zrobić mnie nie wzrusza, bo wiem jaka jest prawda.Usilnie dzień po dniu chcesz zaszufladkować mnie jako antysemitkę, homofoba czy grom go wie kogo jeszcze, a ja tylko ukazuje prawdę i obnażam twoją obłudę i podwójną moralność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

...mi nie chodzi o to, czy prawdziwe są problemy konfliktu w Palestynie, które wciąż przywołujesz zupełnie bez związku z danym tematem i to jest owo odwracanie kota ogonem, które mi zarzucasz, to efekt obsesyjnej nienawiści do Żydowskiej nacji, którą zapewne wyssałaś z mlekiem matki, a utrwalił ci pasem ojciec,
poza tym wciąż doszukujesz się u adwersarzy brak skórki i wyczuwasz czosnkowe zapachy..., zatem żadne żarliwe posty nic ci w tym nie pomogą, a są zgodne ze starym porzekadłem, że tylko winny gęsto się tłumaczy...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Paplak wymiana poglądów to nie tłumaczenie, ja jestem bardzo niepokorna i nie tłumaczę się nawet przed mężem, jeśli nie odczuwam takiej potrzeby, ale umiem przeprosić jeśli czuję się winna.Problemy Palestyńczyków przywołuję bo mają miejsce,ty udajesz że ich nie ma, ewentualnie bliższa ciału koszula? Nie wyobrażalnym dla mnie jest jak można kogoś wypędzić z własnego domu, zburzyć mu go i na tym miejscu pobudować swój dom. Ty często i gęsto nie pochylając się nad losem Palestyńskich dzieci, przywołujesz ofiary dzieci Syryjskich, a nasze Polskie zwiesz\"bachorami\" więc obłudy szukaj zerkając w lustro. U mnie każde zwie się dzieckiem.Pasem nikt mnie nie bił, w ogóle nikt mnie nie bił, nie licząc jednego razu gdy oberwałam od mamy ścierką po plecach i nienawiści we mnie nie zaszczepiono do nikogo a tobie do katolików zaszczepiono i to bardzo skutecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Niewyobrażalnym być powinno. Mój błąd..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Palestyńczyk udusił polską studentkę w Izraelu
Zabił Darię, bo nie dała się pocałować

Policja z Izraela właśnie zatrzymała 21-letniego Palestyńczyka, który ją udusił.

Feralnego 16 kwietnia Daria R. († 24 l.) wyszła z hotelu Golden Crown, w którym zatrzymała się grupa leśników pielgrzymująca z Polski do Ziemi Świętej. Polka wyszła z hotelu tylko na chwilę. Miała pójść po owoce. Po drodze spotkała Kutibę Atiana (21 l.), który do Nazaretu przyjechał nielegalnie z Jerycha. Pracował na budowie. Zaczęli rozmawiać, ale Arian nie rozumiał dziewczyny. Bardzo mu się spodobała, więc złapał ją za rękę i próbował pocałować. Gdy zszokowana Daria wyrwała się i zaczęła uciekać, dopadł ją i udusił chustą. Ciało dziewczyny schował w lesie, zaledwie 100 metrów od hotelu.
Ciało kobiety znaleziono w pobliskim lesie po trzech dniach od zniknięcia. Znajdowało się 100 metrów od hotelu, w którym mieszkała. Tuż po morderstwie 21-latek uciekł z ojcem i bratem do Autonomii Palestyńskiej. Wydał go wujek, który zadzwonił na policję z informacją, gdzie znajdują się zwłoki Polki.

Qutiba Atyan, 21-latek z Jerycho został oskarżony o: morderstwo, próbę popełnienia napaści seksualnej, utrudnianie śledztwa, a także o nielegalne przedostanie się do Izraela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Palestyńczyk zabił Brytyjkę w Jerozolimie

Palestyńczyk zabił brytyjską studentkę w Jerozolimie, w okolicach Starego Miasta - informuje policja. Pchnięta kilkakrotnie nożem 25-latka zmarła wkrótce po przewiezieniu do szpitala. Napastnika zatrzymano.

Do ataku doszło w tramwaju, w okolicy, gdzie było wielu chrześcijan, w tym przybyszów z całego świata, obchodzących w Jerozolimie Wielki Piątek.

Według izraelskiej policji ofiara Palestyńczyka miała 25 lat. Z kolei służba bezpieczeństwa wewnętrznego Szin Bet ustaliła, że napastnik to 57-letni mieszkaniec arabskiej Jerozolimy Wschodniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Izraelka - 13-latka zadźgana we śnie przez Palestyńczyka

Do odrażającej zbrodni doszło w izraelskim osiedlu Kiryat Arba niedaleko Hebronu na terenie Autonomii Palestyńskiej. 13-letnia dziewczynka została zasztyletowana przez Palestyńczyka, który mieszkał w pobliżu swojej ofiary. Zamordował dziewczynkę w nocy. Jego ofiara spała, gdy napastnik włamał się do jej domu rodzinnego. 19-letni Palestyńczyk nie żyje.

13-letnią Hallelem Yaffa Ariel zaatakował napastnik podczas snu. Dziewczynka została kilkakrotnie pchnięta nożem w górne partie ciała przez 19-letniego Palestyńczyka, który niepostrzeżenie wtargnął do jej pokoju. Po ataku chłopak próbował uciec.

Gdy rodzice usłyszeli hałasy, natychmiast przybiegli do pokoju córki, w którym już nie było mordercy. Po chwili wezwali karetkę. Nastolatka w stanie krytycznym trafiła do szpitala w Jerozolimie. Tam lekarzom nie udało się jej uratować.

Do zabójstwa doszło na strzeżonym osiedlu. 19-letniego Mohammeda Tarayreh z pobliskiej miejscowości Bani Naim próbował złapać jeden z ochroniarzy. Mężczyzna został kilkukrotnie pchnięty nożem oraz postrzelony. Obecnie znajduje się w ciężkim stanie w szpitalu. Ostatecznie Tarayreha zastrzelił drugi z ochroniarzy, który potem ratował życie swojego kolegi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Jasne że takie sytuacje tam mają miejsce, oni się tam mielą między sobą od wielu lat, ale wsadzanie do więzień dzieci za rzucanie kamieniami w czołgi to mało nazwać przegięciem! To nie Palestyńczycy buldożerami zmiatają z powierzczhni ziemi domy Izraelitom i to nie oni budują tam swoje osiedla! Ostatnio Izraelski żołnierz z zimną krwią zabił leżącego na ziemi i nie zagrażającego już nikomu Palestyńczyka, strzelił mu w głowę ze słowami, że on nie zasługuje aby żyć i taka nadgorliwość nie była pierwszym takim przypadkiem, a ów żołnierz został uznany winnym, ale kara śmieszna za ludzkie życie 18 mcy więzienia. I to są realia tego co tam się dzieje, a gdzie sankcje, gdzie krzyk międzynarodowy, gdzie obrońcy praw człowieka? Obłuda na świecie nie ma granic! Wybiórcze traktowanie i skowyt w stosunku do nielicznych państw i narodów a reszta zamiatana pod dywan! Każdy powinien być równy wobec prawa, bez wyjątku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Palestyńczyk zabił siekierą 16-latka, Żyda .

Zranił też ciężko inne 7-letnie żydowskie dziecko.

Zamachowiec zaatakował dzieci w żydowskim osiedlu Bat Ajin niedaleko Hebronu na Zachodnim Brzegu. Starszy chłopiec zginął na miejscu, o życie młodszego lekarze walczą w szpitalu.

BBC, powołując się na izraelskie radio, podaje, że do zamachu przyznało się zbrojne skrzydła Islamskiego Dżihadu.

Świadkowie zdarzenia twierdzą, że próbowali zatrzymać zamachowca. Strzelali do niego, ale udało mu się zbiec.

Poszukuje go teraz wojsko i policja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Jerozolima: Palestyńczyk strzelał do przechodniów na ulicy; zabił 2 osoby


Zmarły dwie osoby postrzelone w niedzielę rano w Jerozolimie przez palestyńskiego napastnika i przewiezione do szpitala w stanie krytycznym - poinformował rzecznik placówki.

Według nowego bilansu pięć osób zostało lżej rannych - trzy z nich odniosły obrażenia od kul, a dwie zostały ranne, gdy samochód sprawcy zderzył się z ich pojazdem.


39-letni Palestyńczyk, mieszkaniec wschodniej, arabskiej części Jerozolimy, krążący samochodem dookoła siedziby policji, zaczął strzelać w pobliżu przystanku tramwajowego. Podczas ucieczki został zastrzelony przez ścigających go policjantów na motocyklach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Muhannad Halabi, 19-letni Palestyńczyk, student prawa na uniwersytecie Al-Kuds w Jerozolimie, w sobotę wieczorem, uzbrojony w nóż, wyszedł na Stare Miasto.

Zabił młodego izraelskiego żołnierza Aharona Benitę, poważnie ranił jego żonę i dziecko. Kiedy rodzinie na pomoc przyszedł mieszkający w pobliżu Nehemia Lavi, znany rabin i ojciec siedmiorga dzieci, zadźgał także jego, po czym zginął zastrzelony przez policjantów.

Zanim wziął nóż i wyszedł w miasto, napisał na Facebooku: \"Co się dzieje z naszymi świętymi miejscami? Co się dzieje z naszymi matkami i siostrami? Nie zgodzimy się na upokorzenie, nasi ludzie w końcu powstaną!\".


...............................


Zaledwie kilka godzin po ataku Halabiego inny palestyński nastolatek ranił nożem młodego Izraelczyka, po czym został zastrzelony przez policję. Także on przed atakiem zostawił na Facebooku krótki testament. \"Męczeństwo albo zwycięstwo\" - napisał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Nikt nie twierdzi że Palestyńczycy są kryształem, ale jakby nie było to ich domy, a trzymają ich jak bydło pod drutami i oni mają się z tym pokornie godzić? Zdjęcia dzieci zabitych to dopiera trauma jest. Choćbyś wrzucił i sto różnych porównań, skala winy nigdy nie będzie po połowie.A świat milczy jak zaklęty,czasem coś bąknie, ale nikt i tak ich nie słucha. Oni dalej robią swoje, burzą, wyganiają, budują, stawiają mury,strzelają itp..Opinia innych narodów zupełnie ich nie interesuje, ale lubią nakazywać i wtrącać się do tego jak mają postępować inne państwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

De.bilko

W artykule z 15 marca 2011 r. zatytułowanym “Nie będziesz zabijał!” turecki publicysta Burak Bekdil przeciwstawił „napady gniewu” tureckiego premiera Recepa Tayyipa Erdogana „wobec śmierci dzieci”, które, jak twierdził Erdogan „nie rozróżniają rasy i religii”, z jego milczeniem po masakrze dokonanej 12 marca przez Palestyńczyków na izraelskiej rodzinie Fogel [1] .

Bekdil dodał, że “palestyński wojownik” powiedział mu kiedyś: “Dla nas nawet roczne izraelskie niemowlę jest żołnierzem”.

http://www2.memri.org/polish/po-zamordowaniu-rodziny-izraelskiej-turecki-publicysta-pisze-w-hurriyet-nie-bedziesz-zabijal/1669


Dalej lubisz Palestyńczyków?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Lubisz tak wklejki, więc wrzuć tylko z prawdziwego źródła, bez kłamstw jaka jest skala ofiar po obydwu stronach. Ilu zabitych Palestyńczków a ilu Izraelitów...Wklejaj do rana Paplak będzie miał co czytać. Ten konflikt jest chory, powinien być nacisk przez społeczność międzynarodową aby to zakończyć. Żadna matka nie powinna płakać nad swoim zabitym dzieckiem bez względu na jego kolor skóry czy wyznanie. One są największymi ofiarami wszelakich wojen.Ale to tak jest jak się uważa za kogoś najważniejszego na świecie i sądzi że wszystko mi wolno!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

A ty nadal usprawiedliwiasz jedną ze stron? Gdzie napisałam kogo lubię a kogo niby nie. Ja nie Paplak że polskie to bachory , a reszta dzieci. Dla mnie każde dziecko jest równe. A teraz pisz sam ze sobą, mnie na dziś w owym temacie wystarczy.

Wklejki, wklejki, wklejki na twoją mogę wkleić drugą w odpowiedzi, ale po co? Nie bawi mnie to.A kto chce to wie. Jak mawiają :\"Co głupiemu po rozumie, skoro użyć nie umie\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

ubodło De.wotkę, że okazuje się fałszywe jej przekonanie, że tylko Żydzi są na świecie żli, straciła ochotę, pójdzie przytulić się do kał amarza...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

W kościele mówi się ze zaczęla się trzecia wojna ale nie między narodami lecz między dobrem a złem. Zalew uchodzców i przemoc przez nich stosowana to znak czasów. Ludzie dobrej woli powinni jednać się a nie różnić.Tylko jadność w narodzie i na świecie da nam siłę przeciw złu.Nie jestem zatwardziały katol ani tym bardziej moher ale ponad wszystko kocham ludzi. Ipowiadam wam dostałam taką łaskę od Boga WIEM że największą siłą jest modlitwa . Zawsze oco Boga poprosiłam to dostałam. UwieZcie mi Bóg płacze kiedy widzi skalę przemocy na ziemi.To on ma oręż do walki ze złem.Gdybyście wiedzieli jak wielką ma siłę, to byście nie uwierzyli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Paplak ogarnij się i najlepiej uczesz i nie wmawiaj mi czegoś czego nigdy nie stwierdziłam..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

czesać się nie muszę a czego doświadczyłam piszę !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

haha

walteralf , urzekła mnie twoja historia, teraz napisz do Przyjaciółki :)

następna rozgarnięta, jak gowno patykiem :)

:) a to się baby dogadały :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

walteralf

ja też, jeszcze po tylu latach małżeństwa, czasami muszę robić coś na kształt modlitwy, żeby dostać czego pragnę...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Księza którzy nie postępują w myśl zasady ni e rób drugiemu co tobie nie miłe, psują opinie tym z prawdziwego powołania. WSTYD.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

na miejscu katolików zastanowiłbym się ilu księży skończyło seminarium nie dzięki boskiemu, tylko Paetzowemu powołaniu, a trwało to dość długo...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

...a jak on to robił, że tobie nie było miło..?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Jesteś monotematyczny, istnieje duch i ciało.księża uwielbiają działać na obu polach. Ale w duchu można człowiekowi fest przyłożyć tak wiesz że się długo nie może pozbierać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

ty paplik jesteś fajny gość,ale trochę sfrustrowany. ąle mogą być z ciebie ludzie,nieżle sie z tobą gada.Od razu czuć pismo nosem żeś nie frajer.Myślę że awersja do KK wynika z tego że tak zostałeś stworzony. Ale wszystko przed tobą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

stworzony zostałem inaczej, czyli jako katol, a taki jestem dzięki rozumowi i krytycznemu spojrzeniu na sprawy kościoła, religii i wiary (zgłębiałem tajniki religioznawstwa)

ten twój ksiądz pewnie obrobił pole z ciałem, a potem chciał tylko mamić cię duchem, a ty jednak nadal wolałaś ciało..., dlatego zawiedziona jesteś...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Ciała nie znam, ale duch jego jast zawsze wnerwiony.ą tak nawiasem podziwiam panie które pozwalają sobie na igraszki z księżmi. Ciągle jesteś monotematyczny uczepiłeś się tego ciała i już. uparty.A co powiesz na temat bilokacji ? Widziałam to na własne oczy . Nie wiem co wyczytałeś w tych tajnikach religioznawstwa, ale to co widzialam zmusza mnie do dawania świadectwa o istnieniu nie tylko materii do końca MOICH dni by wspierać ludzi w wierze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

a ty jesteś przy zdrowych zmysłach ?
takie bzdety tu wypisywać ?

co to za nawiedzona , musi mieć mocno zryty czerep i duże problemy emocjonalne :)

zmień lekarza, albo niech ci zwiększy dawkę psychotropów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

,,,to jest schizofrenia paranoidalna ....leczenie jest proste.....po 2och mc...wszystko mija....chory podsyca siebie alkoholem...wtedy czuje ulgę i nie boi się....bez leków nie ma szans,,,,,,inaczej sam sie wyniszczy wiecznie oskarżając i szukając winowajcy ,,wystarczy oczytać o objawach choroby,,,w przypadku opętania,,,kiedy leki nie działają ..egzorcyzmy,,,,,co serdecznie odradzam,,,,,widziałam jak to wygląda pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Nie ma to jak dobra przyjaciółka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila






TVP odwołuje występ Dr Misio na festiwalu w Opolu z powodu antyklerykalnego teledysku

patrz i słuchaj : DrMisio - Pismo

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/dr-misio-nie-zagra-na-festiwalu-w-opolu-z-powodu-antyklerykalnego-teledysku-pismo-tvp-klip-jest-nieemisyjny-wideo





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odnowa w duchu swietym komu zaszkodzila

Jakby nie ta afera to o tym całym Dr Misio nawet bym nie słyszał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org