czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Spływ kajakowy

nie wiecie czy w najblizszym czasie bedzie organizowany jakis spływ kajakowy??? kto by sie wybral? ja napewno...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spływ kajakowy

Na Narwi ??

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spływ kajakowy

spływ? tez bym sie wybral,ale gdzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spływ kajakowy

no nie wiem piszcie propozycje moze uzbiramy jakas grupke i pojedziemy
kiedys byl z PTTK'u... trasy rozne jedno dniowy to np. z lomzy do nowogrodu , z ptakow do nowogrodu, z dobrego do nowogrodu, biebrza, z wizny do lomzy, moze kawalkiem krutyni(jezior mokre i kawalkiem rzeki krutyn(razem ok30 km).... albo kilku dniowy ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spływ kajakowy

kiedys PTTK robil cos takiego jak jest teraz z tymi splywami mozna gdzies sie zapisac
mi sie bardzo podoba trasa: http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=600
a w tym roku bylo juz cos takiego???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spływ kajakowy

ja sie pisze na 100%. ostatnio zorganizowalem splyw byl nawet temat. ale to jest dosc dluga trasa jak na splyw i pozatym wolabym na biebrzy: lepsze widoki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spływ kajakowy

kacperek89 a mialbys jeszcze paru chetnych na splyw???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spływ kajakowy

pewnie:)) zalezy ilu potrzeba. ale jak widze ten splyw jest prawie 2 tygodniowy. a ile dniuwy planujesz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spływ kajakowy

jak zorganizowalibysmy grupke osob to bysmy ustalili na ikle dni przeciez nie musiy jechac na tydzien czy 2 tylko na np.5 dni,3 to zalezy jakby rescie pasowalo bo mi to rybka ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spływ kajakowy

napisz do mnie na maila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spływ kajakowy

Trasa z Krutynią i Pisą może być ciężka, jak Wam powieje na jeziorach, to potrzebna przewózka, Śniardw nie skosicie.
Na weekend polecam Pisę, prosta, ładna, ciekawa, biwak na każdym zakręcie, kąpiel w dowolnym miejscu.
vR

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spływ kajakowy

Tutaj http://bosman.info.pl jest ciekawa propozycja. Zajmują się organizacją i zaopatrzeniem spływów kajakowych. Mają też w sprzedaży kajaki z niezbędnym wyposażeniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spływ kajakowy

Z własnego doświadczenia mogę wam polecić spływy kajakowe po rzece Wda. Cześto zaglądam tutaj http://www.navigo-kajaki.pl/splywy-kajakowe/ często są informacje o spływach, które właśnie oni organizują ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spływ kajakowy

Mój kolega ostatnio zorganizował sobie na własną rękę. Wynajął kajak w Krakowie, od jakiegoś klubu sportowego i popłynął w dół Wisły. Fajna przygoda z tego co mówił. Więc możesz spróbować też w ten sposób.

opony kraków

opony kraków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spływ kajakowy

Mi już znudziły się zwykłe spływy kajakowe. W tym roku postawiłam na rafting w Karpatach, który będzie odbywał się na terenie Ukrainy. Jestem pewna, że będzie to niezapomniana, ekstremalna przygoda. Na stronie Rafting in the Carpathians znalazłam całkiem fajną ofertę takiego wyjazdu.
Czy ktoś z Was może korzystał kiedyś z firmy Tourclub? Możecie polecić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spływ kajakowy

Jasne, da się to zorganizować samemu ale trzeba mieć ten kajak ;) Ja polecam wypożyczalnię http://www.kajaczki.com/ a najlepiej wypożyczać grupowo bo wtedy można złapać jakąś zniżkę na sprzęt :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spływ kajakowy

nigdy nie byłam na spływie kajakowym, chciałabym kiedyś się na coś takiego wybrać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spływ kajakowy

Fajną wycieczką rodzinną będzie zwiedzenie Ukrainy orazrafting w Karpatach/. Dzieciom na pewno się spodoba, bo rafting to świetna zabawa dla dzieci jak i dorosłych. Przygotujcie się na adrenaline oraz mokre ciuchy big_smile

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spływ kajakowy

Fajną wycieczką rodzinną będzie zwiedzenie Ukrainy oraz rafting w Karpatach. Dzieciom na pewno się spodoba, bo rafting to świetna zabawa dla dzieci jak i dorosłych. Przygotujcie się na adrenaline oraz mokre ciuchy big_smile

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org