czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
farba do włosów ciemny blond - jaką wybrać?

Hej postanowiłam sobie, ze od kwietnia będę farbować włosy sama w domu. Interesuje mnie ciemny blond tylko jaką firmę farb wybrać? Postawić na te drogeryjne farby czy muszę szukać hurtowni fryzjerskiej i tam kupować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: farba do włosów ciemny blond - jaką wybrać?

w hurtowni kup białą i troszkę czarnej i zmieszaj.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: farba do włosów ciemny blond - jaką wybrać?

Na farbach z hurtowni trzeba troche się znać. Musisz wiedzieć jaką moc oksydantu wybrać do danej farby, jak je zmieszać aby wyszedł ton jaki chcesz uzyskać, i jakie odcienie możesz ze sobą mieszać i w jaki sposób, żeby nie \"spalić\" włosów. Uwierz mi, że to nie jest tak, że pani w hurtowni mowi \"ten oksydant z tą farbą i bedzie dobrze\". Nie będzie. Chyba że orientujesz sie w oksydacjach i tonach. Jeśli nie, to zdecydowanie polecam farby drogeryjne, które wcale nie są gorsze, a zmieszane są od razu w odpowiednich proporcjach i ciemniejszymi odcieniami cieżko zrobic krzywdę włosom. Jeśli chodzi o to jaką farbę wybrać, to jednak wszystko zależy od kondycji i struktury wlosow. Jedni farbują syossem i mówią ze farba cud, innym przesusza włosy. To samo z palette. Polecam wziac farby bez amoniaku, np casting z Loreal. Pamiętaj, że farba ciemniejsza kładziona na jaśniejszy ton wlosow zawsze wychodzi ciemniejsza niż na opakowaniu ii pomkilku myciach dopiero uzyskuje sie odpowiedni odcień. Jeśli chcesz ciemny blond to radziłabym zacząć od nr 700 (mowie o castingu). Im ciemniejsza farba tym niższa numeracja i odwrotnie. Im jaśniejsza, tym numeracja wyższa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: farba do włosów ciemny blond - jaką wybrać?

nie polecam jak na pierwszy raz kupować i mieszać farb z hurtowni. Lepiej tak jak przedmówca pisze, drogeryjne tutaj bedą dużo lepsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: farba do włosów ciemny blond - jaką wybrać?

Ja wczoraj farbowałam włosy ciemnym blondem Marion Revoilution. Kolor wyjściowy to bardzo jasny brąz, efekt po farbowaniu to średni brąz(z rudymi refleksami pod światło). kolor w sumie mi się podoba, ale ciemnym blondem to nie jest. Plusy tej farby, to cena 6,50zł i niedrażniący zapach.

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: farba do włosów ciemny blond - jaką wybrać?

Polecam farby marki Garnier, w tym zakresie cenowym według mnie są najlepsze,
nie niszczą włosów, a farba się długo trzyma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: farba do włosów ciemny blond - jaką wybrać?

Ja też stosowałam garniera i miałam super kolorek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: farba do włosów ciemny blond - jaką wybrać?

Farby fryzjerskie są super, ale trzeba się na nich niestety trochę znać. Lepiej nie ryzykować na pierwszy raz. Wspomniane wyżej są w porządku, także z powodzeniem możesz coś z Garniera np. wybrać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: farba do włosów ciemny blond - jaką wybrać?

Sama sobie farbuję włosy i korzystam już od kilku lat z dobrych farb , które kupuję w sklepie fryzjerskim https://hairlook.pl/. Jak kupuję ciemny blond to mam ciemny blond.Ważne... korzystam z odżywek i są tego efekty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: farba do włosów ciemny blond - jaką wybrać?

Ja maluję samodzielnie

Joł joł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: farba do włosów ciemny blond - jaką wybrać?

Etno nawet w święta pracujesz? Tak źle już u ciebie? Musisz poszukać sobie lepiej płatnej pracy bo to wyklejanie linków za dużo czasu pochłania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: farba do włosów ciemny blond - jaką wybrać?

Szeroką paletę blondów w tym również ciemnych blondów ma marka Color&Soin. Ja bardzo chwalę sobie ich farby, bo mają dobry skład (bez parabenów, silikonów, niklu itd) i odżywiają włosy, nawilżają je, więc tym bardziej polecam w przypadku osób które mają z natury suche włosy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: farba do włosów ciemny blond - jaką wybrać?

ja kupuje bez amoniakowe takie normalnie dostepne w drogerii nie jakies typowo fryzjerskie i jestem zadowolona z efektow jakie uzyskuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: farba do włosów ciemny blond - jaką wybrać?

Wybierz ciemny blond.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: farba do włosów ciemny blond - jaką wybrać?

bez amoniaku nie sa slabsze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: farba do włosów ciemny blond - jaką wybrać?

nie :d dzialaja tak samo a sa bezpieczniejsze. ja na notino zamawiam z firmy phyto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: farba do włosów ciemny blond - jaką wybrać?

aha no to nie wiedzialam myslalam ze to slabsze jest :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org