czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szkoły językowe

uczęszczał ktoś? chciałabym doszkolić swój angielski i nie wiem, którą szkołę wybrać.

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoły językowe

Ja uczę sie sam w domu i idzie mi to całkie, całkiem ale wiem, że nie każdy ma predyspozycję więc nie pomogę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoły językowe

Niestety jeśli chodzi o naukę to muszę mieć jakiś bat nad głową bo inaczej szybko tracę motywację.

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoły językowe

Jeżeli chcesz dobrze uczyć się angielskiego powinieneś skorzystać z Linguo http://linguo.com.pl/ bo jest to jedyna szkoła w regionie oferująca zajęcia z Native Speakers, a nie ma skuteczniejszego doskonalenia językowego jak z rodowitymi lektorami.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoły językowe

ALMA MATER! <3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoły językowe

Fajne są kursy online, bo uczyć się kiedy chcesz i kiedy Ci pasuje. Zajrzyj na http://langopolis.pl/, są tam kursy angielskiego. Ciekawa metoda nauki, na luzie i bez konieczności długiego siedzenia nad materiałem: wystarczy kilkanaście minut dziennie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoły językowe

Polecam szkołę Linguo również, uczysz się języka w miłej i dosyć kameralnej atmosferze. Mają sprawdzone metody nauczania i bardzo ciekawe materiały dydaktyczne. Wiem, bo moja siostra uczy się tam ;)

Zawsze modnie i wygodnie, ja już wybrałam lee sklep internetowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoły językowe

Ja osobiście uczyłem się w EDUCO. Nie wiem jak teraz tam jest, ale kiedyś nie narzekałem, nauka z native speakerem (Anglik Steve, przez moment Walijczyk Peter) była.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoły językowe

Czyli wybór jest ;) dzięki wielkie! ;)

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoły językowe

Polecam też EEC ;)

www.szkolajezykowaeec.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoły językowe

Możesz spróbować sobie w szkole Rapid-English, masz tam możliwość darmowej lekcji, możesz wypróbować, albo Ci się spodoba albo nie :) Ja osobiście jestem zadowolona, teraz zaczynam u nich 2 kurs :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoły językowe

https://www.facebook.com/troy.phillips.1023





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoły językowe

Możan też samemu przez kursy multimedialne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoły językowe

Hej. Ja w stricte szkole językowej nie uczyłem się od czasów liceum, ale wiem, że na przykład WSB ma kursy językowe na całkiem dobrym poziomie. Tylko ja tam chodziłem na business english akurat, nie wiem jak z kursami ogólnymi, więc nie chciałbym wprowadzić w błąd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoły językowe

No właśnie jeśli jesteśmy przy temacie języka angielskiego to może orientujecie się na jakich uczelniach wykłady są właśnie po angielsku?Wiem, że na WSB tak jest i według rankingu mba w Polsce to dobra uczelnia: http://studiamba.wsb.pl/dlaczego-wsb/lider-rankingow. Zależy mi na takich własnie po angielsku bo tylko wtedy moja firma sfinansuje mi w nich naukę. Czy znacie jeszcze inne dobre uczelnie gdzie tak jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org