czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wynajem mieszkania dla obcokrajowców

Mam pytanie czy ktoś może wynajmował mieszkanie dla osób ze Wschodu, sporo ich teraz szuka w Łomży mieszkania do wynajęcia, ale wolałbym się dowiedzieć czy ktoś ma doświadczenia, jak szanują mieszkanie, jak z płatnością za wynajem itd. Jak jest z ewentualnym dochodzeniem roszczeń ( wynajem na umowę).Z góry dzięki za odp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynajem mieszkania dla obcokrajowców

a kogo stac na wynajem mieszkania w lomzy

zgrzyt hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynajem mieszkania dla obcokrajowców

speech menda społeczna w każdy temat żeby tylko mleć bezsensownie jęzorem,wypad stąd,za robotę się weź korduplu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynajem mieszkania dla obcokrajowców

wynajmowałem takim osobom mieszkanie, co do płatności to
wszystko było ok, płatność co miesiąc, tylko tyle że ludzie dziwnie
reagują na takich sąsiadów czasami były bezpodstawne skargi,
co do czystości też nie miałem zastrzeżeń ale może zależy to od rodziny

jeśli mogę coś doradzić to najlepiej żeby w mieszkaniu były używane meble i sprzęt, bo mi wynieśli kanapę ale nie była nowa :)

ale tak to bez zastrzeżeń płatność na czas i porządek w mieszkaniu był

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynajem mieszkania dla obcokrajowców

Akurat się tu nie udzielam mendo społeczna speechu,tylko ty lubisz być w kręgu zainteresowania i wypowiadasz się na tematy innych lub zakładasz swoje badziewne,każdy wie że jesteś chory na umyśle,nie masz co do roboty legacie to przesiadujesz przed komputerem i piszesz posty a w międzyczasie czasie brędzlujesz się bo jesteś dumny ze swoich dokonań na 4lomza haha,myślisz że zyskasz rzeszę fanów,wręcz przeciwnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynajem mieszkania dla obcokrajowców

Chamie,prostaku,wieśniaku,prostaku,pustaku speechu itp itd,do ciebie to wszystko skierowane,może w końcu przestaniesz się tu udzielać bo tak naprawdę nikt niema ochoty czytać twoich chorych wypocin,obrażasz ludzi,polityków,rządzących,czas się za ciebie wsiąść gnido,nawę Admin kasuje twoje nowo założone tematy,twój koniec na 4lomza jest bliski więc się pożegnaj ładnie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynajem mieszkania dla obcokrajowców

Czy nie da się na tym forum napisać postu żeby połowa dyskusji nie była w stylu postów speech lub johnyb czy administrator nie może tego jakoś zablokować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wynajem mieszkania dla obcokrajowców

Na twoim miejscu bym uważał, z wynajmowaniem mieszkań obcokrajowcom wiąże się duże ryzyko. Najlepiej jest zrobić umowę najmu okazjonalnego i podanie egzekucji co do obowiązku zapłaty czynszu. Jest w tedy bezpiecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org