piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Psiego Parku Nie Będzie ...

... Nie będzie w Łomży , na który mieszkańcy oddali swoje głosy a inni wyprostowywali oddalenie jego budowy .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psiego Parku Nie Będzie ...

Wysrać się na taki zespół bez jaj. Ile osób na park głosowało, a ile protestowało?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psiego Parku Nie Będzie ...

Za psim parkiem 1297, protestowały 84 osoby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psiego Parku Nie Będzie ...

PIES TO NIE ZABAWKA!
... a miasto, to nie naturalne miejsce dla psa,
:) jak jeden z drugim do mniasta się sprowadzał, trzeba było zabrać jeszcze i świnkę - w wannie by się wychowała a na balkonie postawić klatki na króliki , kury i gęsi :))

no i plac do srania dla psów w centrum miasta ?
a na obrzeża ! np jak to proponowali pod Mostem Hubala lub okolice Grobli Jednaczewskiej !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psiego Parku Nie Będzie ...

PIES TO NIE ZABAWKA!
... a miasto, to nie naturalne miejsce dla psa,
:) jak jeden z drugim do mniasta się sprowadzał, trzeba było zabrać jeszcze i świnkę - w wannie by się wychowała a na balkonie postawić klatki na króliki , kury i gęsi :))

no i plac do srania dla psów w centrum miasta ?
a na obrzeża ! np jak to proponowali pod Mostem Hubala lub okolice Grobli Jednaczewskiej !


speech POPIERAM JAK NAJBARDZIEJ

PS2480

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psiego Parku Nie Będzie ...

To po co ten cały budżet obywatelski i głosowanie jak grupa \"tych którzy są wszystkiemu przeciw\" może krzykiem wszystko podważyć? Parkingu się zachciało kolejnego, a idzcie wy w... , psy jak tam chodziły to dalej chodzić beda - na dziko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psiego Parku Nie Będzie ...

Od kiedy trzymanie psa w domu robi z niego zabawke? Porównanie jest tak trafne jak nazywanie Waszczykowskiego poważnym człowiekiem.
Swoją drogą ciekawe, ogromna większość za, garstka krzykaczy nagle się budzi i miasto mówi \"a to przepraszamy, Psiego Parku nie będzie\".
To ja chcę tak samo z rządem, też jestem przeciwko PIS i co? Przecież jest demokracja, lud wybrał - i co że rząd szkodliwy dla otoczenia, posłowie mogą pogryzc i w ogóle hałasują, vox populi!
Nie mogę tego pojąć!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psiego Parku Nie Będzie ...

wiele osób chce psiego parku byle nie pod oknem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psiego Parku Nie Będzie ...

\"Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nie\".... nie obrażając postępowych rolników.... owa mądrość narodu odnosi się do ludzi nie mających za grosz wyobraźni. Własnie psi park, w którym właściciele sprzątaliby po pieskach, to idealne rozwiązanie dla dużego miasta. Cóż, małomiasteczkowość Łomży widać tu jak na dłoni.... A druga sprawa to sprawa budżetu obywatelskiego... po co jest? Komu ma służyć, jeśli projekt, który jest akceptowany przez 1297 osób, może być oprotestowany przez 84 osoby i w wyniku tego nie jest realizowany? Tylko na głuchej prowincji takie numery... Już nie wezmę udziału w głosowaniu w tym budżecie. Psi park dowodzi, że to wielka ściema...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psiego Parku Nie Będzie ...

W Zambrowie taki park powstał przy miejskiej pływalni i nikomu nie przeszkadzało. Proponuję Park Jana Pawła II na nową lokalizację, teraz kierownik chce wszystko tam robić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psiego Parku Nie Będzie ...

No patrzcie, nawet do Zambrowa trochę cywilizacji dotarło.... a w Łomży nadal Ciemnogród.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psiego Parku Nie Będzie ...

Mój sąsiad dzień w dzień wypuszcza o 6 rano psa a sam siedzi w mieszkaniu. Gdy pies skończy swój ranny obchód, staje pod moim oknem i zaczyna szczekać, woła swego Pana ale Pan wcale się nie śpieszy. To szczekanie trwa około pół godziny po którym to czasie Pan łaskawie wpuszcza psa do domu a mnie łeb napier.ala od tego skowytu. Właściciel zupełnie nie reaguje na skargi. DLACZEGO tak jest, DLACZEGO pobliscy mieszkańcy terenu na park mają cierpieć tak jak ja. Pies jeba.ł ten park w takim miejscu i niech wszystko będzie psu na budę.DLACZEGO ? tak jak wyżej napisane.

____________________________________________________________
Ludziom uczciwym zawsze należy oddać sprawiedliwość.
A nieuczciwym, pieniądze.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psiego Parku Nie Będzie ...

I bardzo dobrze, że ten park nie powstanie. Ja proponuje akwen wybiegowy dla moich rybek :d

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psiego Parku Nie Będzie ...

To w takim razie z pieskiem trzeba jeździć do Zambrowa

er

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psiego Parku Nie Będzie ...

haha
dla niektórych wyznacznikiem ciemnogrodu jest brak sralni dla psów w centrum miasta :)

... a co to jest Budżet Obywatelski?
jak grupka kilkunastu oszołomów zaproponuje chociażby i żeby zaorać Stary Rynek a nasadzić tam buraków, póżniej dla jaj kilkuset czy kilka tysięcy innych to poprze w głosowaniu, to tak ma być ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psiego Parku Nie Będzie ...

No i olać ten budżet obywatelski.... taki wniosek i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psiego Parku Nie Będzie ...

Bo ludzie nie rozumieją idei Psiego Parku. Ja wyobrażałam sobie to nie jako tu określaną \"sralnię\", ale właśnie park dla psów, w którym byłyby wybiegi z zamocowanymi przyrządami dla psów. Mogłyby one tu ruszać się, bawić, szaleć i biegać, ważne szczególnie dla tych, którzy nie mają czasu na długie spacery. Widziałam takie miejsca w Nowym Yorku, cieszą się dużym powodzeniem. Chociażby w Madison Square Park, dużym parku, gdzie odbywają się różne masowe imprezy, przychodzi wiele osób w różnym wieku wypocząć, jest wydzielony taki \"psi box\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psiego Parku Nie Będzie ...

W Nowym Jorku.... właśnie.... część ludzi z Łomży tam była.... i żadnego wzorca? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psiego Parku Nie Będzie ...

Ja pierniczę za chwilę z Łomży będzie New York a z wierzy ciśnień Empire State Building, DLACZEGO by nie !!!

____________________________________________________________
Ludziom uczciwym zawsze należy oddać sprawiedliwość.
A nieuczciwym, pieniądze.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psiego Parku Nie Będzie ...

DLACZEGO: Twoja \"wierza\" poprzez rz urosła wszerz, a istotą prawdziwej wieży jest strzelistość, co zapewnia kropka w ż - może zapamiętasz takie skojarzenie i kolejny raz napiszesz bezbłędnie. Czasem warto ćwiczyć umysł, żeby uniknąć śmieszności.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org