czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przepis na pstrąga pieczonego

Czasami można trafić na niezłe przeceny na pstrąga - zastanawiam się tylko w jaki sposób najlepiej go przyrządzić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przepis na pstrąga pieczonego

Masz problem, jak by żadnych przepisów w necie nie było.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przepis na pstrąga pieczonego

Uwielbiam i przyrządzać, i jeść pieczonego pstrąga. Mam swój własny sposób. Spróbuj, jeżeli chcesz. Umyj i osusz ryby ręcznikiem papierowym, zrób nacięcia nożem po obu stronach ryb, co jakieś 1,5 cm. Natrzyj solą i pieprzem, w środku jak i na zewnątrz, w nacięcia możesz wepchnąć odrobinę masła. W środku posyp jeszcze suszonym koprem i natką pietruszki, po czym włóż po dwa plasterki cytryny i kilka kawałeczków masła, z zewnątrz możesz też obsypać delikatnie czosnkiem. Zostawiam tak rybę w lodówce na 2-3 godzinki, po czym piekę około 30 minut w temperaturze 180 stopni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przepis na pstrąga pieczonego

Uwielbiam ryby zwłaszcza kiedy robi je moja mama :D zawsze daje mi przepis ale to nigdy nie jest to samo :/ ciekawe w czym tkwi sekret

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przepis na pstrąga pieczonego

Najlepszy sposób na pstrąga pieczonego to : KUPIĆ PSTRĄGA I UPIEC.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przepis na pstrąga pieczonego

Oj sporo jest tych przepisów w sieci. Akurat pstrąg pieczony nie jest taki trudny - jest to jedna z łatwiejszych ryb do upieczenia jakie możesz znaleźć. W linku jest przepis jaki ostatnio wypróbowałem Czyli pstrąg pieczony z batatami ( ogólnie warto jest zastpaic ziemniaki własnie batatami. będzie to o wieel bardziej oryginalne i bataty wyjątkowo pasują do tego rodzaju ryby).


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org