wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
damski zegarek

Gdzie mozna w Lomzy kupic jakis fajny zegarek damski. Widzial moze ktos ostanio jakis fajny? Jak tak to gdzie i mniej wiecej ile kosztuje? Moze ktos mi podpowie jakies dobre miejsce a moze nawet i jakis model zegarka :o) Pilnie szukam dla kobiety na urodziny pod konie tego miesiaca.

'You got a problem, I got a problem solver, and its name is revolver'.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damski zegarek

masakra na ścianę jej kup wskazówkowy hahahahahahahaha xd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damski zegarek

Na Księżnej Anny jest zegarmistrz ten co był w stokrotce i w tym samym lokalu jest sklep internetowy dość spory w sieci chłopaki mają dużo towaru na pewno cośwybierzesz. Niestety nie mają wystawy to sobie nic nie obejrzysz ale dadzą ci namiary na allegro i sklep internetowy wybierzesz sobie i przyjdziesz drugi raz i kupujesz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damski zegarek

Witam. Również mam podobne pytanie tak więc pozwolę sobie tutaj odgrzać temat. Mianowicie chciałbym mojej kobiecie sprezentować jakiś elegancki zegarek

Mam na oku taki Skagen:
http://www.zegarki-skagen.pl/zegarek-skagen-355lgscp-ancher/

Ogólnie początkowo chciałem kupić jej złoty ale czy takie złote nie wychodzą powoli z mody ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damski zegarek

Estimo przecież ty jesteś trollem. A tacy nie maja dziewczyn hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org