czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tną drzewa

Na ul. Poznańskiej i Szosie do Mężenina już jest kilka świeżych pniaków i kolejne drzewa przygotowane do wycięcia. Czym te wycinki będzie tłumaczył ratusz? Zasranymi chodnikami czy zbyt dużymi kosztami grabienia liści jesienią???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tną drzewa

Malo juz tam samochodow drzewa zaliczylo? Najpierw zdrowie ludzkie. Moze zginac tam kazdy, zajedzie drogie jakis debil lub zaslabniesz i juz siedzisz na konarze drzewa. Nalezy jedynie wymagac, aby za kazde wyciete drzewo posadzone nowe, w bezpiecznym miejscu. Wtedy jestem za.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tną drzewa

ale na polowej i sadowej, wyciciecie 80 drzew to barbarzynstwo

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tną drzewa

Drzewo powinno rosnąć w lesie , jak rośnie w pasie drogowym to ZABIJA ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tną drzewa

drzewo rośnie w mieście,żebyś miał czym oddychać buraku.
a jak ktoś nie umie jeździć i ścina drzewa jak popadnie to niech nie wsiada do samochodu w ogóle! Drzewo nie wchodzi ci na drogę i nie zabija.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tną drzewa

Dobrze że tną .lekarze w szpitalach będą mieli miej do roboty. Trzymać tak i ciąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tną drzewa

Jeżeli w ratuszu jest taki poziom inteligencji jaki reprezentują te płatne trolle to trzeba zacisnąć zęby i w najbliższych wyborach pognać tą bandę razem z jej płatnymi trollami internetowymi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tną drzewa

Fanatyczni głupi ekolodzy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tną drzewa

Będziemy mieć ścieżki rowerowe, szerokie jezdnie i betonową trawę dookoła... Smog będzie taki jak na południu kraju, a wtedy wszyscy będą zadowoleni!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tną drzewa

Stop wycince drzew Stop głupocie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tną drzewa

To lepiej żeby na głowę spadły?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tną drzewa

tyle lat stały i jakoś nikomu nie spadły. Chyba,że w tym roku planowały zamach.
to za biedota umysłowa.
dlaczego żaden \"mądrala\" nie pomyślał o przesadzeniu drzew, tylko szły pod topór nawet te młode i małe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tną drzewa

c2h5oh.
Czy jak przywalisz w palmę to wina palmy, cz twoja? Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tną drzewa

Na ulicy Polowej zaczęto protest przeciwko wycince drzew. Kontynuujmy i zatrzymajmy tę podłą zmianę!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tną drzewa

Co proponujesz wjaki sposób możemy wpłynąć na zmianę tej decyzji.Czasu jest mało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tną drzewa

Jak moze drzewo rosnac pol metra od drogi??? Ja lubie rosliny drzewa itp mam ich fuzo na dzialce ale przy drodze drzewo nie powinno rosnąć w tak malej odleglosci bo maly blad i nieszczescie gotowe. Uderzenie w drzewo jest bardzo bolesne.. uwierzcie mi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tną drzewa

nasze państwo dba o ekologie i o świeże powietrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tną drzewa

Ciekawe ilu z tych protestujących ekologów od siedmiu boleści nie pali papierochów i nie truje siebie i wszystkich wokół. Jestem za, żeby drzewa rosły w lesie a nie przy drogach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tną drzewa

Według mnie nie powinno się wycinać drzew o ile nie stanowią zagrożenia. Ale nawet wtedy powinno się zasadzić nowe w innym, bezpiecznym miejscu. A teraz wycinają wszystko jak leci, żeby mieć miejsce na kolejny sklep czy centrum handlowe i nikt nie pomyśli o tym, żeby zasadzić nowe, i to jest w tym najgorsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tną drzewa

Zgadzam się z Tobą w 100% to bardzo przykre ale tak się niestety dzieje. Ludzie tylko patrzą na swoje korzyści. Tutaj znów wycinka drzew Lasu Borkowskiego www.polskatimes.pl/fakty/kraj/a/zielen-w-borku-faleckim-znika-zamiast-drzew-bloki,11884758/ i kto zgodził się na wycinkę? Sam dyrektor TPN , który oficjalnie uważa się za miłośnika przyrody a nw praktyce wygląda to tak że wycina hektar lasu dla własnych korzyści. Kurcze aż serce się kroi jak to czytam , przecież las to taki nasz skarb i trzeba o niego dbać. Potem gadają że powietrze zanieczyszczone jak stawiają blokowiska, centra handlowe itp a lasy tną jak leci ... Masakra, do czego to wszystko zmierza!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tną drzewa

do tych co tak krytykują, to spójrz w lustro i powiedz ile drzew posadziłeś w życiu. Ja osobiście ściełem w tym roku 1 drzewo bo przeszkadzało mi w ogrodzeniu działki i zagrażało linii enegetycznej, w poprzednich 2-3 latach posadziłem ponad 200 drzew w tym roku kilka świerków, więc pytam WAS po co te żale. Chcę jeżdzić drogami bezpiecznie a nie obijać się od drzew. Najwięcej piszą ci co w życiu nic nie robili i czekają na gotowiznę i tylko krytykują. A więc d... w troki i sadzić drzewa w miejscach gdzie nie zagrażają ludziom i infrastrukturze
pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tną drzewa

Wycinka lasów, a wycinka drzew przydrogowych to co innego. Faktycznie drzewa rosnące tuż przy jezdni stanowią duże zagrożenie i warto się ich pozbyć. Ale wycinanie lasów to już ingerencja w ekosystem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tną drzewa

c2h5oh jak ty najebany jezdzisz to nic dziwnego ze ci drzewa przeszkadzaja



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org