czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wyjazd do niemiec

Czy jest w łomży osoba która myśli lub ma zamia wyjechać za jakiś czas za granicę do pracy i chętnie by mnie ze sobą zabrała. Razem zawsze raźniej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyjazd do niemiec

a ty co przyjaciol szukasz ? nie potrafisz sobie sama roboty ogarnac ? wniosek z tego jeden - jesli nawet nie potrafisz za praca sie rozejrzec to i do pracy sie nie nadajesz ;) lewe rece niestety,polecam poszukac szczescia w kolekturze lotto,pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyjazd do niemiec

haha ale pojazd .......

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyjazd do niemiec

Jak widać kolega TThazard jest w pełni szczęścia gdy ma możliwość poniżania innych :D Pozdrawiam i gratuluję głupoty :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyjazd do niemiec

wrzuc fotke. jak dobra **** to ci ogarne robote w lukratywnym biznesie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyjazd do niemiec

Misio chcesz się dorobić na czyjejś *****,sam daj swoją fotę na neta niech cie jebio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyjazd do niemiec

Nooo słoneczne egzotyczne Niemcy, piękny kraj, warto tam pojechać. To nie Grecja, że co drugi to biały ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyjazd do niemiec

TT ma racje. Ja sam niedlugo zamierzam jechac do Lipska pochodzic po posrednikach pracy zostawic CV i popytac. Taka jest prawda jak nie zainwestujesz i sie nie postarasz to nic nie bedziesz miec. Siedziec i czekac az ktos cos da albo pomoze.....przykre

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org