czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Piesek z Łomży

Szacunek do otaczającego nas świata podała z nóg :
http://demotywatory.pl/4753517/Nie-pozdrawiam-chlopaka-z-VW-passata-o-numerach-BL-55845-ktory



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piesek z Łomży

sorry, powala.

Ps. Kiedy doczekamy się możliwości edytowania postów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piesek z Łomży

On go k#rwa wypuścił do domu padalcu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piesek z Łomży

Masz coś wspólnego z tą sprawą, że zaczynasz od ubliżania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piesek z Łomży

Nie mam ale wk#rwiają mnie pajace co to zobaczy kota albo psa to od razu myśli, że porzucony albo się zgubił i zabierają go komuś sprzed domu itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piesek z Łomży

Nie dotyczy. Ty wyrzuciłeś tego psa z samochodu, że się tak miotasz. Dziwie si ę tylko ,że Longslaw nie zgłosił tego na po0licje.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piesek z Łomży

Nie jestem autorem tego zdjęcia. Dałem tylko link, bo zauważyłem je na demtotywatorach, a dotyczy naszego miasta. W związku z tym nie mam powodu, wiedzy, ani kompetencji, by zgłaszać to gdziekolwiek.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piesek z Łomży

Kolejny kapuś na melicję będzie dzwonił, ktoś psa wypuścił z samochodu, przecież to zagrożenie życia. Z jednej strony to żal naszej cywilizacji ale z drugiej, niech już te araby zrobią z tym porządek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piesek z Łomży

Czy słowo \"Kapuś\" było na pewno do mnie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piesek z Łomży

To jest temat stary już nieaktualny. Sprawa się wyjaśniła, psinka jest już dawno w domu, ale ludzie dalej się tym tematem podniecają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org