czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
niedorobiony speech a jego kariera..

Kim jest speech i kto go zrobił?menda społeczna która wybrała nick speech zagraża społeczeństwu,udziela się na forum,pod gasnącymi latarniami daje na lewo i prawo,zagadka zostanie rozwiązana już wkrótce...zakład karny lub psyhiatryczny na ciebie czeka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niedorobiony speech a jego kariera..

Jest chamski.. Wcześniej ujadał z nicku zezowate szczęście i kłócił się z andy c z Kolna a potem jako Egzorcysta bardzo obstawał za łomżyńską Pikoterią i namawiał do jej przyjścia ale chyba nie dał rady z vatem i już jej nie ma..hmm..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niedorobiony speech a jego kariera..

speech psy gończe są na twoim tropie,ujawnij się kim naprawdę jesteś i nie pisz na forum pod kilkoma nickami,mendo społeczna,jesteś jak zgniłe jabłko które trzeba wyrzucić do kosza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niedorobiony speech a jego kariera..

A buśki wam od tych epitetów nie wykrzywi ? Bo jak wam się pech nie podoba za
swoje epitety to wasze też tego samego pokroju...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niedorobiony speech a jego kariera..

A ty z lewej czy z prawej chcesz dostać w ziapę przydupasie tego zasrańca albo kolejny nicku tej mendy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niedorobiony speech a jego kariera..

Autor: johnyb,

to typowy troll internetowy, sfrustrowany bezrobotny młodzieniec, który dorwał się do bezpłatnego internetu i z nudów ,
nigdy nie mając nic merytorycznego do powiedzenia
w każdy temat wtrąca swoje beznadziejne komentarze ,
ani to mądre , ani śmieszne :-)
żenada !
... a do tego patologia społeczna, \\\"kozak w necie - pi.zda w świecie \\\",
ot, taki bohater z za monitora :))))))


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niedorobiony speech a jego kariera..

Bohaterze podaj namiar do siebie chętnie sklepie ci maskę mendo społeczna,wyrzutku społeczeństwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niedorobiony speech a jego kariera..

On nie poda namiarów bo z nim jak z burkiem sołtysa ujada tylko zza płotu. Mój mąż też go chciał chętnie poznać i \"porozmawiać\" po męsku i do tej pory obsrał pory i adresu nie podał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niedorobiony speech a jego kariera..

następna skrzywdzona przez los :) De. bilka, też wpisuje się w ten sam schemat ? poziom inteligencji, DNO i WODOROSTY !
De. na politycznym temacie obnażyłaś już nieraz swoją głupotę, którą ja tępię, teraz tu szczęścia szukasz ? gratuluję ci sojusznika, jedno drugiego warte :))

... a co do adresu to, bohaterzy może sami podadzą tu swoje adresy zamieszkania, wpadnę... odwiedzę :)))
możecie podać też tu swoje nr. telefonu, jak macie odwagę , oddzwonię, pogadamy i możemy się umówić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niedorobiony speech a jego kariera..

Nie kłam, NIGDY z twoim mężem nie rozmawiałem i nigdy nie pisałem !!!
nawet ANI JEDNEGO postu twojego niby męża NIGDZIE na forum nie widziałem !
wątpię, czy ty w ogóle miałaś kiedykolwiek męża , kłótliwa seksi babciu i agentko wpływu Rosji z piątej kolumny zielonych trolli i wielbicielko Putina :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niedorobiony speech a jego kariera..

Wytępić to możesz mendy na ja.cach. Ja sojuszników nie potrzebuję, stwierdziłam fakt bohaterze zza monitora, kiedyś za wklejenie czyjegoś zdjęcia na forum już się kajałeś, mało ci? Odnośnie zaproszeń już ci pisałam że w moim domu bywają przyjaciele, znajomi i rodzina, a nie chamy, a numer telefonu to 112 dzwoń. A za ujadanie to mój mąż miał chęć z tobą podyskutować a nie ja! Ja się nie mam za bohaterkę, w przeciwieństwie do ciebie nie wyzywam wszystkich na forum a potem nie spieprzam jak pies z podkulonym ogonem, aby za jakiś czas wrócić z nowym nickiem. Był już egzorcysta, zezowate szczęście, zonk, speech i grom wie jakie jeszcze, a teraz jaki będzie następny? Może burek sołtysa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niedorobiony speech a jego kariera..

Spicza pewnie że nie \"rozmawiałeś\"bo On tu nie pisuje, ale go wkvrviłeś, bo czytuje posty i napisałam bohaterze abyś podał adres to się obesrałeś, a na temat mojej córki kiedyś też się wypowiadałeś i ciebie ostrzegłam bo Ona po przeczytaniu stwierdziła że sobie nie pozwoli na dyskusję i insynuację na jej temat skoro z debilami nie pisuje, a że jest dorosłą kobietą to powiedziała krótko jeszcze raz i spotkacie się w sądzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niedorobiony speech a jego kariera..

a pod jakimi nickami ty tu na forum wcześniej pisałaś ?
bo ten De. - pojawił się niecały rok wstecz :)
więc skąd możesz wiedzieć co i jak było , roznosisz tylko plotki !
pokaż mi jeden mój post gdzie się kajałem ( jak to ty piszesz ) w w/w sprawie ? nie podaż, bo NIC takiego nie miało miejsca !
fakt, kiedyś się pomyliłem i żle zidentyfikowałem, ze zdjęcia umieszczonego w jednym z portali, dotyczącego relacji z tej akcji - uczestnika jednego z protestów społecznych ( pewnie nie wiesz nawet o co chodzi :)) - pomyliłem jego z inną osobą i przeprosiłem , ALE daleki byłem od jakiegokolwiek kalania się !! więc nie kłam, jak zawsze !

... a co do twojego niby męża , miał chęć ? jak chce to niech sam mi to powie lub napisze hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niedorobiony speech a jego kariera..

głupia kłótliwa babo, gowno mnie obchodzi twoja córka i niby mąż,
sądem, w tym przypadku , to postraszyć możesz swoje wnuki ,
składaj pozew razem z córeczką i partnerem hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niedorobiony speech a jego kariera..

Picza nikt ciebie nie straszy, tylko ostrzega na przyszłość,a to różnica, mój mąż tu nie pisuje, dalej nie kumasz? Nicku nigdy nie miałam innego bo ja to nie ty, co nie oznacza że kilka lat wstecz nie czytałam forum, a że się kajałeś to sam wiesz najlepiej za co i kiedy no właśnie musiałeś przeprosić, nie wkleja się Spiczuś niczyich zdjęć podpisując że to niby ten i ten, bo potem trzeba przepraszać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niedorobiony speech a jego kariera..

ostatni mój post , bo nie chce mi się tu teraz a tobą pisać - zakrawa to na kopanie się z koniem : )

... jak tak dobrze wszystko wiesz, napisz CZEGO KONKRETNIE DOTYCZYŁO TO ZDJĘCIE I JAKIEJ AKCJI > KOGO Z KIM , TAM POMYLIŁEM ?

napisz , to cię tu publicznie przeproszę,
ale ty nie napiszesz, bo nie znasz sprawy, powtarzasz tylko plotki !

żegnam i czekam na krótką odpowiedż : kiedy gdzie i kogo z kim ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niedorobiony speech a jego kariera..

bezczelny speech któremu wydaje się że może wszystko,ubliżać innym,kompletne zero,śmieć,doigrałeś się,już zmiana nicka na forum ci nie pomoże,jesteś skończony,twoje dni na tym forum są policzone

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niedorobiony speech a jego kariera..

Speech nie pierdool, wstawiałeś tu foty chłopaka z Kolna. Wszyscy forumowicze znają tą akcję jak tu cyrk robiłeś.. Wstyd. Stary a głupi. . I jak to sie skończyło? Wparł ci

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org