czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Płytki

Witam! gdzie w Łomzy kupie płytki terakota/glazura gdzie jest duzy wybór i w miare dobrze cenowo??

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płytki

Komax

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płytki

W Łomży drogo,kupywałem na Internecie glazurę,przy zakupie ponad 20 metrów wysyłka gratis,glazura w Łomży 100zł metr na necie 83

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płytki

OBI najtaniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płytki

W Łomży np. w komaxie można wynegocjować cenę taką jak mają w internetowych sklepach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płytki

Ja kupowałem ostatnio w OBI tanio jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płytki

Tak w komaxie dają wszystko za darmo i nawet płytki układają w gratisie haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płytki

Uip ile ci płacą za pisanie tyć bzdur

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płytki


Autor: johnyb (---.free.aero2.net.pl)
Data: 12-03-17 20:24

W Łomży drogo, kupywałem


haha czyli troll nie dość, że cham i prostak , to jeszcze niedouczony matoł :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płytki

Autor: johnyb,

to typowy troll internetowy, sfrustrowany bezrobotny młodzieniec, który dorwał się do bezpłatnego internetu i z nudów ,
nigdy nie mając nic merytorycznego do powiedzenia
w każdy temat wtrąca swoje beznadziejne komentarze ,
ani to mądre , ani śmieszne :-)
żenada !
... a do tego patologia społeczna, \\\\\\\"kozak w necie - pi.zda w świecie \\\\\\\",
ot, taki bohater z za monitora :))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płytki

Takich rzeczy jak glazura czy terakota nie kupuje się przez internet. Jak sprawdzisz czy jest równa, nie powyginana w kołyski, jak przyłożysz przed kupnem płytkę do płytki dla sprawdzenia równości fugi?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płytki

troll goni trolla we wklejaniu linków dziadowskich stronek. Widać sprzedaż leży skoro całą Polskę się już reklamuje ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płytki

Dobrze jest sprawdzic w stacjonarnych sklepach. Czesto to co jest na zdjeciach nie oddaje w rzeczywistosci koloru oraz wzoru danej plytki. Zreszta chyba zdajecie sobie z tego sprawe. Sporo osob jednak stawia na nowoczesne rozwiazania ktorych czesto nie mozna w takich miejscach znalezc .. trzeba szukac ich online. W sumie to tez jest jakies rozwiazanie szczegolnie, ze w kilku wiekszych sklepach mozna liczyc na darmowa dostawe przy wiekszych zamowieniach. Aktualnie jest wlasnie moda na plytki wiekszego formatu. Nie dosyc, ze instalacja wyjdzie taniej to do tego szybciej. Duzy rozmiar plytek na stale wejdzie do oferty wiekszosci producentow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płytki

Masz rację, jednak potem dla pewności dobrze porównać sobie ceny w sklepach internetowych. Bo może się okazać, ze ceny w sklepach online są o wiele korzystniejsze niż ceny w sklepach stacjonarnie. Nawet z kosztem wysyłki. Poza tym w sklepach online jeset wiekszy wybor płytek od róznych producentów. W standardowych sklepach obecnie mam wrażenie, że jest jedynie: drewno, biel plus beton...

Ciekawe są wzory Chevron http://home100.pl/plytki-chevron

W sklepie jest spory wybór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Płytki

Daję ponownie stronę: http://home100.pl/plytki-chevron

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org