czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
projekt domu

kogo polecacie do zrobienia projektu domu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projekt domu

Mariusz Nita - ma biuro w starej energetyce.
Mi robił projekt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projekt domu

to aż 3eba projektować ? kupa świetnych projektów na internecie

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projekt domu

a jak jest z ceną za projekt domu z poddaszem zabudowa ok 120

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projekt domu

Jeżeli chodzi o zaprojektowanie wnętrz to polecam p. Macieja swietnie sie z nim pracuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projekt domu

Jak złamiesz rękę to idziesz do ortopedy, po bułki do piekarza, po okulary do okulisty.
Projekt domu - do architekta.
Typowy projekt to jak kupowanie okularów na stacji paliw - niektórzy uważają, że świetnie się w takich czują.
Okulary kupuje się raz na rok a w domu mieszka się średnio 30 lat.
Przemyśl te zagadnienie.
Potem jeszcze kwestia cen : inżynier budownictwa będzie tańszy ale oni uczą się o tym jak budować żeby się nie zawaliło - funkcje i ergonomia nieco mniej ich zajmuje. Architekt będzie droższy, ale bardziej zajmie się optymalizacją użytkowania, kosztami i długotrwałym efektem.
Musisz sam podjąć decyzję czy warto zaoszczędzić np. 1000 zł na projekcie kiedy idzie o inwestycję wartą w sumie ( z działką i przyłączami) czasami nawet 1mln zł. Zakładam działkę za 100.000- budynek 110 m2 zabudowy (użytkowej ze 200 m2) za 250.000 + przyłącza + podstawowe wyposażenie bez mebelków.
Jeden tysiąc złotych to w takim domu zaledwie niezłe drzwi :-)
Sam musisz sobie to do kupy złożyć. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projekt domu

tylko nie bierz jancewicza. czekalismy prawie rok na jego projekt klamal ze zlozyl dokumenty w starostwie byl problem z kontaktem wymyslal glupie wymówki żeby wywiazal sie ze swoich obowiazków to dawno było by po sprawie a tak to ma caly czas remont w trakcie (stawialismy dobudowke prace zaczely sie we wrzesniu w grudniu polozylismy tynki i przez ta pogode niedawno wyschly fakt zostalo nam tylko malowanie i ukladanie podlogi ) on ma biuro w budynku hali targowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projekt domu

Kopańczyk. Starszy facet z doświadczeniem to przynajmniej to co zaprojektuje będzie się dało zbudować. Biuro ma na hali targowej tam co kiedyś była ,,biebrza,,

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projekt domu

w necie jest pełno ksiazem z projektami i kosztorysami. Niektore firmy wysla Ci za darmo katalog budynków.
Przed budową polecam poczytac dzienniki budów np na murator.pl by wyeliminowac bledy osób które juz budowały dom.
Co do architekta to ok, ale najpierw porozmawiaj z osobami u których projektował i najepiej by mial w tym wieksze doswiadczenie.
Mialem sytuacje u znajomych ze wzieli kumpla do projekotowania, chlopaczek byl kilka lat po studiach. I w sumie za projekt dali polowe taniej niz standard, ale pozniej okazalo sie w praniu ze nie wszytskie wysokosci, pomieszczenia sa funkcjonalne. Ba duzo bloczków trzeba bylo ciać co kosztowalo czas i pieniadze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projekt domu

biuro Arkon nad euro bankiem na legionów
http://www.arkonlomza.pl/

"Mimo świata który,
kocha i rani nas dzień w dzień,
gdzieś na szczycie góry,
wszyscy razem spotkamy się."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projekt domu

projekt itd kosztuje ok 5000 sa jakies oplaty urzedowe jeszcze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projekt domu

O, dzięki za utworzenie takie wątku. Szukam właśnie kogoś kto profesjonalnie wykona mi taki projekt. I oczywiście najszybciej jak to możliwe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projekt domu

A narzekacie że pieniędzy w łomży nie macie, pracy, a domy budujecie, wstyd :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projekt domu

ja kupiłam projekt z www.archon.pl "dom w Lukrecji' daliśmy za projekt cos ok 2000zł ; potem dorabialiśmy piwnice i za adaptację zapłaciliśmy chyba 1700 zł. Z ARCHONU dostaliśmy gratis projekt altany, tablicę budowlaną, projekt ogrodu nawet z nasionkami kwiatów, płytę z symulacją do elewacji, wszystko w oryginalnej teczce- moim zdaniem pełna profeska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projekt domu

a i poleciła nam go Pani ze starostwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projekt domu

Arkon - od a do z lacznie z papueroligia urzedowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projekt domu

MARIUSZ NITA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA I JUZ DOMEK MAM POSTAWIONY NAPRAWDE WARTO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projekt domu

NIE MA W ELEKTROWNI JUZ TYLKO NA SZOSIE ZAMBROWSKIEJ NA PRZECIW STAROSTWA PRZENIUSL SIE TEN PAN MARIUSZ ALE WARTO GO POSZUKAC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projekt domu

Ja bym kupił jakiś projekt gotowy - jest bardzo wiele i są bardzo różnorodne. Do 5 tysięcy znajdziecie wspaniałe projekty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projekt domu

Ja również jestem tego zdania by wybrać gotowy projekt. Jest teraz taki duży wybór że czasem można się pogubić czego tak na prawdę szukamy. Bardzo ładne i różne projekty znalazłam na . Ale najpierw pomyśl jaki ten dom chcesz ? Duży, mały? Zresztą możesz zobaczyć gotowe projekty i może akurat znajdziesz to co szukasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projekt domu

Najlepiej poszukać w sieci, firm projektowych jest tyle, że można wybierać i przebierać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projekt domu

Polecam wybrać coś z archona i poprosic architekta o zrobienie adaptacji. O wiele taniej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projekt domu

Ja sama wykonałam projekt swojego domu, a potem tylko skorzystałam z warszawskiej firmy, która mi go ulepszyła. Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie, bo przynajmniej miałam wszystko tak jak chciałam - rozkład pokoi, łazienek, okien. Potem zajęłam się również projektem ogrodu, gdzie postanowiłam zadbać o cień - drzewa rosną w swoim tempie, a do tego czasu służy mi Markiza Duetto Extra

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org