czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego paplik drwi z KK ?

Dlatego że jest to jedyna religia ze strony której nic mu nie grozi.

Spróbował by zadrwić z islamizmu , lub z judaizmu . Ale nie zadrwi bo wie że w tych przypadkach żartów niema , w jednej miałby łeb urżnięty, a w drugiej płacił by odszkodowanie on , jego dzieci , jego wnuki , jego prawnuki i po nich jeszcze 10 pokoleń paplikowych .

Zresztą ze swoich nie wypada drwić .

A że drwienie z KK jest bezkarne , więc folguje sobie chłopina ile wlezie. I niech mu idzie na zdrowie, skoro czuje sięz tym lżej i zdrowiej to pozostaje tylko, życzyć mu SZCZĘŚĆ BOŻE !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

smarkata siusiumajtko, a ty już lekcje odrobiłaś ?
do szkoły , a nie politykować,
tobie kury szczać prowadzać, nie politykę robić !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

Z tego co pamiętam i widzę ,to post napisałam na forum ogólnym a nie na politycznym .

Speechu , od ręcznego szarpania napletkiem coś zapadło Ci na oczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

a paplik udziela się na ogólnym czy politycznym ?
a takimi tematami - na polityczny !

... czego was tam w tym KK uczą, szarpania napletkiem :)))
wstyd, smarkata takie teksty z ust katoliczki !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

Głupiś ty speech, oj głupi .

A takiego niby mądrego przedstawiasz siebie na forum , ale dobrze że tylko przedstawiasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

Trzeba by sprostować, że to nie Paplik ani nikt inny nie drwi z KrK ala to rzymski kosciół drwi z ludzi, z Ciebie Misia też tylko nie pojmujesz tego.

@Misia dumała i rzekła \"Spróbował by zadrwić z islamizmu , lub z judaizmu \"
rzec by można tylko po co? czy to te religie dominują i okupują Polskę ? dlaczego mamy się interesować szczegółowa uprawy bananów skoro one u nas nie rosną. Porozmawiaj z kims dorosłym tylko nie przesiąkniętym kołtunizmem różańcowym.

Trzema głównymi religiami są judaizm, chrześcijaństwo i islam wywodzące się z pierwotnego judaizmu (jahwizmu) więc to jeden ....ten sam. Grunt aby panować na umysłem człowieka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

misia, smarkulo zryli tobie psychikę, a negatywne opinie o KK biorą się stąd, że sami są sobie winni, mieszając politykę z wiarą . Cały ten \"kler\" ze swymi \"gładkimi słówkami\" i mniemaniem o swej jedynej prawdzie, ze swą butą, zasłużył sobie na to by potraktować go ignorancją.

...a teraz na kolana, lizać śmietanę :)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

ksiądz z Białej Podlaskiej postanowił urządzić sobie ucztę alkoholową w... środę popielcową. Może nikt by się o tym nawet nie dowiedział, gdyby nie to, co nastąpiło później. Pijany ksiądz wsiadł za kierownicę auta i spowodował wypadek.

zakładam się że nikt go nie ukarze. a winny bedzie kierowca rowera.
Watykan go wyciągnie i przeniesie na inną diecezję. oni tylko przed bogiem się rozliczają a że boga jeszcze nikt nie widział to i jemu nic nie bedzie.

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/ksiadz-popil-w-srode-popielcowa-i-wsiadl-za-kierownice-spowodowal-wypadek_960752.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

na zdjeciu wyżej kochające katoliczki które kochają czarnych i zrobią dosłownie wszystko dla nich...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

Narew wylała więc śledzie ze Śledziewa już są w Łomży.


Śledzie głosu nie mają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

A ten urzędnik z białą kociubką to zapewne uczy dziewczęta aby szybko znalazły swoje
miejsce na ziemi i w społeczeństwie katolickim he , he, he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

A co sie przejmujesz noobem w necie. W realu milczy, tylko tutaj jedzie kościół. Nie odpowiadać, to się znudzi. Jest wolność słowa, jeśli jesteś urazona i nie mozesz tego zaakceptować, zgłos na policje.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

Tyle w temacie.

Uderzyć Boga

Bardzo rzadko zaglądam na portale Onet.pl, Wp.pl czy na Gazeta.pl, za każdym razem jednak zdumiewają mnie niezwykle gwałtowne ataki na Kościół, \"czarnych\" i w ogóle katolików, przede wszystkim te, które pojawiają się w komentarzach użytkowników, na forach i blogach.

Jasne jest, że nie musimy się wszystkim podobać, choćby z powodu walki z aborcją, sprzeciwu wobec promocji homoseksualizmu i wypominania ludziom innych błędów. Wiadomo, że Kościół i my sami, nazywający siebie chrześcijanami, nie zawsze stajemy na wysokości ideału, który jest nakreślony w Ewangelii. Wiele oskarżeń jest więc uzasadnionych. Mnie jednak zdumiewa co innego: niezwykła agresywność i emocjonalność tych wypowiedzi. Skąd tyle nienawiści i złości? Czy naprawdę ktoś aż tak cierpi z powodu wypraw krzyżowych i inkwizycji, żeby z nieskrywaną satysfakcją wylewać najgorsze pomyje na Kościół i katolików. Czasami mam wrażenie, że niektórzy internauci tylko czekają na słowo \"Kościół\", nawet gdy się pojawi w dziale sport lub kuchnia, by dowalić z rozmachu. Skąd się to bierze?

Przypomina mi się jedna historia opisana przez księdza Tadeusza Fedorowicza ( 1907-2002), który był kierownikiem duchownym Jana Pawła II, w jego wspomnieniach z zesłania w Kazachstanie. Ks. Tadeusz w 1940 roku pojechał dobrowolnie ze swoimi parafianami-zesłańcami najpierw na Syberię, później do Kazachstanu. Tak się zdarzyło, że w 1996 roku byłem w tych miejscach w Kazachstanie, ponieważ ktoś mnie poprosił, abym zrobił trochę ujęć do filmu o ks. Tadeuszu. Ksiądz Fedorowicz powrócił do kraju jako kapelan Armii Berlinga i do końca życia był duszpasterzem w Laskach.

W 1942 roku ksiądz Tadeusz został aresztowany pod zarzutem szpiegostwa i kontrrewolucji. Pewnego razu, jak opisuje to ks. Tadeusz, podczas przesłuchania przy śledczym Motriczce przyszedł śledczy o nazwisku Szkodin, który miał opinię kata. \"Był to młody człowiek o ostrym wyrazie twarzy. Przyszedł z ciekawości, aby mnie zobaczyć. Wiedział kim jestem. Gdy miał już odchodzić, zapytał mnie, czy ja wierzę w Boga.
- Tak.
- To Bóg jest?
- Jest.
- Co, i w Tobie jest?
I wtedy, odchodząc ,uderzył mnie ręką, tak jakoś dłonią w przegubie w bok głowy, szyi. Nieboleśnie, ale tak ze złością. Widziało się, że chciał uderzyć tego Boga, który jest we mnie.Jedyny raz się z nim spotkałem.

Opisy wielu bardzo podobnych sytuacji można znaleźć w relacjach z obozów koncentracyjnych z łagrów czy z wojny domowej w Hiszpanii w latach trzydziestych. W człowieku może być ogromne pragnienie uderzenia Boga. Bardzo często jest tak, że ludzie, deklarujący się jako ateiści, mimo tego że na poziomie intelektu twierdzą, że Boga nie ma, to w swoim sercu noszą straszną złość i pragnienie zemsty na Nim. Zemsty za co? Zazwyczaj za swoje nieudane życie, za cierpienie i nieszczęścia.

Może być jeszcze inna przyczyna .

20 lat temu nagrywałem dla TVP ludzi z neokatechumenatu. Jeden z nich był chirurgiem i opowiedział mi nieprawdopodobną historię: Nigdy nie afiszował się w pracy ze swoją wiarą, choć wszyscy wiedzieli, że jest zaangażowanym katolikiem. Kiedy urodziło mu się piąte dziecko, wszyscy w pracy mu gratulowali, oprócz jednej osoby. Został wezwany do ordynatora, który oświadczył mu krótko: - Wykończę cię, nie będziesz tu pracował! Ten lekarz nie miał z nim żadnych konfliktów. Przyczyna była chyba w czymś innym: sam ordynator dzieci nie miał, za to żony zmieniał wielokrotnie.

Często ludzie noszą w swoim sercu wielką złość na Boga, za to wszystko zło, które zrobili w swoim życiu. Wszystko, co związane z Bogiem, jest dla nich ciągłym wyrzutem sumienia, za który Boga nienawidzą.

Czy Boga można uderzyć? Tak można było 2000 lat temu. Bóg w Jezusie przyszedł na ziemię, aby ludzie mogli Go uderzyć. I, jak pamiętamy, ludzie wykorzystali tę okazję. W najbliższych dniach będziemy znowu wspominać te wydarzenia. Teraz Boga nie ma, lecz są \"czarni\", biskupi i w ogóle katolicy. W tym także Papież. Ludzie mediów, artyści mają często bardzo poplątane biografie i w związku swoje porachunki z Panem Bogiem, dlatego zupełnie mnie nie dziwią słowa pani dyrektor z Poznania.

Zwróćmy też uwagę, że takie ataki kierowane są zazwyczaj wobec katolików. Mało kto obrzuca inwektywami anglikanów, czy protestantów w Niemczech lub w krajach skandynawskich. Myślę, że jest tak po części dlatego, że to ciągle Kościół Katolicki uznawany jest za \"ambasadora\" Pana Boga na ziemi.

Wnioski dla nas? Po pierwsze, kiedy znowu przeczytamy jakieś wyzwiska pod adresem Kościoła, nie odpowiadajmy tym samym. Być może temu człowiekowi niezupełnie chodziło o nas i o nasze błędy, tylko o Kogoś Innego, a my dostajemy po głowie za to, że jesteśmy Jego przyjaciółmi. Nie ma o co się obrażać, a jeśli będzie nam się ręka ciągnęła do klawiatury, żeby odpłacić pięknym za nadobne, zatrzymajmy się na chwilę na tymi słowami Pana Jezusa:

Błogosławieni jesteście, gdy [ludzie] wam urągają i prześladują was, i gdy z mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe na was. Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie. Tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami. Mt 5, 11-12

Jeżeli Mnie prześladowali, to i was będą prześladować. J 15, 20


http://www.deon.pl/religia/wiara-i-spoleczenstwo/art,686,uderzyc-boga.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

katole mają prawo wierzyć naiwnie, czcić księży, nie korzystać z aborcji, antykoncepcji, in vitro, rodzić dzieci gwałtem zadane...., ale nikomu nie wolno żądać od innych, żeby np. pod przymusem państwowym byli takimi samymi kretynami jak oni





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

To fakt . Muzułmanie mają pełny wypas swobody, skrobią się na potegę, zapładniają przez rurki i pensety,dzieciz gwałtu wyrzucają i nikt im nie nakazuje jak mają żyć , kiedy mają chodzić do meczetu a imamowie utrzymują się z pracy własnych rąk ;)

Nie wspomnę o judaiźmie, bo tam to żadnych ograniczeń religijnych nie ma ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

chcesz dyskutować o przyczynach krytyki kościoła panującego tu i teraz w Polsce, czy problemach z religiami egzotycznymi..? jeżeli zauważasz szkaradność religijnego przymusu w krajach muzułmańskich to dlaczego popierasz podobne działania kościoła Rzymskiego w Polsce..?, krytykuję kościół głównie dlatego, że żąda przymusu religijnego i przywilejów dla siebie odrzucając nowoczesne standardy szanujące wolność wyboru jednostki





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

Jestem katoliczką, chrześcijanką a jednak muszę z przykrością stwierdzić że mimo stosowania się do zasad z ewangelii i rozkochana w Bogu padłam ofiarą swojej nadgorliwej wiary. A pomógł mi w tym ksiądz któremu bezgranicznie zaufałam.Człowiek którego szanowałam i lubiłam poprosilam więc go o pomoc.Mówisz że człowiek lubi uderzyć Boga w drugim człowieku i to prawda.Tylko paradoksem jest to że zrobił to ksiądz.Sprawił że nie mogę chodzić do spowiedzi ani do komunii.Prowadzi on msze z uzdrowieniem ale traktuje to nie poważnie.Bawi się ludzkim życiem.Trudno więc się dziwić ateistom że krytykują jeżeli my katolicy pytamy dlaczego nas nie kochacie tak jak kocha nas BOg.Nieraz z pieśnią religijną naustach niszczycie nas. Jezus powiedzial do sw Faustyny MOdl się za dusze księży i sióstr zakonych bo oni będą mieli moc w wyniszczaniu was .Pytam co miał na myśli.Bo ja wiem doświadczyłam tego boleśnie i jest mi bardzo przykro że muszę o tym pisać. Jeżeli czyta to osoba wierząca proszę niech się za nich modli.Przyniesie ulgę światu.Może nawet kogoś uchroni .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

trzeba było przenieść miłosne uczucie z boga, którego nie ma (i o tym twój ksiądz dobrze wie) na owego księdza, który jako mężczyzna z natury jest tobie-kobiecie przeznaczony...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

Nie wrzucaj wszystkich do jadnego wora.ńie każdy ksiądz lubi grzech.Znam i takich ale pozostaLych będę bronić. Potym co się stało zaczęłam kler dzielić na dwie kategorie.Domyślałam się że tak może być lecz do końca nie wiedziałam.Wybacz że ci to mówię ale to dziwne że chodzisz do spowiedzi a nie wierzysz w Boga.Myślę że dobrze wiesz że on istnieje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

On tak chodzi do spowiedzi, jak ja jestem Kleopatrą.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

walteralf
...pewnie jesteś warta tego grzechu, skoro ksiądz się na ciebie skusił...
trzeba było iść za głosem natury, bo związek kobiety i mężczyzny - nawet w sukience całkowicie zgodny jest z prawem naturalnym, na które kościół się tak chętnie powołuje...,
nie chodzę do spowiedzi, a tę wykonałem w celach badawczo-prowokacyjnych, czyli udawałem szczere wyznanie grzechów i choć te prawdziwe były nie oczekiwałem ich odpuszczenia...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

A wie co to bilokacja? Jak nie wie to niech poczyta w internecie.Ja to widziałam dwa razy i nie byłam pijana . dlatego wiary swojej w Boga będę broniła do końca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

...do końca boga, czy twojego..?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

Ciągle mówisz że Boga nie ma. Przeczytaj to co wpisałam w temacie WROZki i odpowiedz czy jeśli jest działanie złego ducha poprzez okultyzm to czy Bóg może nie istnieć. Gdyby Go nie było świat przestał by istnieć. To wyznawcy złego straszą nas wiecznie końcem świata bo chcą abyśmy się bali. Karmią się tym.Czekają tylko na to by ktoś ze strachu odebrałsobie bezcenny skarb jakim jast życie.największa broń zła to nastraszyć, znieważyć, oszukać.Zgodzę się z tobą że wśród kleru są wilki .Ale wiary w Boga bronić będę.Zbyt dużo spotkałam zjawisk nadprzyrodzonych .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

nie może istnieć bóg mający takich urzędników, taki kościół, takich wyznawców jak katolicy, chyba, że jest równie obłudny, zakłamany, czyli zwyczajnym oszustem grającym na ludzkich instynktach i uczuciach, oczywiście mówimy o konkretnych bogach, mających konkretne cechy-właściwości określone przez dogmaty, takich bogów z pewnością nie ma...
natomiast czy istnieje jakaś nieokreślona, niematerialna siła sprawcza, inny wymiar rzeczywistości w postaci czegoś co się nazywa swiatem duchowym, tego nie wie nikt





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

Powiedz mi więc skąd się wzięla bilokacja którą widziałam , z której znany był Ojciec Pio. Gdybym tego nie widziała nie uwierzyła bym.Zaproszona zostałam do świata duchowego przez księdza z Odnowy lecz nie wiedziałam że trzeba się po nim umieć poruszać. Mam do niego żal ponieważ nie pomógł mi w tym. Zaprosił i zostawił.Ja byłam jak dziecko we mgle.Zakonnica powiedziała mi że duchowość jest dla człowieka niebezpieczna jeśli nie wie o co wtym chodzi. Potrzebne jest rozpoznaniea umnie tego zabrakło.Widziałam rzeczy które trudno jest ogarnąc ludzkim rozumem. Nieraz lepiej trzymać się od tego z daleka.Po tym wszystkim dokanałam podziału KK na wiarę w Boga i zawierzeniu księdzu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

paplik napisał(a):

> natomiast czy istnieje jakaś nieokreślona, niematerialna
> siła sprawcza, inny wymiar rzeczywistości w postaci czegoś
> co się nazywa swiatem duchowym, tego nie wie nikt
>

Proszę obejrzeć ten film najlepiej cały, Bóg istniej jak i złe demony, to są fakty których nie można od tak zbyć

https://youtu.be/ON3fMLk6ZaU?t=26m15s

Tak jak istnieję złą tak i istniej dobrą pytanie do której strony chcemy należeć ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

W żydowskiej szkole teologicznej trwała przez wiele, wiele godzin dyskusja na temat dowodów potwierdzających istnienie Boga.

Po kilku godzinach jeden z rabinów podniósł się i powiedział: “Bóg jest tak wielki, że nawet nie potrzebuje istnieć”.



Victor Weisskopf


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

pytanie do uslysznego czym różni się nękanie od opętania? ksiądz po moim uczestnictwie w Odnowie w duch sw. powiedział że jestem nękana. Powiedział też że nigdy nie powinnam tam byla chodzić. Więc po co istnieją te Odnowy? Prawdą jest to co usłyszałam na tym filmie . Po tym wszystkim księża umywają ręce. Nie chcą o tym mówić. ńie chcą podać ręki i podnieść na duchu.Zycie moje straciło smak. Bardzo proszę o odpowiedż.Jedyną stroną jest dobro.Księza ciągle powtarzają że podobno jestem taka dobra a zło dobra nienawidzi.Polecam ten film wszystkim bo świat gine właśnie przez seksizm . Gdybyście wiedzieli jak wygląda piekło szybko byście się nawrócili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

...smak twojemu życiu pewnie mógłbym ci przywrócić, albo osobiście, o ile nie jesteś zbyt młoda, albo poprzez poradę, abyś zaczeła kierować się zasadą radości życia, a nie pierdołami z zakresu iluzji i naiwności wiary, czyli żadna bilokacja, czy inny czort w postaci hochsztaplera Pio..., życie to jest to co widzisz i czujesz, to jest zaspokajanie swoich potrzeb cielesnych i tzw. duchowych, czyli rozrywka, żeby przejść przez nie z korzyścią dla siebie i innych, szczególnie bliskich, należy wystrzegać wszelkich szamanów w postaci księży tylko kierować się racjonalizmem i dorobkiem ludzkości w postaci praktyki





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

Pewnie przywracałbyś pieprząc w kółko te swoje dyrdymały o homoseksualizmie i jego pozytywnym aspektach? O rodzicach jednopłciowych i gender?
Jaka to super jest aborcja, a jeszcze lepsze invitro? Że skoro Jezus miał szatę do ziemi, to i wszystkie \"chłopy\" mogą spokojnie paradować w kiecach swoich kobiet?
No i wreszcie o tym że, wszyscy katolicy powinni chcieć i przyjmować nachodźców, a ty sam jako zadeklarowany ateista, nie musisz i nie potrzebujesz.
Więc skoro już zrobiłeś z siebie, to co zrobiłeś. To nie próbuj przynajmniej z drugich robić wariatów.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

byłeś durny, jesteś głupi i chyba niestety pozostaniesz kretynem...
...nikomu nie życzę, żeby musiał zastosować aborcję, jeśli ktoś jest homosiem nie powinien czuć się gorszym i nie powinien być piętnowany-umniejszany w prawach, rodzice jedno, czy wielopłciowi powinni miec równe prawa jesli dobrze spełniają funkcje opiekuńcze nad dziećmi i bliskimi, in vitro pozwala ludziom osiągać cel naturalny jakim jest własne potomstwo, potrzebującym trzeba pomagać bo jest to oczywista powinność człowieka współczesnego-humanistycznego, a katole powinni też zacząć wreszcie żyć zgodnie z zasadą miłości bliżniego...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

Gawędziarz seksualny paplak - niech mu ziemia lekką będzie - zawsze wprawia mnie w dobry humor swoimi seksualnymi gawędami.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

Standardowa paplikowa papka.
Homoseksualizm jest to anomalia, czyli odstępstwo od normy. O tym że 2% populacji jest homoseksualistami, też każdy wie. Skoro tacy są i uważają że terapia jest im niepotrzebna, to w porządku. Zawsze byli, są i będą. Jednak reklamowanie i promowanie tego, to zidiocenie zupełne. Z tymi ich wszystkimi tęczami i paradami.
Odnośnie zaś rodziców. Dla mnie istnieją jedynie rodzice biologiczni, lub rodzice przybrani. Czyli tacy którzy adoptowali dziecko. A rodzicami biologicznymi mogę nazwać jedynie dwie osoby płci przeciwnej, których zbliżenie w akcie miłosnym, skutkuje poczęciem nowej istoty ludzkiej. W sposób piękny i naturalny.
I nie przytaczaj mi tutaj jakichś marginalnych i głupich przykładów. Jak gwałt czy przypadkowe i brudne pieprzenie.
I wówczas tych dwoje ludzi są rodzicami. Często takich ludzi spotykam wraz z ich dzieckiem. Czasami oboje, czasami sam ojciec, a czasami tylko matka z dzieckiem. W ich głosach słyszy się troskę i miłość do małej, lub małego. Aż weselej się robi, słysząc małe dzieci pytające i zwracające się do rodziców. Czy to w sklepie, czy na placu zabaw.
Ale rodzice jednopłciowi? Po prostu, nie ma takiego zwierzęcia, jak powiada p. Michalkiewicz. Zdarza się w świecie że dwójka pederastów czy lesbijek adoptuje dziecko. Jednak dla normalnych ludzi, nie są to ani rodzice przybrani, ani tym bardziej, rodzice w ogóle. A jeszcze że jednopłciowi.
Odnośnie zaś pomocy potrzebującym. To pomóc można [ptrzebującym, wysyłając i zaopatrując w niezbędne produkty. A nie takim potrzebującym, którym powiedziano że jak trafią do Europy, to znajdą tutaj takich głupich, co im kasę będą darmo dawać. W dodatku dwukrotnie więcej, aniżeli taki przeciętny Polak zarobi przez miesiąc.
Zresztą, ich wiara wyjaśnia im że, to normalnie im się należy jak chłopu ziemia i nikt im łaski nie robi. Zwykły podatek od niewiernych.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

WŁODZIMIERZ WYSOCKI
WĘDRÓWKA DUSZ

Ten wierzy w Mahometa,
ten w Allacha, ten w Jezusa,
A paplak - w nic nie wierzy
czy w diabła wątpi też?

Hindusi wymyślili,
że krąży każda dusza
I w nowe wchodzi ciało,
gdy przyjdzie życia kres.

Jeżeliś głową w chmurach tkwił
– odrodzisz się marzeniem,
Lecz paplak zawsze świnią był,
więc wybrał sam wcielenie!

Gdy podejrzliwie patrzą, choć
nic nie masz do ukrycia –
Wytrzymaj a odnajdziesz się
w postaci bez tych trosk!

A jeśliś widział wroga śmierć
podczas swojego życia –
W następnym zapewniony masz
sokoli, bystry wzrok!

Skromniutko żyj i rozchmurz twarz,
niech dumą cię przenika
Fakt, że realną szansę masz
się wcielić w Przewodnika.

Dziś możesz zwykłym stróżem być,
po śmierci czeka awans,
A później z brygadzisty dusz
– w ministry, w wielki świat!

Lecz jeśliś tępy jest jak pniak
– zostaniesz baobabem
i będziesz baobabem
co najmniej tysiąc lat!

paplakiem zostać – straszna myśl!
– lub gadem jadowitym...
To może lepiej być od dziś
człowiekiem przyzwoitym?!

Więc kto jest kim i kim kto był,
jeśli nikt nie jest nikim?
Od genów i krzyżówek
mózg paplakowi spuchł.

Może ten wyleniały kot
wcześniej był nikczemnikiem,
A tamten sympatyczny gość
– to pies był, wierny druh?

Dzięki Hindusom wiem już że,
kto się pokusom oprze,
Po śmierci wszystko, czego chce,
otrzyma według potrzeb.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

Brawo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

Do walteralf napisze ci jakiego ja doznałem nękania, nie wiem czy słyszałaś o nowennie pompejańskiej a to nie jest jakiś tam paciorek lulu i spać. Otóż podczas jej odmawiania demony wciskały mi do głowy bluźniercze myśli, i tak np. \"przestań się modlić, nie przywołuj jej i tu najgorsze bluźnierstwa jakie można sobie wyobrazić,\" na pasterce nie mogłem spojrzeć na obraz Matki Boskiej bo natychmiast stek bluźnierstw w głowie. To jest dręczenie na szczęście Bóg uwolnił mnie od tego. A opętanie to już trzeba samemu wkroczyć na terytorium złego,np. bawić się w wywoływanie duchów okultyzm,satanizm,itp. wtedy może naprawdę coś w człowieka wejść, nie ma żartów. Jak chcesz możemy w miarę czasu jakoś więcej pogadać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

...takie coś nauki medyczne opisują jako psychiczne jednostki chorobowe...weż tabletkę, weż tabletkę, weż tabletkę..!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

Moje dręczenie jest zupełnie inne. am dręczenia bólowe i słuchowe . Stało to się trzy lata temu po uczestnictwie w Odnowie w duchu sw. Man wielki żal do księdza który prowadzi tą odnowę. Przez te trzy lata walczyłam o godnie przeżyty dzień życia. Pomagał mi w tym zaprzyjażniony ksiądz i niektórzy ludzie z kościoła.Wiele razy byłam załamana myślałam o najgorszym.Mam rodzinę, muszę żyć.Nie jast łatwo.Namówiono mnie na spowiedż.Po rozmowie z kapłanem doznałam takiego nękania że mi się odechciało. Przestudiowałam wiele lektur , rozmawiałam z kapłanami i wszystko mi mówi ,że moje życie wieczne może być zagrożone.To co mnie spotkało uznałam jako karę.Ażeby uchronić innych przed podobną sytuacją zaczęłam o tym pisać.Mówią że łatwiej wejść do raju bez pomocy ludzi, ito niestety prawdąjest. Bardzo podobał mi się twój wpis z egzorcyzmów . Szatan nienawidzi gdy się go obnaży.To jest największy oręż.Jest na świecie mnóstwo ludzi z kręgu zła.To oni wiodą innych podstępnie w kręgi ciemności.O tymco napisałeś trzeba nie mówić lecz krzyczeć.Należy obudzić świat do walki dobra ze złem . Swiadomość jest najlepszą bronią. Mam zamiar o tym krzyczeć.Obudzić ludziska by sięłatwo nie dali.PO mojej krzywdzie to mój obowiązek. Pamiętaj ludzie z kręgu zła nas nienawidzą. Trzeba być odważnym.Zło dobrem zwyćiężaj ale i świadomością że ono istnieje i jest szatanasko sprytne.Jestem Ci bardzo wdzięczna za wpisy na forum.Zrobiłeś to z klasą.
Imienia JEZUS bronić do końca.O życie wieczne braci i sióstr walczyć do końca.













!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

Po pierwsze jeżeli kochasz Jezusa i uznajesz go jaką swojego pana i zbawiciela czujesz to w sercu to o swoje życie wieczne możesz być spokojna.
Jeżeli nie jesteś tego pewna, zapraszaj codziennie Jezusa do swojego serca do swojego życia tyle wystarczy.

Po drugie jeżeli jesteś w stanie modlić się na różańcu czyń to. A najlepiej jeśli jesteś w stanie podjąć trud odmówienia nowenny pompejańskiej.

Tu kilka cytatów:
Jak szatan boi się Maryi i Różańca
Święty Dominik wypędzając szatana z ciała opętanego, zapytał go:

• Którego świętego w niebie boicie się najbardziej i który ma największą władzę nad wami tu, na ziemi ?

Przez dłuższy czas szatan nie odpowiadał, aż wreszcie rzekł:

Najbardziej boimy się Matki Bożej. Ona ma największą władzę nad nami i Jej należy się na ziemi cześć największa, gdyż jedna Jej modlitwa więcej znaczy niż modlitwy wszystkich świętych razem wziętych.
• Jestem zmuszony wyznać – mówił dalej zły duch – że z tych, którzy trwają w nabożeństwie do Maryi i różańca, żaden nie jest potępiony, bo i tym, którzy są w grzechu śmiertelnym, Maryja pozyskuje przed ich śmiercią łaskę szczerej skruchy” („Różaniec nr 3(681) marzec 2009).
ksiądz Piotr Glas
Przyjeżdżali do mnie ludzie na rozeznanie jak do lekarza... Często mówiłem im: \"Proszę mówić nowennę Pompejańską\". Nie mówiłem ze szczegółami, ale tak po prostu. Także zachęcałem innych w czasie \"leczenia duchowego\" i oni słuchali tego polecenia, bo ta nowenna działa jak antybiotyk. Ale to potężnie ! Czasem ci ludzie przyjeżdżając mówili, że są po odmówieniu nowenny Pompejańskiej i chcą spotkać się ze mną, że znaleźli mnie przez przypadek. A ja wiedziałem, że tę osobę przysłała Maryja. Bardzo często te osoby doznawały wielu łask uwolnienia czy uzdrowienia.
Wszystkie cytaty z tej strony przeczytaj cały artykuł !!!
http://rozaniec.maryjni.pl/wydruki/strona_00_12.html

Po trzecie
Piszesz że masz żal do księdza, czyli nieprzebaczenie to jest bardzo ważne. O to też musisz się modlić o laskę przebaczenia. Czasem ktoś mówi coś niepozornego błahego a to wchodzi do serca i człowiek nie jest w stanie przebaczyć nie u mnie, wiem bo sam tego doświadczyłem dzięki Bogu, Jezus zabrał mi ten kamień z serca.

Po czwarte może potrzebujesz prostej modlitwy uwolnienia nie chce niczego sugerować, wyciągnij sama wnioski w linku masz namiar do odpowiedniego księdza
http://www.diecezja.lomza.pl/kuria/komunikaty-kurii/item/902-posluga-egzorcysty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

walteralf

chcesz żyć normalnie to czym prędzej porzuć iluzję wynikającą z naiwnej wiary, zajmij się swoim życiem realnym (także swoich bliskich), które musisz przeżyć tu i teraz oraz w przyszłości i nie podporządkowuj niczego bałamutnym wizjom o jakimś życiu wiecznym, czy innym zbawieniu
ten tu powyżej namawia cię na jeszcze większe kłopoty, broń boże!, żebyś skorzystała w jego szamańskich rad, bo skończysz z pętlą na szyji, albo w psychiatryku,
kieckowi niech się sami poddadzą egzorcyzmom, bo to co robią i głoszą to wg ich definicji wyrażnym opętaniem przez Szatany i Diabły jest...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego paplik drwi z KK ?

Kochać jak to łatwo powiedzieć.Kiedyś czułam że ktoś mnie wielce kocha.Teraz wszystko odeszło. Pozostał tylko smutek ból i gniew. Kiedy jestem w kościele ogarnia mnie żal . Kiedy widzę tego księdza czuję się jak opętana. Mam natłok straszliwych myśli. Zastanawiam się kim wogóle jestem. Kiedy widzę ludzi idących na mszę i przyjmujących komunię umieram z rozpaczy. Kiedyś podczas chodzenia na odnowę spoędzałam po kilka godzin w kościele na modlitwach . Codziennie zmawiałam wszystkie tajemnice. Zachowywałam się jak nawiedzona.Podczas Spiewu w kościele miałam dziwnie zmieniony głos, ten ksiądz który prowadzil odnowę powiedział że mam charyzmat w postaci daru głosu i muszę śpiewać na jego mszach z uzdrowieniem.Moi znajomi nie rozumieli co dzieje się z moim głosem.Nie jadłam nie interesowało mnie nic tylko modlitwa i ten ksiądz.Wyczytałam w książce o działalności odnowy że to zły duch działa za pomoc,a przesady.Przestałamsię malować, schudłam 20 kilogramów,przestałam nosić biżuterię,wszystkie pieniądze jakie miałam oddawałam na ofiarę, chodziłam w starych porwanych ubraniach bałam się jakichkolwiek ekstrawagancji.Nie wiedziałam na jakim świecie żyję. W książce o której mówiłam ujęte jest to jako działanie żłego ducha za pomocą przesady. Bez modlitwy o rozeznanie skąd to wszystko pochodzi człowiek nie ma szans. Bardzo dziękuję Ci za rady ale boję sie tego wszystkiego. ciągle ufam Bogu i dziękuje Mu za takich ludzi jak Ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org