czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Hemoroidy

dieta jest, nawet bez zatwardzen jakbym za przeproszeniem srala drutem kolczastym i oczywiscie krew :/ jestem juz po kilku masciach plus czopki typu hemorolo teraz uzywam od kilku dni Proktis M ale nie widze poprawy, codziennie horror w toalecie :/ robie tez nasiadowki z rumianku ale ulga jest tylko do czasu wizyty w toalecie :/ jakie porady ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hemoroidy

Wywar z kory dębu na hemoroidy -poczytaj pomoże.

Klid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hemoroidy

To nie muszą być hemoroidy.Też to miałem krew z odbytu wszelkie maści na hemoroidy nie skutkowały. Musiałem zrobić kolonoskopię w jelitach były dwa polipy , usunięto je .Od tej pory kilka lat nie wiem co to krwawienie . i problemy z hemoroidami się zmniejszyły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hemoroidy

Poczytaj sobie o działaniu propolisu. Ma dobry wpływ na zdrowie przy walce z hemoroidami. Warto jest również zdecydowac się na jakieś porządne zioła oraz masci.

Poczytaj sobie o tym na tej stronie:
http://procto.net.pl/hemoroidy/leczenie-hemoroidow/

Liczy się równiez higiena odbytu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hemoroidy

Nasiadki z Kory Dębu, nic tak nie pomaga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hemoroidy

Nawet te nasiadki nie pomagają :( Już tyle tych maści nakupowałam, czopki stosowałam, a tu nic :( boli jak diabli. Chyba nadszedł czas, by się do proktologa zgłosić. Dobrą opinią cieszy się dr Kucharczyk ze szpitala św. Elżbiety, więc spróbuję się do niej zgłosić. Znajoma też miała podobne problemy i jej pomogła skleroterapia. Może u mnie będzie podobnie i uda się uniknąć operacji. Zobaczymy co pani doktor powie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hemoroidy

Mam i ja!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hemoroidy

Olej rycynowy

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hemoroidy

Do lekarza może iść?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hemoroidy

ja uważam, że takie problemy należy konsultować z lekarzem specjalistą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hemoroidy

Zajebiste podejście. **** krwawi, ale po co sprawdzić od czego. Metody naturalne są skuteczne owszem, ale trzeba wiedzieć co się leczy. Nie ma sensu używać tych wszystkich aptecznych leków do maskowania objawów. Trzeba iść do lekarza, sprawdzić co się dzieję i dobrać sobie preparaty naturalne. Sprawa 2 to całkowite wycofanie zbóż z diety. Chleby, bułki, piwko i ogólnie zboża czyli trawiaste. Można smarować dupę nawet sadłem, jak się nie odstawi zbóż to dupsko będzie płonęło ogniem.

Franek Kimono

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hemoroidy

Jak pojawia się krew, to trzeba iść do lekarza. Jeśli będziesz bagatelizować problem może skończyć się, to operacją. Dieta jest ważna, ale odpowiednie nawyki też mogą pomóc. Trzeba się więcej ruszać, bo jedną z przyczyn hemoroidów jest siedzący tryb życia. Jeśli masz taki ostry stan, że pojawia się krew, to odstaw papier toaletowy. Żadna maść nie wygoi ci bolącego miejsca, jeśli codziennie je podrażniasz. Najlepiej po załatwieniu sprawy po prostu się umyć. Ja mam w domu biobidet, więc łatwiej mi zadbać o higienę. Woda dodatkowo łagodzi ból i swędzenie. Jak byłam w ciąży, to próbowałam też sposobu z kostkami lodu, ale pomagało mi tylko na chwilę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hemoroidy

Higiena jest ważna i nie ma co dyskutować. Natomiast dieta jest NAJWAŻNIEJSZA. Możesz biegać ile zechcesz, jak będziesz jadł zboża to tyłek będzie jak płonący wulkan. Miałem hemoroidy i robiłem cuda. Całkowite wyleczenie nastąpiło bez leków , ale po zmianie diety. Zapomniałem już jak to jest gdy się je ma. Koszt leczenia 0 zł.

Franek Kimono

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hemoroidy

Ech, że też życie funduje nam takie problemy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hemoroidy

hemoroidy to poważna sprawa i lepiej go skonsultować z lekarzem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hemoroidy

No wiadomo, że lepiej nie leczyć na własną rękę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hemoroidy

Ja słyszałam kiedyś, że tu dobrze leczą hemoroidy. Może ktoś kojarzy to miejsce?

Jestem wielka! całe 150 cm w kapeluszu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hemoroidy

Myślę, że to zła dieta i siedzący tryb mocno wpływają na powstawanie no i wiadomo higiena. Ja miałam po porodzie, ale udało się wyleczyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org