piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tapicer

Jaki przypuszczalnie byłby koszt wymiany poszycia kanapy rogowej o wymiarach 250x150x90, Czy w Łomży ktoś się tym zajmuje? Jesli tak to kogo polcacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer

Jeśli chodzi o koszt to nie wiem ale w okolicy Lomzy mogę polecić pana z Jednaczewa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer

Od razu Powiem, że się nie opłaca. Tydzien temu jezdzilam po tapicerkch z fotelem. Koszt wymiany tapicerki przekracza znacznie jego wartość, a nie był to tani fotel. Na pytanie \"czemu taka cena, przecież za tyle można kupic nowe, a nawet moze lepsze\" odpowiedz brzmiała, że łatwiej i szybciej wyprodukować nowy mebel niż stary \"rozebrać\", poprawić, i \"ubrać\" na nowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer

na kieszkowej jest najlepszy i najtańszy na Łomże robi prywatnie w domu.
.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer

Nie zgodzę się z autka ze się nie opłaca koszt uslugi obicia fotela od 200 do 300 zł w zależności od Tapicera plus koszt materiału nawet jeżeli kupujesz najdroższy czyli około 120 zł za m.to wychodzi juz w dużym zaokrageleniu ok 700 zł. To ja pytam czy fotel który kosztuje 700 zł to jest drogi fotel?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer

Ej przejedź sie po tapicerach i popytaj o robociznę. Znajdź mi tapicerka który wykona tą robotę za 200zl. Powodzenia życzę. Najniższa cena za zrobienie fotela to min 400zl a za mój śpiewali po 500-600, bo ma \"trudne elementy\". Materiału ok 6m + gąbka, która jest zużyta. Liczmy tańsza wersję. Robocizna 500 + materiał 80zl*6 + gąbka (zależy od twardości) ok 100 = 1080zl. Dokładam 100-200 zł i w tej cenie mam fotel z funkcja relax, a nie na nowo obity, stary fotel. Poza tym uważam ze 700zl za nowy fotel to nie jest tani fotel, a tym bardziej jeśli to ma byc fotel odnowiony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer

A co dopiero mowic o kanapie narożnej w tych rozmiarach... roboty od cholery, materiału od cholery...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer

Bo nie byłaś w Jednaczewie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer

ej czytanie ze zrozumieniem sie kłania. Pytanie było takie; \"czy w ŁOMŻY ktoś się tym zajmuje?\" To po pierwsze. Po drugie dając komuś mebel do odnowienia prywatnie to logiczne ze zrobi taniej. ZUSy, srusy, posadki odpadają, ale nie masz żadnej gwarancji na taki mebel...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer

Ale się uśmiałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer

Łomża a Jednaczewo, też mi świat drogi :) raz na parę lat można pojechać kilka km dalej
... a jaką gwarancję potrzebujesz na fotel - na materiał czy też na robociznę ? uważasz, że legalna firma z opłaconym ZUSem da ci gwarancję na dwa lata ? wszędzie dobry fachowiec da ci ustną gwarancję solidność, tak na dwa, trzy miechy a i gwarancją są referencje i opinie zadowolonych klientów

podaj dokładniejszy namiar na Jednaczewo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer

6m materiału????? to nie taki sobie tam fotelik, 6m to na kanapę

DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapicer

Z mojej orientacji też niestety wynika, że nie bardzo się opłaci odnawiać. Może to miejsce tylko dla szarej strefy. Tak czy siak łatwiej kupić coś nowego, zwłaszcza, że nie brak owych ładnych i niedrogich mebli. Zamiast narożnika o którym pisze autor kupiłabym taki mebelek https://zamowmeble.pl/17-male-narozniki/


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org