czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wagi samochodowe.

Czy macie u siebie na magazynie wagi samochodowe ? (Mówię o zakładach w których jest magazyn). Jeśli tak to jak wygląda u was kwestia zakupu tego? U nas jest ogromny problem bo mamy już znalezionego polskiego producenta - http://www.wag-pol.pl/ cena wagi jest atrakcyjna jak na to co znaleźliśmy na zachodzie, ale do szefa nie trafiają argumenty, że nie ma jak zważyć materiału jaki do nas przychodzi i ocenic czy w specyfikacji jest prawda czy też nie. Jak do gościa trafić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wagi samochodowe.

Przyp...ierdol mu w ryja. I niech wagę kupi u Chrostowskiego w Łomży i nie będziesz musiał robić kryptoreklamy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wagi samochodowe.

admin ma w d.u.p.i.e tych j.eb.....trolli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wagi samochodowe.

Ja właśnie niedawno szukałem takich wag i znalazłem firmę, którą poleca sporo osób, czyli Gawag - tu. Dostałem informacje od kilku osób, że Gawag to najlepszy producent i wcale nie chodzi o to, że najtańszy, bo niska cena ma mało wspólnego z jakością.
Gawag ma nowoczesne systemy komputerowe i serwis w cenie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wagi samochodowe.

Bardziej niż wagi to mi potrzebne holowanie często.. Znacie jakieś firmy? Ja korzystam z http://www.holowanie.rzeszow.pl/ .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wagi samochodowe.

Niedługo na forum będą same trolle reklamowe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wagi samochodowe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org