piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
catering dietetyczny

Jaki catering dietetyczny w Łomży polecacie. Avocado, FitSzef, który lepszy, a może są jeszcze inne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering dietetyczny

Korzystałam z Fitszef jest na czas jedzenie smaczne - kg przez 3 miesiące . Problem w tym ze kg mnie kochają i wracają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering dietetyczny

Trzeba się troszkę ruszać i można jeść ile się chce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering dietetyczny

Kilogramy wracają bo wracasz do starych nawyków żywieniowych i tyjesz. Genetyka tu nic nie ma do rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering dietetyczny

Ludzie trochę ruchu i mniej jeść wtedy nie będzie wam trzeba cateringow dietetycznych a tym bardziej że teraz jest coraz cieplej.
Będziecie zdrowsi i zaoszczędzicie parę groszy bo taki catering miesięcznie to na pewno koszt minimum tysiąca złotych. Po co komuś nabijać kasę jak można to samo osiągnąć samemu prawie że za darmo tylko trochę chęci ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering dietetyczny

Może ktoś polecic jakaś diete z dowozem z Białegostoku ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering dietetyczny

Katering dietetyczny jest świetny. doskonale odchudza portfel ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering dietetyczny

wiem, że płacą Ci za wklejony link ale skieruj tą swoją reklamę w miejsca gdzie ktoś się tym zainteresuje, bo ten twój drogi badziew, który tu usilnie reklamujesz nie obejmuje zasięgiem tego miasta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering dietetyczny

Dlaczego zakładasz, że nikt się tym nie zainteresuje? Skąd w ogóle pomysł, że z forum dotyczącego jednego konkretnego regionu kraju, nie korzystają osoby z drugiego końca Polski?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering dietetyczny

Mi dietetyczka wytłumaczyła, że katering jest bez sensu i w sumie ma racje. Nie nauczysz się jeść zdrowo, jak ktoś Ci jedzenie pod nos podstawi, do wszystkiego trzeba trochę wysiłku, do diety też.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering dietetyczny

Jednak z jakiego powodu miałbym nauczyć się na własną rękę przygotowywać posiłki, skoro ktoś jest w stanie przygotować jedzenie za mnie i każdego dnia zapewnić dostęp do 5 posiłków dostarczających organizmowi odpowiedniej ilości składników odżywczych, witamin i minerałów? Dlaczego miałbym nie korzystać z czegoś, co zdecydowanie podwyższa komfort mojego życia, jak i pozwala trzymać się zdrowych nawyków żywieniowych? Logika w przypadku niektórych osób leży i chyba nie ma zamiaru podnosić się na nogi. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering dietetyczny

Lion to że cie stać i ciesz komfortowo żyć to nie znaczy że u ciebie ta logika stoi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering dietetyczny

lion jesteś trollem i tu logika nie ma nic do tego.


Autor: Lion (---.devs.futuro.pl)
Data: 22-12-17 10:19
Jeśli chcesz kupić coś dla siebie i jeszcze kilku osób to zakładam, że wydasz minimum kilkaset złotych. Przy wyższych zamówieniach spokojnie możesz indywidualnie kupić coś w hurtowni Szuchman Gold (tutaj masz adres stronki http://szuchman-gold.pl/). Mają ogromny wybór przykuwającej wzrok biżuterii.

Autor: Lion (---.adsl.inetia.pl)
Data: 01-12-17 14:45
Ja stosunkowo niedawno potrzebowałem kilka koszulek z nadrukiem i korzystałem z pomocy firmy https://www.haftynadruki.pl/. Generalnie jakość samego nadruku jest ok, same koszulki też niczego sobie, więc myślę, że są całkiem trafnym wyborem. ;)

Autor: Lion (78.10.146.---)
Istnieje wiele pożyczek bez weryfikacji w BIK, które są darmowe, trudno się dziwić, że ludzie chętnie takie pożyczki biorą. Tutaj macie listę sensowniejszych ofert http://www.totalmoney.pl/szybkie_pozyczki_gotowkowe. Porównywarka Total Money jest jedną z najlepszych.

Autor: Lion (---.adsl.inetia.pl)
Data: 27-04-17 15:29
Jeśli będziesz potrzebował dobrych soczewek, to tutaj masz sklep, w którym ja zazwyczaj je zamawiam: http://soczewki24.pl/promocje. Zawsze można wyhaczyć coś dobrego w niskich cenach.

Autor: Lion (78.10.151.---)
Data: 29-09-17 08:28
Ja sam dałem ostatnio ojcu bilet na mecz eliminacji MŚ Polska - Czarnogóra (wyhaczyłem spoko ceny na https://www.alebilet.pl/bilety/polska_-_czarnogora_eliminacje_ms) i naprawdę się cieszył. Sobie oczywiście też taki bilet kupiłem, bo nigdy na meczu Polski nie byłem. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering dietetyczny

I co jest nie tak z moimi wpisami? Po prostu odpowiadam na pytania forumowiczów dobrze im radząc. Chętnie zacytowałbym Twoje wiadomości, jednak większą ich część musiałbym cenzurować ze względu na obecność dużej ilości wulgaryzmów. Po poziomie Twoich wypowiedzi można łatwo stwierdzić, że nie jesteś osobą, z którą warto wdawać się w dyskusję. Na tym więc zakończę. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering dietetyczny

Ja tam jestem zadowolona z opieki mojej dietetyczki, a nic bym tego nie zmieniła.
Wiem co jem i bedę wiedziała jakich błędów nie popełniać w przyszłości. Jak ktoś chce namiary niech pisze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering dietetyczny

Lion, a co jak kiedyś nie bedzie dostępu do cateringu, albo przestanie Cię być na niego stać? Różnie bywa w życiu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering dietetyczny

Nie przestanie mnie na niego stać, bo nawet na dzień dzisiejszy nie są to dla mnie duże pieniądze, szczególnie przy darmowej dostawie w przypadku Wygodnej Diety. Biorąc pod uwagę, pierwszą część Twojej wypowiedzi, to nie trzeba dziś być geniuszem, by zdawać sobie sprawę z tego, co warto jeść, a co w jakimś stopniu może być nieodpowiednie dla organizmu. Z pomocy dietetyka warto korzystać co najwyżej w sytuacjach, gdy jest ktoś chorobliwe otyły, albo tak zaniedbał swoje zdrowe, że nie ma możliwości spożywania takich posiłków, jak w miarę zdrowi ludzie. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering dietetyczny

lion trollu dyskusja z tobą nie ma sensu bo jako troll jesteś tu po to by wklejać linki. Czyli co ?
Odszukujesz posty i odpowiadasz na pytania sprzed kilu lat ?


Autor: werq (---.183.e-malbork.net)
Data: 04-03-16 13:38
Ja tutaj robiłam http://kreatormody.com.pl/content/16-promocja . Bardzo dokłądnie i perfekcyjnie robią haft także mogę polecić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
Re: Gdzie można zrobić napis na Koszulce ?
Autor: Lion (---.adsl.inetia.pl)
Data: 01-12-17 14:45
Ja stosunkowo niedawno potrzebowałem kilka koszulek z nadrukiem i korzystałem z pomocy firmy https://www.haftynadruki.pl/. Generalnie jakość samego nadruku jest ok, same koszulki też niczego sobie, więc myślę, że są całkiem trafnym wyborem. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering dietetyczny

No dobranie przestanie być Cię na niego stać... ale tu masz artykuł o cateringach
http://www.dziennikpolski24.pl/aktualnosci/a/szokujace-wyniki-kontroli-inspekcji-handlowej-firmy-cateringowe-zeruja-na-pacjentach-przedszkolakach-i-uczniach,12873288/?utm_source=facebook.com&utm_medium=dziennik-polski&utm_campaign=inspekcja-handlowa
Mnie to stanowczo odstręcza i wolę sama gotować pełnowartościowe posiłki, zbilansowane pod moją osobę przez moją dietetyczkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering dietetyczny

Cześć.
Z kuzynką zamawiałyśmy w fitszefie catering przez jakies 5tygodni. Mi spadło 7kg bez dodatkowych ćwiczeń itp. Jedzenie było ok poza \"domowym paprykarzem z makreli\"... w sumie był dietetyczny bo wylądował w koszu i było mniej kcal:). Sałatki, burgery, desery mają świetne.
Chyba wszystkie cateringi są podobne- owoce, warzywa, płatki owsiane i kurczak, można zamówić tydzień w jednej, drugi w innej firmie. My po tygodniu stwierdziłyśmy, że możemy zamienić siekierkę na kijek więc zostałyśmy z szefem.
Plus cateringów jest taki, że nie chodzi się często do sklepu i przy okazji nie wyrzucasz kasy na rzeczy z aktualnych ofert (a bo się przyda, bo promocja itp) z których nie korzystasz. Jak dołączysz do diety ćwiczenia i picie dużej ilości wody to efekty będą murowane. Po diecie trzeba pilnować regularności posiłków- to jest ważne. Ja wcześniej jadłam 2x dziennie i to był błąd. Teraz staram się pilnować żeby były 4-5 mniejszych porcji i póki co nie ma joja :D
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering dietetyczny

dzięki wszystkim za polecenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering dietetyczny

czy wy frajerzy wierzycie że ktoś wchodzi na te wasze linki ??? ale co tam - ważne że dalej płacą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering dietetyczny

Nigdy nie rozumiałam cateringów dietetycznych, dla mnie to zwykłe naciąganie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering dietetyczny

Pomogło wam to schudnąć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering dietetyczny

Szkoda, że to takie drogie. Z chęcią sama bym sobie kupiła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: catering dietetyczny

Jeśli zastanawiacie z jakiego cateringu dietetycznego skorzystać to koniecznie zajrzyjcie do https://www.zdrowycatering.pl/tani-catering-dietetyczny/warszawa/ Posiadają bardzo rozbudowaną ofertę obejmującą wiele różnych diet. Z łatwością złożycie zamówienie a pyszny posiłek dotrze w wybrane przez Was miejsce. Ponadto niezależnie czy chcecie zbudować masę mieśniową czy zastanawiacie się jak schudnąć kilka kilogramów ich dietetyk doradzi, który plan będzie dla Was najlepszy. Dieta pudełkowa to ogromna oszczędność czasu na codziennym przygotowaniu posiłków oraz wielka korzyść dla Waszego zdrowia. Śmiało mogę powiedzieć że będziecie zachwyceni z usług i niesamowitych posiłków tej firmy. Koniecznie do nich zajrzyjcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org