piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Atak petardami na dziecko ul. Wiosenna 20 luty po 16

W dniu dzisiejszym (20 luty) mój syn (9 lat) wracając ze szkoły około godziny 16.20 został obrzucony petardami na ulicy Wiosennej. Proszę o kontakt lub info osoby które to widziały lub mogą pomóc w wskazaniu auta (szare) lub kierowcy. Z góry dziękuję za pomoc. Marcin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak petardami na dziecko ul. Wiosenna 20 luty po 16

O matko obrzucony petardami straszna sprawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak petardami na dziecko ul. Wiosenna 20 luty po 16

jaki atak? terrorystyczny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak petardami na dziecko ul. Wiosenna 20 luty po 16

Trzeba mieć rozum na urlopie żeby śmiać się z takiego podłego wybryku. To dziecko może do końca życia mieć traume z tak nie spodziewanego huku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak petardami na dziecko ul. Wiosenna 20 luty po 16

EE tam traumy raczej nie bd mial, ale zdarzenie niebezpieczne.. Jakis kamer nie ma? Zglos to na policje, moze cos ustala. Mimo opini, na prawde potrafia pomoc. Moze sa kamery na innych ulicach, wiec kturas kamerka zlapala, jak przejezdzali. Podaj kontakt, moze jakis swiadek sie znajdzie.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak petardami na dziecko ul. Wiosenna 20 luty po 16

a po za tym puszczacie dziecko 9 lat samo, 16 to sie juz sciemnia

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak petardami na dziecko ul. Wiosenna 20 luty po 16

dvw - nie przesadzaj ! 9 letnie dziecko jest na tyle odpowiedzialne , że może samo już wracać ze szkoły. Widzę, że i Ty uległaś/eś tej nowej modzie robienia z dzieci \"niewolników\" i prowadzania za rączkę do pełnoletności. Kłopot jest nie w samodzielności 9 latka tylko w tym , że są wśród nas tacy zwyrodnialcy jak te typki od petard.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak petardami na dziecko ul. Wiosenna 20 luty po 16

do tych wszystkich, co szydzą z tego problemu, jesteście nieodpowiedzialni.
(delikatnie to ujmując).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak petardami na dziecko ul. Wiosenna 20 luty po 16

Jako rodzic poważnie traktuję sprawę z wczoraj, sprawę zgłosiłem na Policji. Chcę jedynie aby dzieci spokojnie wracały do domu a ulica była bezpiecznym miejscem dla wszystkich. Do gówniarza który to zrobił musi dotrzeć, że nie zgadzamy się z takim zachowaniem!
Proszę o info jeżeli ktoś z Was widział kamerę która mogła by zarejestrować ruch w ciągu ulic Wiosenna-Przykoszarowa lub w okolicy. Info można również na maila maspeth2001@poczta.onet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak petardami na dziecko ul. Wiosenna 20 luty po 16

To jest bardzo poważna sprawa i ci co się nabijają są żałośni albo to po prostu gimbusy. Zbadaj dziecku słuch, czy nie ma żadnych uszkodzeń. Znajomemu kiedyś taka petarda wybuchła niedaleko głowy i ma uszkodzony słuch na całe życie, a też się to wzięło z głupiego żartu jak miał 12 lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak petardami na dziecko ul. Wiosenna 20 luty po 16

Czasem miałem nadzieję, że nie, jednak większość użytkowników tego forum to banda nieokrzesanych debili. Życzę powodzenia w namierzeniu tych sku....nów! Jak by to było moje dziecko, to by się modlili by policja znalazła ich przede mną!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak petardami na dziecko ul. Wiosenna 20 luty po 16

Dźwięk petardy słyszałam wczoraj w godzinach wieczornych w okolicy Sybiraków, więc wydaje mi się, że to nie jednorazowy wybryk. Mam nadzieję , że znajdą sprawców.

dream on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atak petardami na dziecko ul. Wiosenna 20 luty po 16

Mojemu dziadkowi to taka petarda głowę urwała.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org