czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobra zmiana 500+ dla legatów

Ten program 500+ to na serio luks sprawa. Co raz większa ilość kobiet zwalnia sięz pracy.

500+ powinno być dla osób które pracują a nie dla legatów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Ten socjalistyczny program powinien być zastąpiony przez 500 minus od podatku i zusu. Znacznie lepiej wpłynęłoby to na gospodarkę.

---
http://www.geodezjalomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Zapłać tym kobietom godne pieniążki to nie będą się zwalniać.Mnie osobiście ten program nie dotyczy,ale jak by np. Moja żona miała przy 3-ce dzieci zach......ć za najniższa krajową to sam bym jej kazał siedzieć w domu i pilnować dzieci.
Różne zapomogi na dzieci są w wielu krajach i pracy tam z tego powodu nie rzucają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

@wk to zacznij \"biznesmenie\" zatrudniać i płać GODNIE trzykrotne najniższe krajowe, taki wypyszczony i wyszczekany to pokaż i pochwal się co potrafisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

WK: wybacz ale to nie wina pracodawcy :-) Tylko ZUSu, najlepiej siedzieć w domu pierdzieć w kołdrę bo najniższa krajowa? Dodaj 500zl do najniższej i to co pracodawca daje pod stołem :-) Hehehe liczyć każdy potrafi tylko nie ma zielonego pojęcia że to nie pracodawcy wina że ZUS kosztuje tyle ile kosztuje :-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Ja znam takich co wcale nie pracują ani mąż ani żona.Robotę porzucili i jeszcze innym stawiają piwo pod sklepem.Takie milionery.
Poparcie dla PIS duże ,ale czy coś warte ? Za pieniądze pożyczone z niemieckich banków.
Później ich dzieci będą to spłacać - druga Grecja- Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Jebać KRUS i darmozjadów na KRUSie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Ja uważam, że jest ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

zdecydowanie ten system zasiłkowy nie jest o.k....
w nowoczesnym państwie podstawową zasadą każdej pomocy publicznej jest, żeby ta trafiała wyłącznie do tych, którzy takowej potrzebują, a 500+ nie dostaje pokażna liczba dzieci z rodzin mających dochody poniżej minimum socjalnego np. samotni rodzice z jednym potomkiem podczas gdy uprawnieni do tego są dzieci z rodzin z wysokimi dochodami i bardzo zamożnych
zatem zasiłek ten ma charakter ideologiczny jako nagroda za wielodzietność, czyli dziecioróbstwo, a przecież mnoga liczba bachorów jest głównym czynnikiem ubóstwa, ma to zatem cechy anachronicznego socjalizmu-komunizmu
najskuteczniejszą metodą na zmniejszanie sfery biedy jest aktywizacja zawodowa, czyli zwiększanie zatrudnienia, a 500+ w wielu przypadkach sprawia, że podejmowanie pracy zwyczajnie się nie opłaca





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Ale macie bol d... bo ktos z friko dostaje 500 zl. Prosta zasada jest taka nie patrz na innych patrz na siebie. Jezeli kogos denerwuje ten program to do roboty robcie dzieci i bierzcie pieniadze skoro daja. Jezeli 500 zl na dziecko to wedlug kogos malo niech pracuje za duzo wieksze pieniadze. Wylewacie swoje zale ktore i tak nic nie zmienia. Trudno sie dziwic kobietom ktore sie zwalniaja bo to czysta matematyka... nie pracuje i ma dwojke dzieci wiec otrzymuje 1000 zl. Pracuje otrzymuje 1500 zl minus opiekunka badz przedszkole i wychodzi ze nawet 1000 na reke nie ma. Wiec niech mi ktos powie po co pracowac i miec mniej? Chyba pracuje sie zeby miec pieniadze a nie zeby miec ich mniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Ale az żal czytać...paplik..tobie to juz sie poj...ało...
z próbówki jestes?
czy matka cie w kapuscie znalazła...
troche wczesniej zachwalałes ten program jak go mieli wprowadzac a teraz ci sie niepodoba...
co widzicie w tym złego że ktos ma dzieci..lepiej niech dają na dzieci niz sobie na kolacje u sowy i wakacje na majorce..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Paplikopodobne to takie coś zrobione na próbę, niewypał jednym słowem. On Polskim dzieciom te 500 zł by z gardła wydarł, dla niego każda rodzina wielodzietna to patologia, oczywiście Polska rodzina, jemu w tej chorej łepetynie nawet przez myśl nie przejdzie że są rodziny które mają gromadkę dzieci bo tak sobie kiedyś zaplanowały. Więc Polki powinny się skrobać, a dla uchodźców, z kilkoma żonami i ich gromadki dzieci w ogóle by po 500 nie żałował, co tam po 500, on by dał i 1000 na głowę...Chyba każdy wie kim takie indywiduum jest..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Matce z jednym dzieckiem, której dochód przekracza 1 zł nic nie dostaje, a Wójt gminy Łomża, którego dochód jest kilkakrotnie większy od dochodu matki większy dostaje 1000 zł.
To jest właśnie pisowska sprawiedliwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

A co szkoda CI ze ty nie dostajesz!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Progi dochodowe były od zawsze, kiedyś rodzinnego matka na dzieci też nie dostała jak o parę groszy ponad limit zarobiła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

He he.
Jeżeli jesteśmy tacy bogaci, to dlaczego do tej pory nikt nie rozdawał 500 PLN?
I dlaczego nie rozdawać po 1000, albo 1500 sto siedemset?

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Bo po 1500 albo i więcej to tylko dla innych czyli uchodźców..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Aha.
Jak to dobrze kogoś mądrego posłuchać (poczytać).


Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

adamus pytania godne osoby z minusowym IQ. Nikt wczesniej nie dawal bo nie bylo programu 500 plus. Nikt nie daje wiecej bo tyle zaproponowali politycy w rozporzadzeniu. Przekonaj ludzi do siebie idz na wiejska potem daj nowy projekt i rozdawaj ludziom po 1500 zaden problem. I tak w woli scislosci program 500 plus jest programem iluzorycznym czyli takim ktory tworzy nam faktycznie wieksze budzety ale jednoczesnie aby panstwo to udzwignelo wprowadzono sporo podwyzek. Ci co korzystaja z tego programu sie ciesza bo faktycznie wychodza na niewielki plus ale Ci co nie korzystaja traca bo nie dostali nic a podwyzki ich takze objely. (kredyty, ubezpieczenia, woda, produkty spoz itp itd)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Cytat:

Ci co korzystaja z tego programu sie ciesza bo faktycznie wychodza na niewielki plus ale Ci co nie korzystaja traca bo nie dostali nic a podwyzki ich takze objely. (kredyty, ubezpieczenia, woda, produkty spoz itp itd)


Nie chce tu zachwalać socjalizmu ale podwyżki dotykały nas co roku i bez 500+, nawet za komuny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Tak jest podwyżki prądu,wody, żywności są co roku i bez różnicy kto akurat jest u władzy. Mnie program 500+ nie dotyczy ale cieszy że jest i że po dvpie podostawały wszelakie parabanki żerujące na biednych ludziach i że dzieciom jest chociaż trochę lepiej, a wiele z nich miało w końcu prawdziwe wakacje i nie poszło głodne do szkoły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

a pytam się dlaczego z moich podatków mam fundować moemu bogatemu sąsiadowi kolejną wypasioną furę. Tylko dlatego ,ze on dzieci narobił a państwo zamiast pomagać potrzebującym to zwyczajnie za moje podatki kupuje sobie głosy wyborcze?

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Jedynie co to powinno być kryterium dochodowe i mam na myśli szczególnie rolników . Głupi przykład : małżenstwo rolników bierze dotacje z uni, mają kilkadziesiąt krów ( ponad 30 ), za mleko mają kilkadziesiąt tyś miesięcznie i jeszcze 500+ pobierają, należy się, a co..! I to mnie wkurza bo faktycznie samotna matka nie weźmie bo jej zarobek minimalnie przekracza a czemu rolnikom nie liczą że tyle kasy dostają.... to nie fair. Jedynie to . Moim zdaniem im nie powinno się należec i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Łotr ale kodoraści obiecywali że jak dojdą do władzy to dadzą i na pierwsze i wtedy już ci nie będzie przeszkadzać że to na fury? Jak jeszcze się nadajesz to i ty narób, bierz po 500+ i nie becz. Kurva dla\"inżynierów\" przypływających pontonami z gromadką dzieci byś nie żałował, a na Polskie żal ci odbyt ściska.
Wisienka jest sporo racji w tym co napisałaś, pewne kryteria powinni zmienić, bo rzeczywiście samotna matka z jednym dzieckiem pracująca za najniższą krajową, jest w tym przypadku poszkodowana, do rolników się nie odniosę, bo niewiem ile pracy wkładają w swoje gospodarstwo, aby otrzymywać czy za mleko czy inne dotacje i nie mnie oceniać czy im się należy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Moi drodzy: nie ma kaski na 500+ i nigdy nie było. Każdy rząd mógłby (szczególnie przed wyborami) zaproponować taki surplus, ale nikt odpowiedzialny tego nie zrobił (nawet Samoobrona, czy LPR).
Zapłacimy wszyscy, dosyć szybko i brutalnie.
Już widać, jak gimnastykują się ze wszystkim, ale to już końcówka. Ciekawym, jak ogłoszą koniec programu 500+. A może nie zdążą? Niech się następny martwi.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

właśnie oto chodzi !!! wpierniczyć pa.nstwo w długi a jak przyjdą inni to ich problem. ALE TAK ŁATWO NEI BEZXIE KAŻDY POISOWIEC KTÓRY ZQWINIŁ POJDZIE DO PIERDLA ZA NISZCZENI POSLKI I UPOKARZANIE POLAKÓW TAK NAM DOPOMÓŻ BÓG.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Strasznie się oplułeś, im bardziej się pardunisz tym więcej błędów łotrze robisz i raz z dużych raz z małych liter piszesz. Do pierdla to najpierw wsadź poprzedników, a ówczesną władzę rozliczysz za kilka lat, a teraz jedynie lewacką pianę możesz toczyć..Co to kuźwa jest chcieli zaprosić na koszt podatnika uchodźców i im dać skolko ugodno, a dla Polaków góvno.Gdzie kurva w takich chociażby Niemczech zasiłek rodzinny na dziecko jest większy ( ok180 euro na dziecko) niż nasze 500+, mało tego jest możliwość świadczeń dodatkowych z funduszy na dzieci z tzw Kindezuschlang kwota ta w zależności od dochodów rodziny i liczby dzieci może dojść do ponad 900 euro miesięcznie, więc zamknąć lewackie ryje i nie ujadać!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Krótko odniosę się do powyższych wypowiedzi,bo widzę,że mój wpis trochę co niektórym podniósł \"ciśnienie.Mianowicie chodziło mi o to co dla niektórych nie kumatych matematycznie wyliczył artaras.Brawo.
Ktoś wyżej napisał o Wójcie,zgadzam się program nie jest doskonały.
Ktoś tam napisał,że państwo zadłuża się w niemieckich bankach,że coś tam drożeję,że Państwo szuka pieniędzy podnosząc podatki,akcyzy itd.Więc się pytam co niektórych,czy wcześniej nie było żadnych podwyżek !?
De akurat to wszystko ogarnia,a inni.
Przecież wszystko drożało od kiedy upadła komuna i zawsze pieniążki były na coś potrzebne tylko nie było dla dzieci.Wychowałem 3-kę dzieci i naprawdę nie raz było ciężko.Też sobie nie raz myślę,żebym :wtenczas dostawał te pieniążki:
Dlatego cieszę się,że coś takiego jest i pomaga w wielu sprawach rodzicom.
To,że \"patologia\"też z tego korzysta to myślę,że powinien być większy nadzór na co wydawane są te pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Patologia jest była i będzie, nie ma na to wpływu, bo albo jest się odpowiedzialnym rodzicem albo gnidą.To fakt w rodzinach w których jest alkohol powinien być nadzór nad tym jak są wydawane pieniądze. Tyle że lewacy mają brzydką przypadłość wrzucania wielodzietnych rodzin do worka nierobów, dzieciorobów i alkoholików, a dla wielu rodzin jest to mocno krzywdzące, bo alkohol, bicie dzieci, może być zarówno w rodzinie z jedynakiem jak i wielodzietnej.Znam osobiście kilka rodzin w których jest więcej niż trójka dzieci i są one zadbane, kochane,nie z wpadki i nie ma tam biedy. I znam również te biedne, ale otoczone miłością rodziców, które dzięki temu programowi miały prawdziwe Święta z choinką, prezentami i pierwsze w życiu wakacje. I mnie bynajmniej nie żal ani złotówki wydanej na dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Najgorsze jest to,że teraz o takiej rodzinie jak moja 2+3 mówi się już,że jest patologiczna,że jest leniwa,żeruję na państwie,rządowym programie i połasiły się na 500zł. na dziecko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

z tymi podwyzkami moze nie sprecyzowalem. Wiem ze byly one od zawsze ale nie byly na takim poziomie jak obecnie. Porgram 500 plus powoduje ze obrot pieniezny musi byc zwiekszony i takim oto sposobem masz wiecej to wiecej musisz wydawac mydlenie oczu jest takie ze z tego 500 plus otrzymujesz jakies 200 ale glupio by bylo powiedziec ludziom ze damy wam 200 zl bo by wysmiali taka pomoc. Sugerujecie ze co roku sa takie skoki w oplatach za kredyty i ubezpieczenia? Rzad musial bankom i ubezpieczeniom narzucic odpowiednie oplaty aby wyrownac bilans budzetowy. O ile posiadanie auta to powoli komfort a ubezpieczenia mienia nie sa takie wazne o tyle program 500 plus mial pomoc tym biedniejszym... czyli takim co np posiadaja kredyty. Ostatnio zrobilem symulacje swojego kredytu na obecnych warunach i wyszlo mi 32 tys wiecej do splaty wiec 64 miesiace programu 500 plus pochlonalby tylko kredyt...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Miej w nosie co mówią, ciesz się rodziną i dziećmi, bo one są największą wartością. Kanalie dla których wielodzietne rodziny kojarzą się tylko z patologią i nie biorą innej opcji pod uwagę są wszędzie i tego nie da się wyplenić, wszak ludzka mentalność jest jaka jest. Ale są na szczęście i ludzie którzy mają inne podejście do takich rodzin. A trójka dzieci to nie taka straszna ilość, bez przesady;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Nikt nie mówi, że rodzina z dziećmi to patologia (z 3 czy więcej).
De. używając inwektyw przyznajesz, że nie masz argumentów. To wiemy. Ale po kiego grzyba wyzywasz ludzi od kanalii, lewaków?

Idzie o to, że w RP nie ma kaski. Daj od dzisiaj żonie i dzieciom co miesiąc po 100 PLN, zobaczymy, jak długo dasz radę. Chociaż niechybnie będzie się im żyło lepiej i może \"wreszcie wyjadą na wakacje\".

Pozdrawiam.

PS. nie odnoś się w kółko do uchodźców. Jak sam za komu ny brałeś dary z zakry stii to było ok, ale jak komuś trzeba coś dać, to już nie dobrze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Adamus gdybyś bywał na tym forum częsciej to byś wiedział jak większość lewaków forumowych odnosi się do polskich dzieci, słowo: bachory, patologia, dziecioroby jest tutaj na pierwszym planie.Więc mnie nie pouczaj, nie mając pojęcia jakie wyzwiska lecą pod adresem takich rodzin.Jeśli oni oczekują szacunku, niech najpierw zaczną szanować innych.A za czasów komuny to ja się bawiłam lalkami, a nie chodziłam po dary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Kroją was na lewo i prawo obce służby, a wy jak te gamonie skaczecie sobie do gardeł.
Kraj taki jak Polska, nie daje nic dla młodego jak i starszego człowieka.
Dla młodych nie gwarantuje ani bezpłatnej nauki, ani lokum po tej nauce.
Dla starszych głodowe emerytury, 0 opieki zdrowotnej.
To nie z ludźmi jest problem, tylko z tym krajem rządzonym przez obce służby.

I skończcie pierdolić, że nie ma kasy. Bo kasa wyjeżdża z tego kraju wagonami na zachód, za przyzwoleniem władz i prawa jakie ta władza stworzyła.
Gdyby nie to, stać nas śmiało na utrzymanie każdego obywatela nawet gdyby ten pracować nie chciał wcale.

Wpoili wam jak widać, nienawiść do samych siebie... i całkiem im to wyszło.
Zamiast walczyć o swoje zabijacie się nawzajem, gloryfikując zarazem swoich oprawców.

Szkoda mi was :) ale życie krótkie to za wiele się męczyć nie będziecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

I żeby nie było też jestem przeciwnikiem 500+ pomimo, że korzystam i mam dzieci.
Wolał bym jednak zamiast tych 500+, darmową edukacje, darmowe dożywianie czy nie obciążone watem wyroby dla dzieci tudzież zapewnienie dla młodych obywateli jakiegokolwiek własnego mieszkania przez państwo gdy wchodzą w dorosłość po ukończeniu szkoły.

Bo tak kradną 1000zł, żeby dać 500, z których 300 wraca do koryta :D
Także nie 500+, a jakieś 180zł realnej gotówki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

dobre podsumowanie \"Bo tak kradną 1000zł, żeby dać 500, z których 300 wraca do koryta :D Także nie 500+, a jakieś 180zł realnej gotówki :)\" szkoda ze 10 % spoleczenstwa to widzi pozostale 90% jest zapatrzone we wspanialomyslnosc naszego rzadu:P i wcale nie twierdze ze inni byli lepsi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

buahhaa, jak Ty to policzyles? zakładam ze księgowy? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Dla przeciwników 500+ m dobrą wiadomosc

NIE MA OBOWIAZKU BRAC

Polecam też maść na ból odbytu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

nie jestem przeciwnikiem 500+, jestem zawsze za pomocą szczególnie dla wielodzietnych rodzin, ale tylko dla tych, którzy takowej potrzebują, a ten program jest żle skonstruowany, niesprawiedliwy, osłabia zamiast pobudzać aktywność zawodową, także rodzi-podtrzymuje patologie z wielodzietnością i nieróbstwem związaną,
zasiłek ten powinien być wypłacany na wszystkie dzieci (taka była obietnica przed wyborami), ale tylko dla tych rodzin z odpowiednio niskimi dochodami...
jak bowiem można zaakceptować dość liczne przypadki, kiedy jedynak z rodziny ledwie przekraczającej 800 zł na osobę nadal będzie do szkoły przychodzić ze skromnym wyposażeniem, a bachory z majętnych stadeł będą szastać kieszonkowym pochodzącym z 500+...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

paplik zapamiętaj: Socjalizm każdemu równo nosa utrze. Bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

owszem, ale taki socjalizm jaki nam funduje PiSlamizm, anachroniczny rozdający publiczną kasę w imię zasad ideologicznych (nagroda za płodność-dziecioróbstwo, za niestosowanie antykoncepcji)...
natomiast nowoczesne, socjaldemokratyczne, zasady solidaryzmu społecznego porzuciły ideologię np. utopię o równości żółądków, na rzecz dążenia do wyrównywania szans życiowych tak, żeby miejsce urodzenia, np. w biednej rodzinie, nie przesądzało o przyszłym życiu, a jedynie zdolności, pracowitość, aktywność...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

A do tego poczochranego pustego łba nie trafia że nie wszyscy gdzie jest przez ciebie tzw\"dziecioróbstwo\" i brak antykoncepcji to podejmują świadomie decyzję o licznej rodzinie?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Pawplik stary dziadu. G... Kogoś obchodzi czy jesteś przeciw czy za. Ty się o oddziały geriatyczne martw wioskowy glupku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

paplik, pretensje, że nie pochodzisz z majętnego domu możesz mieć tylko do swoich rodziców i siebie nieudaczniku haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

Rozumiem ze wszyscy przeciwnicy programu 500= w momencie kiedu nabeda prawo do tego swiadczenia nie zgloszaswoich dzieci do korzystania z tej formy pomocy dla dzieci. Czy moze wasze postrzeganie i ocena 500= zmieni sie diametralnie. Obserwuje w sasiedztwie, ze sporo malzenstw z jednym dzieckiem pielegnuja pieknie druga ciaze i wcale z tego powodu nie rozpaczaja. Kobieta mloda ok 30 letnia w wiekszosci pracuje na stanowiskach fizycznych. A wiec jak wybawienie przyjmuje fakt, ze po urodzeniu drugiego dziecka moze otrzymac 500= i pozostac z dzieciakami. Jej kariera na mopie lub tasmie produkcyjnej naprawde nie ucierpi i po kilku latach swobodnie wroci na tzw rynek pracy. Wszystkich przeciwnikow 500= zachecam do spozytkowania swojej energi i talentow do skorzystania z tego dobrodziejstwa.Powodzenia i glowa do gory.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra zmiana 500+ dla legatów

...powiedz to samotnej matce z jednym bachem pracującej choćby za minimalną pensję, bo ta za cholerę pomocy nie otrzyma, zamiast niej 500+ dostanie wymalowana lafirynda dowożąca do szkoły np. dwójkę potomków nowiutkim SUV-em BMW...





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org