piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szczekajacy pies

Gdzie mozna zglosic taka sprawe, otoz codziennie w mieszkaniu nr 39 przy ul Spoldzielczej 31 jest pozostawiany pies. Pod nieobecnosc domownikow pies caly czas szczeka. Szkoda zwierzaka bo szczekanie zaczyna sie od momentu wyjscia domowników az do powrotu a to jest kilkanaście popołudniowych i późnowieczornych godzin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczekajacy pies

Ja swojemu kupuję gazety i ma zajęcie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczekajacy pies

Nie bądź konfidentem. Kup stopery, zaciśnij zęby i znieś to jak facet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczekajacy pies

Straż miejska najlepiej jak potwierdza to porozmawiają z właścicielem i to pomaga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczekajacy pies

Podobno tak bardzo straż miejska interweniuje w takich przypadkach to dzwoń.
Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczekajacy pies

niech zgadnę może shietzu? (czy jak tam się je nazywa)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczekajacy pies

A rozmowa z właścicielem. Ja jak kupowałem shih tzu to miał nie szczekac a okazało się inaczej. Mój też szczeka jak nas nie ma w domu gdy ktoś puka bądź przechodzi obok domu ale wolność Tomku w swoim domku. Pies jest od szczekanie gdyby umiał śpiewać pewnie by śpiewał a nie szczekal i to też by przeszkadzało sasiadom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczekajacy pies

Co nie znaczy, ze kazdy ma znosic czyjegos psa za sciana i jego ujadanie. Niestety, ale blok to wspolnota, a jak chcesz wolnosci to wlasny dom, gdzie nie bedzie przeszkadzal sasiadom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczekajacy pies

Czy szczeka na 6 piętrze ? To mogę zaradziç , proszę o potwierdzenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczekajacy pies

To zabieraj go ze sobą i nie wku.........j sąsiadów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczekajacy pies

(A rozmowa z właścicielem. Ja jak kupowałem shih tzu to miał nie szczekac a okazało się inaczej. Mój też szczeka jak nas nie ma w domu gdy ktoś puka bądź przechodzi obok domu ale wolność Tomku w swoim domku. Pies jest od szczekanie gdyby umiał śpiewać pewnie by śpiewał a nie szczekal i to też by przeszkadzało sasiadom)


To zabieraj go ze sobą i nie wku.........j sąsiadów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczekajacy pies

Tak jak napisalam szkoda psa a szczekanie lepiej gdyby go nie bylo i to powinno dac wlascicielom do zrozumienia ze sa na to sposoby aby nie szczekal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczekajacy pies

Podawać na forum czyjś adres zamieszkania..?? A nie można PO PROSTU porozmawiać z właścicielem? Może on kompletnie nie wie że pies tak się zachowuje pod jego nieobecność..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczekajacy pies

to normalne, że pies szczeka. Jak ci to tak przeszkadza to trzeba było sobie psa nie brać. .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczekajacy pies

ooo jak słoko masz nick po rozmiarze penisa?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczekajacy pies

Psy nie powinny szczekać! Co to za porządki?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczekajacy pies

Czy tylko szczekanie psa Wam przeszkadza? Inne sąsiedzkie odgłosy nie? Może trzeba porozmawiać z właścicielami tego zwierza? Pies jest stworzeniem stadnym i nie lubi zostawać sam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczekajacy pies

Pogadaj po męsku z psem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczekajacy pies

Choć uważam, że pies jest od szczekania to zareagowałam na uwagi sąsiadów i podaję mojemu Borysowi KalmVet - VetExpert. Jest to preparat, który działa uspokajająco oraz łagodzi wszelkie zaburzenia behawioralne

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org