piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wynajem busa

grupa 10 osób chciałaby wynająć busa 10 osobowego na 4 dni bez kierowcy ( wszyscy mamy prawo jazdy i sami możemy być kierowcami) i jechać nim do zakopanego. Nie wiecie gdzie w Łomży można wynająć i jaki jest koszt?

z góry dziękuje za mądre odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

A wszyscy macie prawka na autobus + uprawnienia na przewóz osób?
Polecam firmę DL-Trans kontakt do znalezienia w necie. Ale w tej firmie tylko z kierowcą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

tak wszyscy mamy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

Jeśli nick oznacza Twój wiek i płeć w dodatku, chcesz powiedzieć, że masz takie uprawnienia jak i pozostała 9 Twoich znajomych;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

W woli ścisłości na kategorię B (bo innej raczej nie masz) można przewozić max 9 osób licząc z kierowcą.
Chyba, że jedziesz taczką to wtedy co innego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

płeć tak ale wiek nie. mam nieco więcej lat, aż szkoda że nie 19:) jest nas 5 kobiet i 5 mężczyzn i oni wszyscy mają takie uprawnienia. Nam kobietom nie jest to potrzebne:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

Słuchajcie, teraz Moniczce19 zrobiło się głupio i już się nie przyzna, że chcą się wyrwać ojcom i pojechać w góry. Dzieci napewno nie mają prawa jazdy kat. D, uprawnień na przewóz osób, aktualnych badań psychotechnicznych... Raptem cała dziesiątka ma te wszystkie uprawnienia....hahaha dobry kit

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

zakopane + 10 osób = 2x zwykla osobowka bez klopotu ;-) po ch. kombinowac ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

Dokładnie, byłem w Zakopanem w sierpniu swoim osobowym autem a i tak ciężko poruszać się po tym mieście ruch ogromny czasem stojąc w korku trzeba zawrócić pojechać inną drogą, a dużym busem nie wszędzie zawrócisz więc lepiej wybrać się osobówką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

widziałem takiego busa ostatnio pod kolami jednego mobilka pewnie też kierowca miał b kategorię na przewóz nawet więcej niż 10 osób

lomzyniak24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

Załóżmy że zbiera się grupa 5 osób, które mają kategorię "D" prawa jazdy, do tego wspomniane badania i uprawnienia na przewóz rzeczy. Podobno żeby zdobyć komplet takich dokumentów trzeba wydać ok. 5-6 tys zł. Zatem jeśli ktoś ponosi taki wydatek to wyłącznie po to aby zarabiać jako kierowca w firmie zajmujące się transportem osób. Dlaczego więc moniczko19 żaden z Twoich kolegów nie spytał pracodawcy czy mógłby pożyczyć od niego samochód?
Twoja wypowiedź jest mało wiarygodna.
A osobówkami faktycznie łatwiej poruszać się po Zakopcu. Jednak w 10 osób w jednym aucie jest weselej (tylko kierowca ma przekichane bo pić nie może) I jednak 5 osób w większości aut osobowych to już tłok. Na dłuższe trasy najlepiej jeździ się w czwórkę.
Są w ogóle busy 10-osobowe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

miało być "uprawnienia na przewóz osób" ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

Nie ma w Łomzy takiego busa, a tymbardziej bez kierowcy

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

Są busy nawet 20 osobowe + kierowca, po Zakopcu jeździ takich masa i faktycznie w 5 osobowym ponad 600km to nie komfortowa podróż dla osób z tyłu a busy w naszej okolicy, które przewożą ludzi są 9 osobowe większe busy w firmach przewozowych widziałem dopiero w małopolsce. Poza tym raczej żaden właściciel nie pożyczy pracownikowi busa na 4 dni, to oznaczałoby dla tego właściciela sporą stratę. Przejazd busem do Niemiec kosztuje około 300-320 zł, razy 8 osób to już duża kasa a do tego jeszcze powrót czyli drugie tyle. Mi przed wyjazdem wiele osób radziło jechać pociągiem a nie własnym autem, bo niby nie będzie miejsc parkingowych itp. Nie prawda, pojechałem swoim autem i nie żałowałem, nawet pod Wielką Krokwią nie brakowało miejsca do zaparkowania auta,faktycznie cholerne korki podróż zajęła mi dużo czasu a jako jedyny miałem prawo jazdy, nie spałem bo nie umiem zasnąć w aucie a gdy zostało mi 5km do celu uśmiech szybko znikł z mojej twarzy, przez korek pokonanie tych 5km zajęło mi prawie 2 godziny. Najgorzej jest przed rondami już w Zakopanem, niezdecydowani kierowcy blokują innym wjazd dzieją się cuda po prostu. Ale jak pozna się trochę boczne uliczki to można się śmiało poruszać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

jezeli jestescie zainteresowani wynajeciem takiego busa to nie ma problemu po wczesniejszym sprawdzeniu posiadanych kompetencji i dokumentow mozemy sie dogadac podajcie jakis namiar na siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

ja proponuję poszukać na wsi "bonanzy" komfort oraz wrażenia murowane a uwazajcie na kartony na poboczu szerokości



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

wypożyczalnia na łakowej

lomzyniak24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

Co do noclegu na miejscu to polecam www.apartamenty-zakopane.net.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

Jak dla mnie dobrą opcją jest bez wątpienia: http://www.busy-wynajem.pl/ testowałem ich pierwszy raz podczas organizowania podobnej wycieczki (co prawda u nas były 23 osoby, ale... co kto lubi) także na pewno się sprawdzą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

Andrzejbus z Lomzy. Mają w miarę nowe auta. Ale numeru nie znam ale na stadionie bocznym wisi reklama chyba z numerem telefonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

My zawsze wynajmujemy busa z kierowcą- zwykle pada na Dar-Trans. Wolimy mieć kierowcę, który dobrze zna swój samochód i za niego odpowiada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

jedzcie busem 9os,a ty moniczka19 zostań w domu lub polec se rowerem, tylko daj 2 dni wyprzedzenia i z bani, w czym tu problem

DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

Znam tę firmę i mogę polecić. Osobiście wynajmowałem limuzynę na ślub i była świetna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

http://andrzejbus.pl
Ja wynajmowalem i polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

Nie rozumiem co znaczą te głupie przytyki do niku moniki.. każdy tam może napisać co chce i takie głupkowate odpowiedzi są raczej nie na poziomie... większość tych odpowiedzi jest niepoprawna, po pierwsze samochód na prawo jazdy kategorii B musi mieć do 3,5 t w takim gabarycie znajdziemy tylko busy 9 osobowe, po drugie żadna kategoria D nie jest potrzebna chyba, że świadczysz usługi przewozowe za pieniądze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa


Jeśli chcecie zapakować się większą ekipą do jednego auta, to polecam wypożyczalnię samochodów w Białymstoku RYKI. Mają tam 9-osobowego Opla Movano i Peugeota Boxer, najbardziej komfortowego busa na wynajem na całym Podlasiu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

co za debile i kto im za to płaci. Taka menda kempa wkleja link firemki z Poznania , byle tylko zarobić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

kolejny debil - tym razem Kraków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

W Białymstoku w wypożyczysz busa Renault Traffic 9os za 220zł za dobę. Wpisz na facebook JS9 Wypożyczalnia aut osobowych i znajdziesz wszystkie szczegóły :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

kolejny debil - i znów Kraków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

Dar-trans z Warszawy. Chyba już było. Kluczowe jest po prostu sprawdzenie aut, jakie ma firma. Ważna jest terminowość, podstawienie tego auta na czas. To są właśnie kwestie, które powinny was interesować. A auto tak czy siak trzeba w każdym przypadku dokładnie sprawdzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

Won mendo z tego forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

c

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

Zrealizuj przewóz z najwygodniejszymi busami, komfort oraz jakość, skontaktuj się z firma z Bielska-Białej http://www.srodki-fido.pl/realizuj-przewoz-osob-wygodnymi-srodkami/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

Jest tu ktoś, kto miał do czynienia z http://www.autokary-lancut.pl/ Muszę powiedzieć, że treści dostępne na stronie bardzo mnie zachęciły. Zastanawiam się tylko, ile w nich prawdy? Jest ktoś, kto może odpowiedzieć na to pytanie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

Mi się zdaje, że tego typu tematy lepiej zostawić specjalistom. Oni się na tym najlepiej znają i są to w stanie wykonać zdecydowanie najlepiej.

Obietnice - nawet te niezobowiązujące - pozostają człowiekowi w pamięci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

Przydatne rzeczy :) Dzięki wielkie ;)

Trzy przypadki po kolei to już nie przypadek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

Bardzo dobry pomysł. My też tak wynajmujemy od czasu do czasu ze sprawdzonego źródła. Zaufaliśmy jakiś czas temu http://dyniewicz.pl i teraz tylko wcześniej rezerwujemy auto, które nas interesuje. Obsługa to sama profeska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

My zwykle korzystamy z www.interbus.szczecin.pl. Możliwy jest wynajem busa wraz z kierowca, za bardzo przystępne ceny. Warto zapoznać się z ofertą, która lepiej jest opisana na podanej stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

edyta126p gó.wniane firemki trzeba reklamować by parę groszy wpadło?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

Nie polecam wyżej wymienionej formy tragedia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem busa

moniczka19 napisał(a):

> grupa 10 osób chciałaby wynająć busa 10 osobowego na 4 dni
> bez kierowcy ( wszyscy mamy prawo jazdy i sami możemy być
> kierowcami) i jechać nim do zakopanego. Nie wiecie gdzie w
> Łomży można wynająć i jaki jest koszt?
>
> z góry dziękuje za mądre odpowiedzi

Warto skorzystać z ich usług, specjalizują się w wypożyczaniu busów

https://www.wynajembusow.szczecin.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org