środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Straż Miejska TVP Białystok 18:30

Dziś w TVPB będzie płacz i lament że SM potrzebna jest, że z roku na rok więcej zgłoszeń. Patrząc na te smętne miny to żal dupę ściska że taki mróz a ten smog to wszystko ich wina gdy grzeją się w naszych samochodach :-)

Pan z czerwoną buzią wygląda jak dziadek mróz, tylko szkoda że nie od mrozu a od wilgotności powietrza 40%.



Chroń Nas Panie od zła wszelkiego i zaprowadź tą straż do piekła gorącego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska TVP Białystok 18:30

800 tys rocznie :)
145 (nawet) zgłoszeń

\"Nie po to została powołana i otrzymała zakres obowiązków żeby policja to wykonywała..\"

I zabrakło tych słów na koniec \"To mówiłem ja, ten co się w policji narobił i mam patent na teleportację z miejsca kolizji z drzewem ..\"


Masakra :)


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska TVP Białystok 18:30

A jak zadzwonisz do SM to na policję odsyłają. Rzeczywiście potrzebna jak dziura w moście!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska TVP Białystok 18:30

Bogdan nie potrafi nawet zdania dobrze złożyć. Kulki lepiej w nosie niech kręci jak to robił do tej pory. Jak zlikwidują to
Ciekawe jaką funkcję dostną?zastępca
Gońca? Ekipa sprzątająca? Lub CZK będą syrenki włączać w święta i raportować. Trzęsie dupą bo z policji się ewakuował a tu emeryturka ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska TVP Białystok 18:30

😂😁😂

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska TVP Białystok 18:30

Biada Prezydentowi jak nie rozwiąże tego tworu ,przecież szedł pod hasłem \"rozwiąże \" i co teraz? Ponieważ część straży jest w stanie leciwym ,proponuję przekazać ich do emerytury dzielnicowym.Straż w Łomży według strażników jest za mała więc rozbudować a nie likwidować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska TVP Białystok 18:30

potrzebna potrzebna, tylko jasno zakres obowiązków powinni mieć wyznaczony. Nie pilnować kierowców tylko obywateli i porządku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska TVP Białystok 18:30

Potrzebna, potrzebna. Nagły atak srających psów na Prusa. Pilnie ! :)


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż Miejska TVP Białystok 18:30

wszystko jest potrzebne hahah
meble warsztatowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org