czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pomysły na dziecięce zabawy

Znacie jakieś kreatywne zabawy dla dzieci? Chciałabym zorganizować ciekawe urodziny dla mojego 4 latka ale kompletnie nie mam pomysłu czym dzieciaki mogłyby się zająć.

Bardzo lubię uśmiechnięta być!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na dziecięce zabawy

Zobacz sobie jak są organizowane takie imprezy dla dzieci. Na pewno czymś się zainspirujesz :) Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na dziecięce zabawy

Zaplanuj z nimi np pieczenie pizzy. Każde dziecko zrobi własną z wybranych przez siebie składników. Nawet nie wiesz ile to radochy dla dzieci, a z głowy masz i atrakcję i posiłek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na dziecięce zabawy

Nie wiem, czy robienie pizzy przez tak małe dzieci jest bezpieczne. Myślę, że są lepsze sposoby na spędzenie tego czasu. Myślę, że dobrym rozwiązaniem mogłoby być wysłanie dziecka do krainy mali-naukowcy.pl. Jeśli jeszcze o tym nie słyszałaś, to poczytaj w http://www.mali-naukowcy.pl/pomysly-na-urodziny-dla-dzieci/. Tam dzieciaki na pewno nie będą się nudziły.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na dziecięce zabawy

Pizza super sprawa! Jeszcze polecałabym jakieś robótki ręczne ;) Sto lat dla Synka ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na dziecięce zabawy

Słoneczko kiedyś bardzo w necie reklamowali.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org