piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ginekolog

Witam wszystkich;)

Szukam ginekologa który przyjmuje w poniedziałki i mógłby mnie przyjąć,
Bede wdzieczna za wszystkie komenatrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

Tak z marszu? Zazwyczaj trzeba się zapisać i poczekać.Ale spróbuj w Łomżyńskim Centrum Medycznym na Wyszyńskiego, tylko idź odrazu na górę i porozmawiaj z położną, jeśli pilna sprawa to poczekasz i lekarz powinien Ciebie przyjąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

Czekoladko ja mam wolne terminy,mogę cię przyjąć w każdej chwili:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

Myslę ze nie posiadasz odpowiednich umiejetnosci by poprowadzic ciąze..;) także szukaj dalej..;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

Myślę że na pewno dostaniesz się na Wyszyńskiego do dr Ściany.Trzeba tylko rano się zarejestrować i poczekać w kolejce.Acz jeśli chodzi o ciążę to wybrałabym lekarza prywatnie :)
De...a tak z ciekawości spytam.W tym centrum medycznym to jaki lekarz przyjmuje?I czy na NFZ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

Przyjmuje dwóch lekarzy Pan Skrętek i Pan Leśniewicz z Białegostoku, który przyjmuje i na NFZ i w ramach prywatnych wizyt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

Czy Pan Skrętek jest wmiare miłym i kompetentym lekarzem ??
Narazie tylko chciałabym potwierdzić , póżniej oczywiście zmaierzam chodzic prywatnie.:)Dziekuje za radę;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

Oj jak dla mnie jest mało rozmownym lekarzem, trzeba go ciagnąć za język, aby się czegokolwiek dowiedzieć. Ale moja córka chodziła do niego całą ciążę, wszystko jej pasowało oprócz tej słabej właśnie komunikacji.Ja jednak z tych dwóch wolę dr Leśniewicza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org