czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
koniec z paleniem

doradzcie co zrobic zeby żucic palenie czytajac wczesniejsze posty piszecie o e-papierosie mi nie pomoglo a tak wogle to co to za tabletki tabax czy jakos tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

nie pale 3 i pol roku , po prostu podstawa to brak stresu , odłożyłem i tyle bez tabletek ,gum itp . Niezbędny jest spokój ducha. Jak sie ma cos na głowie , to nie ma szans . Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

brak stresu? stres jest jak nie ma papierosów:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

ha....
no piszemy... :]

próbowałem gum, tabexa, silnej woli, modlitwy i.... nic.
pomógł dopiero e-papieros.
sęk w tym, żeby wybrać odpowiedniego e-papierosa.
wiele osób kupuje te tanie z allegro, ktore kosztuja ponizej 100zl.
są to zwykle podrobki, nie warte złamanego grosza. wiele osób kupuje je, a potem wyraża podobne opinie do Twojej, majes4.

DOBRY JAKOŚCIOWO E-PAPIEROS ZASTĘPUJE ZWYKŁEGO PAPIEROSA W 100% !

E-papieros ma oddawać smak tytoniu, ma dawać poczucie "napalenia się", ma za zadanie stopniowe odzwyczajanie się od nawyku "trzymania w dłoni".

zaręczam Ci, majes4, jeżeli nic ci nie pomogło, to pomoże ci prawdziwy e-papieros. ja nie mam silnej woli, i daję radę.

ja osobiście palę b. dobry jakościowo Casablanca c118p (koszt ok. 250zł, czyli miesiąc palenia zwykłych):


Dymi lepiej, niż LM-y :]


poczytaj tę ankietę, dotyczącą najchętniej kupowanych modeli e-papierosów:
http://www.papierosyforum.pl/viewtopic.php?f=28&t=4826
a potem poczytaj całe to forum.

pozdrawiam.

P.S. piszę tego posta w gęstych kłebach pary :]

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

Oo. to te e-papierosy to wieksze zrzeracze kasy niż normalnej papierosy , ja polecam Tabex 50 zł 100 tabletek wziełem półowe i nie pale i od 2 miesięcy zero tytoniu a nie jakieś e-papieroski to do tego jeszcze e-kawa i e-koledzy i by było fantastycznie a człowiek by żył 200 lat :D !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

niestety mi ten e-papieros nie pomogl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

czerwone_stringi:
fajek po miesiącu mi się już zwrócił i własnie oszczędzam nie kupując codziennie po paczce.


majes4:
paliłeś Casablankę c118p, że mówisz "ten" ?
widzę, że marnuję czas, służąc w tym pomocą.

powodzenia

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

e-papieros ten oryginalny wychodzi taniej niż kupowanie dziennie paczki
no i mus użyć mocy silnej woli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

Ja polecam tabexy, naprawdę zmniejszają potrzebę palenia i w sumie bezboleśnie przejść odstawienie fajek. Na tyle skutecznie, że w połowie opakowania zapominałem je brać, co chyba nie było dobrym rozwiązaniem :p Myślę, że za tą cenę (tak jak napisały Czerwone_Stringi) nie zaszkodzi spróbować, a w aptece sąsiedzkiej przy drzewnej można chyba kupić pojedyncze listki (20 tabl)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

Polecam Tabex ! Naprawdę działa po trzech dniach brak chęci na papierosa choć przed kuracją szła z dymem paczka dziennie.
Jadnak gdy po tym okresie zapalimy nałóg wraca.
Dlatego trzeba oprócz leku mieć i chęć na rzucenie palenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

Nie chcę nikogo urazić ale nie rozumiem pytania co zrobić żeby rzucić palenie. Logicznie rzecz biorąc przestać palić. Paliłem wiele, wiele lat w sporych ilościach i jak na ironię bardzo lubiłem palić. A jednak wystarczyło powiedzieć sobie stop. Każdy człowiek ma za darmo dostarczony w pakiecie taki luksus, który zwie się charakter. Właśnie on załatwia całą resztę. To on bierze górę nad nałogiem i chęcią zapalenia w pierwszych dniach. To on sprawia, że nie trzeba się niczym wspomagać i marnować pieniędzy na duperele. Dlatego proponuję rzucić palenie bez wspomagaczy. Wychodząc z nałogu ćwiczy się dodatkowo swój własny charakter tak bardzo potrzebny w życiu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

moja znajoma wybrała sie na masarze jakieś lecznicze i pomasowali ją po czole 15 minut i niepali już pół roku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

Najlepsze są tabletki Tabex( choć po kilku miesiącach znów chce się zapalić)!!! e-papieros nie pomaga wszystkim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

Ja brałam Tabex ok. 1,5 tygodnia i po prostu zapomniałam, że mam go brać. Nie palę prawie 3 tygodnie jak narazie. Mam ochotę czasem zapalić, ale to bardziej nawyk niż potrzeba:)
Oczywiście odrobina silnej woli też jest potrzebna:)
A tak na marginesie... nie wiem ile osób o tym wie, ale Tabex jest na receptę :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

po 16 latach palenia 1,5 roku temu rzucilem i powiem cie ze wszystkie e papierosy tabletki i plastry to gowno ,ktore wmawia ci ze potrzebujesz papierosow, najwazniejsza jest motywacja znajdz sobie jaki konkretny cel dlaczego chcesz rzucic i sie tego trrzymaj bez zadnych wspomagaczy na nikotynie ,ja sobie tak wmowilem ze rzucilem zupelnie bezbolesnie , a jak chcesz koniecznie na co s wydac pieniadze to kup ksiazke"easy way to quit smoking" powodzenia

easy come\'n\'easy go........

Żyję tak jak chce i nie próbuj mnie zrozumieć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

Oj wiele razy próbowałam i nigdy mi się nie udawało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

Silna wola! To podstawa.

--
Masz kasety Video? Przegraj je na DVD!
http://przegrywanie.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

Silna wola przede wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

Mi również,. ale do czasu aż bliska mi osoba zachorowała na pochp. Jest to bardzo groźna i postępująca choroba. Osoba ta rzuciła oczywiście papierosy. Nie ma jednak opcji przy tej chorobie powrotu do poprzedniej kondycji. Można jedynie spowolnić jej rozwój.
Powoduje ona zniszczenie oskrzelików:
http://pochp.net.pl/
Pojawia sie z wiekiem u wiekszości palaczy.Może to powstrzyma Cię przed paleniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

spadaj trollu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

Ja nie palę około 2 miesięcy, ale mam teraz kryzys i niestety popalam. Sam nie kupiłem jeszcze paczki, ale boję się, że niedługo tak to się może skończyć. Szkoda mi marnować tego czasu niepalenia i muszę się jakoś zmusić do tego, żeby nie palić na nowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

silna wola ,widoczne skutki ,mianowicie zmiany na skórze ,wewnątrz organizmu same mówią za siebie.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

Determinacja jest kluczem do sukcesu. Bez tego daleko się nie ujedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

Najlepiej pomaga uświadomienie sobie tego,że sami wyrządzamy sobie krzywdę. Moja kuzynka zrezygnowała z palenia po tym jak zobaczyła swoje usg i totalnie się przeraziła tym co zobaczyła. Jak to mówią czego oczy nie widzą... za to jak już zobaczą...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

Ja myślę, że na każdego działa co innego. Jeden przestraszy się o zdrowie, inny o pieniądze a jeszcze inny kupi tabletki. Najwazniejsze chyba, żeby się opamiętać i nie przesadzać. Ja przeżyłam i tabletki i e-papierosy i nie palę od ponad roku ale trzeba było trochę samozaparcia i nerwów:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

P.....ąć to GÓWNO!Skręcić zaczętą paczkę i wyrzucić do kosza.
STANOWCZO i bez zabaw w jakieś e-kiepy czy TABEX-y.
Nie palę już 12 lat!
WSPÓŁCZUJĘ GŁUPOTY PALACZOM!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

Zjawisko?!
Skończyły się głupio-mądre rady dla chcących rzucić ten SZAJS
poprzez jeden wpis.
Widać TO kaleczy nie tylko płuca!Palący nawet w najczystszym
miejscu mają swój smog,albo można rzec chodzą z głową w chmurach,
TYTONIOWEGO ŚCIERWA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

majes4 ja rzuciłem bez żadnych wynalazków. i tak ju 6 rok idzie bo w listopadzie minie. Można palenie rzucić w ciągu 5 dni.

gość lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

Majes4 100 i zdradze ci tajemnice jak pozbyć się nałogu, tylko musisz bardzo tego chcieć.

gość lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

Jeszcze jedna uwaga. Jest jeden efekt uboczny to raptowny przyrost wagi. Ja z 68 doleciałem do 90.

gość lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

Ale za to nie capisz jak **** krokodyla!
KAŻDY PALACZ WALI JAK CAP!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec z paleniem

a ja tam ide zapale

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org