czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pytanie do mam....

...które ostatnio rodziły w szpitalu w Łomży. Co trzeba wziąć dla siebie i maluszka do szpitala?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do mam....

dla siebie: 2-3 koszule, jedna będzie na poród, kapcie, majtki poporodowe, wkładki poporodowe (chociaż w szpitalu dają jakby coś), kosmetyki pod prysznic, klapki pod prysznic, szlafrok, ręcznik, jak się szykuje dłuższy pobyt to można wziąć czajnik elektr, laktator aby rozkręcić laktację lub jak będziesz miała dużo pokarmu, wkładki laktacyjne, staniki do karmienia, poduszkę do karmienia jeśli masz (można poprosić w szpitalu to udostępnią), maść na brodawki- najlepiej puralen ubrania i bieliznę na wyjście ze szpitala

dla malucha: ubranka, ze 4 komplety, plus coś ciepłego na wyjście ze szpitala, ze dwie pieluchy tetrowe, jedna flanelowa, ręcznik, pieluchy, maść typu bepanthen, czapeczke, rękawiczki niedrapki, kocyk, skarpetki, podkłady do przewijania

być może o czymś jeszcze zapomniałam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do mam....

chusteczki nawilżane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do mam....

wibrator

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do mam....

zxc,dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do mam....

ręcznik papierowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do mam....

i jeszcze sztućce oraz kubek

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org