czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mieszkanie w Łomży

Witam. Chętnie kupię mieszkanie w Łomży, 4 pokojowe z zasobów spółdzielni \"Perspektywa\" Jeśli ktoś z państwa mam zamiar w najbliższym czasie sprzedać mieszkanie lub słyszał od znajomych o ewentualnym zamiarze byłabym wdzięczna za informacje. Niestety w ogłoszeniach na 4lomza , olx,gratka...... nie pojawiają się oferty które by mnie interesowały. Dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie w Łomży

Witam jestem zainteresowana sprzedażą mieszkania proszę o kontakt emailelowy
hubi69.2003@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie w Łomży

Napisałam do pani wiadomość

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie w Łomży

Ponawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie w Łomży

Dlaczego Perspektywa? Ja bym bardziej polecał ŁSM, bloki są remontowane, odnawiane, jest to największa spółdzielnia. Pomimo takiego samego funduszu remontowego, ŁSM lepiej dba o swoje zasoby. Promuje też swoje inwestycje w funduszu obywatelskim, i zawsze wygra jakieś inwestycje (glownie remonty chodnikow).

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie w Łomży

na przestrzeni 5-6 lat ŁSM zrobiło dużo, na osiedlu Perpektywa wszystko sie starzeje, kosmetyczne zmiany,

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie w Łomży

Potwierdzam perspektywa tylko kosmetyke robi wam lsm ocieplilo bloki a nam w perspektywie tylko szczyty ehhh szkoda gadac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie w Łomży

a czynsze takie same?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie w Łomży

Czynsze są bardzo podobne. Chodzi mi o Perspektywę i ŁSM. Bloki są w trakcie ocieplania . Prawda jest taka że \" wszędzie dobrze gdzie nas nie ma\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie w Łomży

ludzie uciekają z tego miasta a ty się za mieszkaniem oglądasz?

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie w Łomży

Ja właśnie wróciłam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie w Łomży

Jak trochę ludzi ucieknie to i tańsze mieszkania będą ;)

Ciesz się każdym dniem.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie w Łomży

jesli chodzi o lsm i masz samochod, nie polecam osiedli Sniadeckiego, Konstytucji 3 Maja, Kollataja, bo ostatnio te ulice upodobali sb zlodzieje i czasto gina samochody, reszta wporzadku, LSM to bardzo duza spoldzielnia. Czynsze, nie mam pojecia, gdzie drozsze, ale zblizone. Ja bym nie zamienil tej spoldzielni na zadna inna :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie w Łomży

Zanim kupisz mieszkanie sprawdź umowę którą masz zamiar podpisać. Uważaj bo nie wszystcy są uczciwi. Z tego co się orintuje to kancelaria notarialna powinna Ci wszystko wyjaśnić i sprawdzić umowę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie w Łomży

sprawdzic glownie, czy chata nie zadluzona. Umowa, tez mozna sprawdzic.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie w Łomży

Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego? Po co szukać w całym świecie, lepiej skorzystać z czegoś takiego jak http://krakow.sadurscy.pl no tylko niestety nie wiem czy znajdziecie tam coś w Łomży ale można sprawdzić. A i polecam popytać znajomych, bo czasem ludzie ogłaszają się np. tylko w gazecie a okazja nam ucieka sprzed nosa i później słyszymy \"szkoda,że nie mówiłaś/eś\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie w Łomży

kolejny debil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie w Łomży

Felicja w gazetach to raczej ludzie już się nie ogłaszają ale dzięki za radę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie w Łomży

Radzę na odbiór mieszkania zabrać z sobą specjalistę od budynków i instalacji. To może uchronić, przed wydatkami na naprawy i przeróbki. Ja korzystałem z firmy www.bialystok.przeglady-budowlane24.pl . Duże doświadczenie i solidne podejście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org