piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
firanki

Mam pytanie gdzie mogłabym kupić śliczne nowoczesne firanki i zasłony do salonu i tarasu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firanki

na rynku mają duży wybór

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firanki

w Warszawie

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firanki

Ludzie to maja problemy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firanki

nie ludzie.... tylko kobiety...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firanki

skrzyzowanie woj pol z sikorskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firanki

u jasia_śmietany w Czarnociine

ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firanki

Witajcie. Orientujecie się czy w sklepie Eurofirany na Legionow dostanę w dobrej cenie firany makarony? A jesli nie tam to gdzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firanki

Są. Jednak z tego co ostatnio widziałam to nie ma tam dużego wyboru. No chyba,ze po nowym roku wprowadzili do oferty inne firanki niż tylko białe.
Jeszcze ewentualnie poszukaj makaronów w sieci. Tylko nie na allegro ponieważ jest tam sama chińszczyzna. Lepiej jest szukac w sklepach ponieważ znajdziesz tam polskie firanki.O tutaj na przykład : https://firaneo.net/firany-makarony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firanki

Autor: annamania (---.144.180.9.5.hetzner.de) makarony zastanow sie zanim kupisz syf nie firanka po 3 pranaich za mopa robi a jak masz male dzieci to aby ci sie nie podusily od zabawy przynich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firanki

Chciałabym wymienić firany w mojej sypialni https://firanybachowice.pl/46-firany-do-sypialni i szukam inspiracji. Jakie modele polecacie? Czy powinnam postawić na coś gładkiego czy może z falbanami? Czy lepiej wybrać jasne czy ciemne kolory?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firanki

Dobre firanki są naprawdę bardzo pomocne. Warto sobie je kupić w moim przekonaniu.
______________________________________
samo-dzielni.pl/psycholog-dzieciecy-poznan

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org