czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pozyczka

Gdzie dostane pozyczke majac zła histore kredytową ,tzw na dowód bez formalnosci,pracujac ale bez umowy,w oddziale lub online??Jesli ktos cos wie prosze napisac poniewaz mój znajomy jest w bardzo trudnej sytuacji i pilnie potrzebuje pomocy.

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

Ile potrzebujesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

nie ja tylko znajomy jakies 700zł

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

A coś więcej o tym znajomym?na co też potrzebuje 700zł?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

niezaplanowany wydatek a masz jakas prywatna propozycje czy jestes doradca jakiegos punktu?

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

Firmy żadnej nie reprezentuję,jestem prywatną osobą,tylko wiesz na forum może się każdy ogłosić,że szuka pomocy a w rzeczywistości to wyłudzanie pieniędzy albo na alkohol i hazard potrzeba,daj namiar do siebie albo tego człowieka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

jak ma już złą historię kredytową, to duże ryzyko dla pożyczającego,
700zł raczej każdy pożyczy, kwestia tylko zabezpieczenia, ile lub co w zastaw i wysokości % ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

Dziękuję bardzo jak tak,chciałem pomóc ale kali55 jesteś mało konkretny,podaje się kontakt do siebie,czas to pieniądz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

To prawda, że bank spółdzielczy ma najlepsze oferty jeżeli chodzi o pożyczki gotówkowe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

Ja wykańczam dom i ostatnio okazło się że brakuje nam kasy na ogrodzenie i bramę posesyją. wydawac by się mogło, ze można bez tego przeżyć no ale przecież tu chodzi o nasze bezpieczeństwo. Mąż wziął kredyt w banku w kórym od lat ma konto, fajne jest teraz to, że w bankach jak się ma regularne wpłyy to nie trzeba przedstawiac żadnych zaświadczeń. Bramę kupiliśmy w http://www.wibram.com.pl/. A co do pożyczek tych chwilówek to osobiście odradzam, wiem, że czasem nie da się inaczej ale uważajcie na to, czytajcie umowy bo są oczywiście na rynku firmy, które są jako tko uczciwe ale niestety wciąż wiele jest takich złodziejskich firm, które zapisują wiele punktów drobnym drukiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

I tu mowa o Kredyt Ok. Brałem u nich chwilówkę wiec wiem jak potrafią człowieka oskubać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

Cóż, należałoby przeczytać dokładnie umowę kredytową od deski do deski. Prawa jest taka, że często jest ona skomplikowana i trudna do zrozumienia. No ale od czego jest konsultant. Można popytać w przypadku wątpliwości. Ewentualnie skorzystać z porównań typu www.mediarp.pl. Krótko mówiąc zadaniem użytkownika, jest dokładne sprawdzenie, co gdzie i kiedy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

Wszystko zależy od tego na ile pieniedzy bieżecie pożyczke. W przypadku mniejszych kwot warto jest rozważyć pod uwage ofertę firm, które mają promocje na pierwsze pożyczki. Ostatnio trochę sedzę w tym temacie oraz interesuję sie tym. I fajną opcję daje Ferratum;
https://www.ferratum.pl/products/microloan

Jesli jeszcze nie korzystaliście z ich usług to możecie pożyczyć tam do 1500 zł za darmo. Na okres 60 dni. Podczas gdy większość firm tego typu daje taka możliwość jedynie na 20 dni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

Profi Credit!

Kredyty do 25tys. i wiecej zł bez zbednych formalnosci w ok. 1 dzien. Spłacaj pozyczke polecajac nas innym !

Wyslij mail o tresci \"kredyt\". signum@opoczta.pl

Profi Credit : tel. 506 930 248 ; https://lp.proficredit.pl/?prt=MTAxMjYz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

Dobry zwyczaj nie pożyczaj. Tym bardziej taka kwota 700 zł, które zarobisz w pół miesiące na najniższej krajowej. Naucz się że pieniądze się zarabia a nie pożycza. Raz zaczniesz z pożyczką to później będzie Ci coraz trudniej spłacać i wyjść ze spirali zadłużenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

W dobie chwilówek dostaniesz bez problemu pożyczkę na dowód osobisty. Teraz po wprowadzeniu 500+ mają brak klientów i czekają na nowe owieczki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

Pożyczkę na dowód można dostać w Vivusie i Ekspres kasa w Ferratum Bank. Sama się o tym przekonałam. To nie były duże sumy i na krótko, ale były całkowicie za darmo (żadnych kosztów). Oczywiście spłacić trzeba na czas. Ach i jeszcze jedno; to były moje pierwsze pożyczki u nich.
Wszystko załatwiłam przez internet sprawnie i szybko.Także jest to dobre rozwiązanie dla niektórych osób.

Duży wybór
http://e-m2m.pl/583c0756d6228

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

Możesz też przez Internet wziąć szybką pożyczkę. Ja brałam w Mini Credit https://mini-credit.pl/ i bardzo szybko miałam pieniądze na koncie. Poza tym nie musiałam płacić prowzji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

znam sytuację... kiedyś potrzebowałem 500zł pilnie, bo miałem opóźnienie z wypłatą, a wydatki czekały... przekonany przez znajomego, który kiedyś wziął, pożyczyłem w kredytach-chwilówkach. wiadomo, że pożyczka to nic super, ale jak nie ma wyjścia, to trzeba się jakoś ratować. za pierwszą pożyczkę miałem oprocentowanie równe 0... wcześniej miałem nieciekawą historię kredytową, ale jakoś udało mi się dostać tą kaskę i całe szczęście. jak wypłata przyszła, oddałem i po sprawie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

znam sytuację... kiedyś potrzebowałem 500zł pilnie, bo miałem opóźnienie z wypłatą, a wydatki czekały... przekonany przez znajomego, który kiedyś wziął, pożyczyłem w kredytach-chwilówkach. wiadomo, że pożyczka to nic super, ale jak nie ma wyjścia, to trzeba się jakoś ratować. za pierwszą pożyczkę miałem oprocentowanie równe 0... wcześniej miałem nieciekawą historię kredytową, ale jakoś udało mi się dostać tą kaskę i całe szczęście. jak wypłata przyszła, oddałem i po sprawie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

Znam sytuacje. Jak się pracodawca spóźni to czy się chce czy nie taka pożyczka może uratować sytuację, całe szczęście. Dobrze że są takie online co to załatwisz wszystko bez jeżdżenia. Mi się tak w feniko.pl udało ale wiadomo, że pożyczyć 400 czy 800 zł to nie załatwia problemu ale przynajmniej jeść jest co a i prądu nie odetną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

maja1 ale coś ci się z mózgiem chyba stało.

gość lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

Kali55 zarób i nie pożyczaj w takich firmach. Nisko opłacalne dla ciebie.

gość lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

Zobacz sobie na https://concash.pl/ , mają sporo produktów dla każdego, jasne warunki w umowie no i dobre opinie, a to w takich firmach powinno być priorytetem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

Nie bierz od hien, bo Ci ręce utną, jak nie oddasz po czasie. A tak serio, to prowizja Cię zabije. Żadne vivio, prowident, santander i inne chwilówki. To prosta droga do większych długów. Popraw historię kredytową i wal do normalnego banku.

Do Wrocławia przez Brześć, chyba nie da się przejść...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

A ja tez wam polece jedna firme pozyczkową. Oferuje ona bardzo szybkie i wygodne pozyczki, bo przez internet :) Jest to https://mikrorata.pl Na ich stronie mozecie za pomoca prostego kalkulatora obliczyc raty splaty przy odpowiedniej ofercie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

Ja tam często korzystam z chwilówek, ale jak to się mówi z głową. Parę razy zaciągałem darmowe chwilówki bo to bardzo korzystna oferta. Jak już musiałem wziąć kolejną pożyczkę to przede wszystkim porównanie kosztów, sprawdźcie np. tutaj https://pozyczasz.pl ile trzeba zapłacić za poszczególne oferty. Różnica to czasami kilkaset złotych, więc tylko głupcy nie porównują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

Najgorsze są chyba pożyczki online, wiele osób się na nie nacięło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

Jeśli masz złą historię kredytową, to może być trudniej otrzymać pożyczkę. Banki i inne instytucje finansowe zazwyczaj sprawdzają historię kredytową wnioskodawcy, aby ocenić jego zdolność kredytową. Jeśli masz negatywne wpisy w historii kredytowej, to może to być sygnał dla instytucji finansowej, że jesteś niewiarygodnym kredytobiorcą.

Jednakże istnieją instytucje finansowe, które udzielają pożyczek osobom z długą historią kredytową. Oto kilka opcji, gdzie możesz znaleźć pożyczkę:

Pożyczki online

Pożyczki online są często bardziej dostępne dla osób z długą historią kredytową niż pożyczki udzielane w oddziale. Istnieją firmy pożyczkowe, które specjalizują się w udzielaniu pożyczek osobom z negatywną historią kredytową. Wniosek o pożyczkę online można złożyć szybko i łatwo, bez konieczności wychodzenia z domu.

Pożyczki online - szybkie i na raty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

Pożyczki i Kredyty gotówkowe, hipoteczne, mieszkaniowe, samochodowe, społecznościom- czyli prywatne, konsolidacyjne, a także chwilówki i pożyczki poza bankowe, konta bankowe, karty kredytowe. Również specjalne pożyczki na zakup kryptowalut (Bitcoin i inne) . Zarówno dla osób indywidualnych jak i firm, tak że z zaległościami wobec ZUS i US. Leasing, Faktoring. Oferty są uaktualniane codziennie. Pożyczki są udzielane przez Internet, Telefon, oraz w domu Klienta, lub oddziałach banków. możesz również wybrać wypłatę czekiem GIRO na poczcie. Posiadamy również oferty dla osób z Ukrainy. Oraz Oferty dla Osób z wpisami do BIK i innych baz danych,
Na portalu przejrzysz każdą Księgę Wieczystą i wszystkie wpisy w niej, nie musisz znać jej numeru, wystarczy tylko adres nieruchomości.
Wszystkie formalności możesz załatwić przez Internet, bez wychodzenia z domu.
W razie pytań napisz na podany na stronie adres e-mail. kontakt@albertkredyty.pl
Pieniądze na Twoim rachunku mogą być nawet za 15 minut.
Wejdź na Albert Finanse , Będziesz Zadowolony.

https://albertkredyty.pl
Cały Kraj

Tu przejrzysz Księgi Wieczyste po samym adresie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozyczka

Jakbyś ktoś potrzebował pożyczki, Hipoinvest(https://hipoinvest.pl/) zapewnia skuteczne rozwiązania finansowe dla przedsiębiorców, oferując pozabankowe pożyczki hipoteczne z indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org