czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Metalowcy w Łomży

Witam. Czy są w Łomży jacyś metalowcy, ludzie preferujący dobrą, ostrą muzę? Czy są knajpy gdzie gra się metal lub organizuje jakieś ostrzejsze koncerty? I wreszcie, czy są kapele metalowe?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Metalowcy w Łomży

Jak biskup pozwoli, to w Jeziorku ostro jadą - zwłaszcza w weekendy.
A w wakacje to w Nowogrodzie co sobota dają czadu różne \"kapele\".

Sorry, ale Twoja prowokacja nie wyszła.

Pytając tutaj o muzykę heavy metal to tak, jakbyś w meczecie zapytał o najbliższy kościół.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Metalowcy w Łomży

To nie prowokacja, badam teren. Szukam zainteresowania takim klimatem wśród ludzi, kapel do wspólnego koncertowania. Miałam nadzieję, że jakieś podziemie jednak w Łomży istnieje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Metalowcy w Łomży

U Miliszkiewicza jest ekipa metalowa walą młotami aż miło posłuchać... polecam spragnionym wrażen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Metalowcy w Łomży

Podziemie.... zapewne istnieje, ale nie licz na to, że owo \"podziemie\" odwiedza ten portal.
Tu tylko \"umca, umca\" i disco polo istnieje.
Nawet na Juwenaliach wieś \"tańczy i śpiewa\". Zresztą czego chcieć, skoro tu 90% \"stódjójoncyh\" to okoliczne wioski.
Popatrz na necie jakie kapele występują na Juwenaliach w normalnych miastach, a jakie w wiosce Łomża.
Poczekaj, może w MDK-u wystąpi jakaś metalowa kapela. Wpadnij, popatrz, zagadaj...
A z tego co wiem, to w Łomży jest sporo ludzi, którzy metalu słuchają, ale to goście, którzy mają już swoje lata i nie afiszują się z tym jak małolaci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Metalowcy w Łomży

Metalu w Łomży to się już słuchało w 1982 roku, jeżeli o mnie chodzi.

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Metalowcy w Łomży

Widzisz, już się pierwszy weteran odezwał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Metalowcy w Łomży

;)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Metalowcy w Łomży

Jasne, że tak. W Łomży niestety nic się pod tym względem nie dzieje i trzeba jeździć po Polsce...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Metalowcy w Łomży

A zapytam: na Sabaton ktoś jedzie na Torwar?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Metalowcy w Łomży

Czyli raczej w Łomży niewiele się dzieje w takim temacie... Myślałam, że może jednak ktoś słyszał o jakiś kapelach działających na własną rękę albo barach organizujących nieduże koncerty... Bardzo szkoda, że się rozczarowałam, liczyłam że może jednak znajdę to czego szukam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Metalowcy w Łomży

A co to za ekipa z miliszkiewicza??? Może coś więcej, żebym jakiś zarys złapała...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Metalowcy w Łomży

Już wiem, nie ważne.. Myślałam, że serio...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Metalowcy w Łomży

Bohort , Mechanica chłopaki maja pi........cie :) no i jest sporo młodych ludzi dłubiących w tym gatunku indywidualnie po piwnicach i garażach.

http://www.mylomza.pl/home/lomza/item/12546-niecodzienny-koncert-przed-warsztatem-samochodowym-foto.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Metalowcy w Łomży

Na Sabaton? Chyba na Accept - Sabaton to plastikowi pozerzy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Metalowcy w Łomży

Na FB jest grupa Bonarowcy skupiająca fanów cięższego grania z Łomży i okolic. Jeśli chodzi o łomżyńską scenę podziemną, to była taka ponad 20 lat temu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Metalowcy w Łomży

Napisz na spotted Łomża. Tam szybciej się czegoś dowiesz niż tutaj. Na tej stronie ludzie albo robią sobie jaja albo piszą głupie komentarze nie na temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Metalowcy w Łomży

Bardzo wszystkim Wam dziękuję. Już na Facebooku znalazłam profile tych zespołów, o których piszecie. Mam nadzieję, że uda się teraz załatwić jakieś wspólne granie... Jeszcze raz, dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Metalowcy w Łomży

ja jadę na Epica 24 stycznia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org