czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skąd bierze się według mnie krytyka wobec Pana Chrzanowskiego

Szanowny Panie Prezydencie - widzimy, że mimo licznych obowiązków wynikających z faktu, iż jest Pan odpowiedzialny za losy 60-tysiącznego miasta ma Pan jeszcze czas na czytanie komentarzy na temat Pana działalności. Zastanawia się Pan na pewno dlaczego sporo opinii na temat Pana Pracy jest mało pozytywna. Podpowiem - za mało rozmawia Pan z ludźmi - porówna Pan swój program wyborczy i przełoży na obecną rzeczywistość.

Afera SMS - Czy oprócz wydania oświadczenia opisującego w ogólnikowy sposób Pana konflikt z pracownikiem urzędu odniósł się Pan w jakiś sposób do faktu w jakich okolicznościach ta osoba została zatrudniona? Pisał Pan tylko, że Gońcowi nie należały się dodatkowe pieniądze w postaci ryczałtu za samochód, pisał Pan, że był złym pracownikiem, źle wykonywał obowiązki. To nas jako mieszkańców mało interesowało. W jakich okolicznościach ta osoba dostała pracę w ratuszu-owszem.

Zwolnienie sprzątaczki z MOSIR - po zapadnięciu niekorzystnego wyroku dla MOSIR w I instancji twierdził Pan, że nie będzie się wypowiadał na jego temat do czasu wyroku sądu II instancji. Wyrok był taki sam - zwolnienie było niesłuszne. Czy w jakikolwiek sposób Pan się do tego odniósł ? Wyciągnął konsekwencje wobec Dyrektora? Przypominam - ten sam dyrektor - Pana kolega - dostał największą wśród wszystkich kierowników jednostek miejskich nagrodę.

Mieszkańcy mają dużo pytań a Pan nie zorganizował żadnej konferencji prasowej, na podsumowaniu połowy swojej kadencji nie pozwolił nawet zadawać pytań !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd bierze się według mnie krytyka wobec Pana Chrzanowskiego

palą głupa, zamydlają forum, spychają temat, którym teraz żyje cała Łomża na dół strony, zakładając tu tematy zastępcze :))

teraz nie pora na takie tematy,

piszcie raczej co sądzicie o tym artykule :
Chrzanowski rusza na bój z forumowiczami 4lomza.pl... znowu
http://4lomza.pl/index.php?wiad=44390


Realista, obiektywy 1, Wirtualny , puplik - to jedna i ta sama osoba pisząca pod kilkoma nickami :)

jest tu też i drugi dopowłaz ratuszowy niejaki :

Marek M. vel tomek 11111

__________________

ciekawe też , pod jakim nickiem pisze teraz Jan Palony ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd bierze się według mnie krytyka wobec Pana Chrzanowskiego

hehe kobieto ogarnij sie jeszcze prezydent ma badac sprawe sprzataczki ????nie ma co robic??od tego jest dyrektor i to jego kompetencje.nagrode dostal tak jak i inni dyrektorzy wszyscy po 5 lub 6 a mosir 500 zl wiecej widocznie bylo za co pana laskowskiego i gielguta juz zwolnil,a goniec to jaki jego kolega zenada....konferencje prasowe ...?kiedys robil co miesiac teraz tylko tematyczne za mietka i brzeziniaka wogole nie bylo..czepiasz sie kolezanko Forever PiS Forever presidente

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd bierze się według mnie krytyka wobec Pana Chrzanowskiego

No właśnie nie rozumiem dlaczego czepiają się do naszego ukochanego i najlepszego prezydenta w historii, przecież sami go po ciężkiej walce wyborczej wybraliśmy i teraz zamiast się cieszyć to narzekacie, oj niewdzięczny ten naród łomżyński no i troszkę wredny i zazdrosny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd bierze się według mnie krytyka wobec Pana Chrzanowskiego

Najlepiej w takich sytuacjach jest się nie denerwować. Spokój, ciepłe podejście do tematu a tak dystans to podstawa w zachowaniu zarówno fizycznej jak i psychicznej równowagi.
Dlatego z tego miejsca życzę wszystkim jak najlepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd bierze się według mnie krytyka wobec Pana Chrzanowskiego

zachowanie spokoju to podstawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd bierze się według mnie krytyka wobec Pana Chrzanowskiego

jak ludzie mówią, to coś w tym musi być

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd bierze się według mnie krytyka wobec Pana Chrzanowskiego

Ludzie mówią , ale niech udowodnią.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd bierze się według mnie krytyka wobec Pana Chrzanowskiego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd bierze się według mnie krytyka wobec Pana Chrzanowskiego

pisowskie gownojady !!!

bob

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd bierze się według mnie krytyka wobec Pana Chrzanowskiego

Te powyżej???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd bierze się według mnie krytyka wobec Pana Chrzanowskiego

Bo to du...a, nie prezydent.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org