wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Skąd bierze się według mnie krytyka wobec Pana Chrzanowskiego

Szanowny Panie Prezydencie - widzimy, że mimo licznych obowiązków wynikających z faktu, iż jest Pan odpowiedzialny za losy 60-tysiącznego miasta ma Pan jeszcze czas na czytanie komentarzy na temat Pana działalności. Zastanawia się Pan na pewno dlaczego sporo opinii na temat Pana Pracy jest mało pozytywna. Podpowiem - za mało rozmawia Pan z ludźmi - porówna Pan swój program wyborczy i przełoży na obecną rzeczywistość.

Afera SMS - Czy oprócz wydania oświadczenia opisującego w ogólnikowy sposób Pana konflikt z pracownikiem urzędu odniósł się Pan w jakiś sposób do faktu w jakich okolicznościach ta osoba została zatrudniona? Pisał Pan tylko, że Gońcowi nie należały się dodatkowe pieniądze w postaci ryczałtu za samochód, pisał Pan, że był złym pracownikiem, źle wykonywał obowiązki. To nas jako mieszkańców mało interesowało. W jakich okolicznościach ta osoba dostała pracę w ratuszu-owszem.

Zwolnienie sprzątaczki z MOSIR - po zapadnięciu niekorzystnego wyroku dla MOSIR w I instancji twierdził Pan, że nie będzie się wypowiadał na jego temat do czasu wyroku sądu II instancji. Wyrok był taki sam - zwolnienie było niesłuszne. Czy w jakikolwiek sposób Pan się do tego odniósł ? Wyciągnął konsekwencje wobec Dyrektora? Przypominam - ten sam dyrektor - Pana kolega - dostał największą wśród wszystkich kierowników jednostek miejskich nagrodę.

Mieszkańcy mają dużo pytań a Pan nie zorganizował żadnej konferencji prasowej, na podsumowaniu połowy swojej kadencji nie pozwolił nawet zadawać pytań !

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Skąd bierze się według mnie krytyka wobec Pana Chrzanowskiego   
ania89 11-01-17 18:22 
 Re: Skąd bierze się według mnie krytyka wobec Pana Chrzanowskiego   
speech. 11-01-17 18:50 
 Re: Skąd bierze się według mnie krytyka wobec Pana Chrzanowskiego   
tomek11111 12-01-17 01:04 
 Re: Skąd bierze się według mnie krytyka wobec Pana Chrzanowskiego   
fanka bocianka 12-01-17 08:06 
 Re: Skąd bierze się według mnie krytyka wobec Pana Chrzanowskiego   
AntonaKon 12-01-17 09:42 
 Re: Skąd bierze się według mnie krytyka wobec Pana Chrzanowskiego   
Wix 12-01-17 12:56 
 Re: Skąd bierze się według mnie krytyka wobec Pana Chrzanowskiego   
speech. 12-01-17 20:12 
 Re: Skąd bierze się według mnie krytyka wobec Pana Chrzanowskiego   
fanka bocianka 13-01-17 20:33 
 Re: Skąd bierze się według mnie krytyka wobec Pana Chrzanowskiego   
nie`dotyczy 14-01-17 12:30 
 Re: Skąd bierze się według mnie krytyka wobec Pana Chrzanowskiego   
bob123 15-01-17 20:11 
 Re: Skąd bierze się według mnie krytyka wobec Pana Chrzanowskiego   
fanka bocianka 15-01-17 20:18 
 Re: Skąd bierze się według mnie krytyka wobec Pana Chrzanowskiego   
tetryk 15-01-17 20:19 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org