czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Festiwal frustracji Pana Mariusza czyli co mnie jako mieszkankę najbardziej wpienia.

////W związku z działaniami spamerów na tym forum celowo chcącymi zagłuszyć posty w, których źle wyraża się na temat prezydenta (nie mając oczywiście nic sensownego do powiedzenia poza założeniem kilkunastu tematów w bardzo krótkim odstępie czasu) przytoczę swoją wypowiedz jeszcze raz aby przeczytało ją większe grono osób. ////

Często przeglądam to forum lecz nie mam w zwyczaju wdawać się w jałowe dyskusje wiele muszę jednak z siebie Wam forumowiczom wyrzucić. Przed poprzednimi wyborami starałam się nakłonić wiele osób aby w tych wyborach głosowały na Mariusza Chrzanowskiego, przekonywałam, że w Łomży może żyć się lepiej, może być inaczej, miastu potrzeba młodej krwi, odważnych ale przemyślanych decyzji, transparentności i przejrzystości w sprawowaniu władzy.

To co się dzieje teraz utwierdza mnie w przekonaniu, że popełniłam ogromny błąd. Sami już wiecie, propaganda, reżimowe media, zatrudnienia w dziwnych okolicznościach typu pierwsza praca jako członek zarządu, SMSy do gońca, ekstra pensje innych jednostkach, brak rozmów z mieszkańcami, konferencji prasowych tylko ciągłe oświadczenia, sprostowania - jakby nie było można wyjść do ludzi i im coś wyjaśnić. Zaufałam człowiekowi - myślałam, że ta prezydentura będzie inna. Zawiodłam się...

Na koniec wszystkim użytkownikom typu: Realista, Tomek...., Majkel5 i kilku/kilkunastu innych dziękuje za wypowiedz - żenada. Wygląda jakby na siłę chcieliście wybielić Prezydenta z każdej skazy, macie w tym jakiś interes? To Wasza praca? A może to praca jednej osoby? Wizerunek warto poprawić czynami a nie bzdurnymi komentarzami. Przed chwilą dodaliście kilka pobocznych tematów, napisanych w analfabetyczny sposób np. /kiedy otwarcie kina w łomży, najlepsza ubezpieczalnia/ - w momencie jak pojawiło się mnóstwo tematów w, których źle wypowiadano się o Prezydencie. Myślicie, że tego nie widać? Ten post też zagłuszycie? P.S. od razu zaznaczam, nie jestem wrogiem PiSu ani KODziarką, nie straciłam SBeckiej emerytury, jestem młodą osobą i piszę co myślę - wytrącam z automatu Wasz najczęstszy argument.

Do Pana Prezydenta: Jeżeli potraktuje Pan ten post jako jakieś pomówienie, mój email: an.walus@o2.pl, czasem lepiej warto porozmawiać niż gonić na prokuraturę. Według mnie na pewno nie jest Pan dobrym Prezydentem ale może jeszcze nie jest za późno naprawić pewne błędy i chociaż z klasą zakończyć tę prezydenturę? Naprawić czynami a nie zatrudnianiem specjalistów od wizerunków, którym to naprawianie Pana wizerunku najzwyczajniej w świecie nie wychodzi. Wszystko odwraca się w drugą stronę. Proszę sobie tę parę słów zabrać do serca. Tworzy Pań w końcu część łomżyńskiej historii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Festiwal frustracji Pana Mariusza czyli co mnie jako mieszkankę najbardziej wpienia.

I jesteś niewiarygodna ;)
W jednym poście piszesz jako mężczyzna, a w drugim jako kobieta.


Jak można wierzyć komuś, kto funkcjonuje na forum jako obojnak ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Festiwal frustracji Pana Mariusza czyli co mnie jako mieszkankę najbardziej wpienia.

Misia, bezczelnie kłamiesz !
gdzie autorka raz pisze/pisała jako kobieta, a drugim razem mężczyzna ?


smarkulo z ONRu , lekcje już odrobiłaś :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Festiwal frustracji Pana Mariusza czyli co mnie jako mieszkankę najbardziej wpienia.

Misia2 - nie obrażaj mojej osoby, przeczytaj wszystko jeszcze raz i to ze zrozumieniem. Zaznaczam ze zrozumieniem ! Dam Ci wskazówkę - drugi mój post jest w połowie cytowaniem wypowiedzi innego użytkownika forum.

Przeczytaj jeszcze raz zanim napiszesz jakąś durnotę bez zastanowienia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Festiwal frustracji Pana Mariusza czyli co mnie jako mieszkankę najbardziej wpienia.

@Wirtualny, dziś znowu zaczyna zakładać zastępcze tematy haha
czego to oni tak panicznie się boją ?

... ciekawe ILE dziś ich tu założy ? - i wszystkie do skasowania :)


palą głupa, zamydlają forum, spychają temat, którym teraz żyje cała Łomża na dół strony, zakładając tu tematy zastępcze :))

teraz nie pora na takie tematy,

piszcie raczej co sądzicie o tym artykule :
Chrzanowski rusza na bój z forumowiczami 4lomza.pl... znowu
http://4lomza.pl/index.php?wiad=44390


Realista, obiektywy 1, Wirtualny , puplik - to jedna i ta sama osoba pisząca pod kilkoma nickami :)

jest tu też i drugi dopowłaz ratuszowy niejaki :

Marek M. vel tomek 11111

__________________

ciekawe też , pod jakim nickiem pisze teraz Jan Palony ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org