piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
212 Prezydent Chrzanowski

Widac malo pracy i sporo czasu zeby sie zajmowac forumowiczami:-)


Zbyt duzo czasu zbyt duzo czasu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 212 Prezydent Chrzanowski

A rozumku coraz MMnniejjjjj !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 212 Prezydent Chrzanowski

Meczylismy sie tyle to i poczekamy do nastepnych wyborow. A puki co Panie Prezydencie do roboty, a nie forum czytac. Coz Pan jest za persona zeby kazdemu zamykac usta ?

Inteligent nie zwraca sobie glowy w momencie gdy krytycznie ktos wypowiada sie na czyjs temat!, ale wybaczy Pan, to nie kazdego faktycznie dotyczy :)





Pochylony przed wszystkimi urzedami, przedsiebiorca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 212 Prezydent Chrzanowski

Bardzo dobrze. Ja bym też nie puściła płazem takich publicznych oszczerstw, które padały na tym portalu - tym bardziej, że były one niesłuszne i niesprawiedliwe.

kalinka1984 - wypowiadając się o inteligencji... jakąż Ty posiadasz by osądzać kogoś, kogo faktycznie i fizycznie nie poznałaś/eś?. Mało pracy i sporo czasu - wybacz wygląda na to, że Ty posiadasz.

Jak nie macie za koszulą i pisaliście prawdę to.......... nie musicie sobie zaprzątać sprawy istotą zgłoszenia ww do prokuratury.


Powiem więcej.... trzeba walczyć z niesprawiedliwymi komentarzami - godzącymi w czyjeś dobre imię w internecie - nie mogą być bezkarne i stąd moje podzielenie zdania z uzasadnionym zachowaniem Pana Prezydenta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 212 Prezydent Chrzanowski

Naprawdę obecny prezydent to porażka , tak jak pseudo inwestor wykiwał miasto na 800tyś z budową tej drogi za wybudowanie centrum logistycznego oraz zaoferowania 30 miejsc pracy a prezydent mówi NIC SIĘ NIE STAŁO , LUDZIE NIC SIĘ NIE STAŁO ... więc trzeba odwrócić uwagę od spraw ważnych i ważniejszych a zająć się wpisami na forum bo to one są największym złem i problemem w mieście przez które nie ma nowych inwestycji miejsc pracy oraz dodatkowej kasy w budżecie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 212 Prezydent Chrzanowski

ayla: Wybacz mi moja szczerosc w stosunku do Ciebie, ale fizycznie nie dotknalem a znam i prywatnie :-) Tak wiec sposob zarzadzania i klejenie minek do kamer nie za bardzo mi odpowiada.
Kolejna rzecz to te oplacane madia :) Spoleczenstwo wystawia odpowiednia ocene dla zarzadzajacego miastem, wiec po co marnowac kase i wydawac kase miasta na autoreklame ?



Powiedzialem co mialem powiedziec. To jest jedna wielka komedia naburmuszonego mera :) w tym wydaniu i na tym etapie to ciemnogrod, ale po wyborach wszyscy odetchna :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 212 Prezydent Chrzanowski

trzeba bylo nie pchac sie tam gdzie z krytyka ludzi niestety ale trzeba sie pogodzic :)

Stare dobre powiedzenie mowi \"Umiesz latac jak orzel to nie pchaj sie miedzy wroble\" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 212 Prezydent Chrzanowski

Chelsea: to nie argument, bo przyszly inwestor tez bedzie potrzebowac tej drogi. Gdyby miasto mialo umowe w ktorej robi to pod nowego inwestora dzialki to i tak by sie z tego wywinal. To nie jest argument.
Ale na zdrowy rozum, gdyby kazdy prezydent w wiekszym miescie czytal bzdety z forum i zglaszal na policje lub prokuratury to kto by siedzial i robil za niego robote za biurkiem?
W Lomzy Prezydent najwidoczniej nie ma nic lepszego do roboty.
To ta stara zasada Lomzyniaka polaczona z kurpiowszczyzna \"nie bedzie mi tu nikt kolo dupy robic\" :) Oznaka nadmiaru wolnego czasu.


Jak to kargul mowil do pawlaka \"On posture ma za marna na eksport\" wiec jak mozna rozmawiac z kims kto ma plany inwestyczyjne gdy samemu nie ma sie pojecia o zarzadzaniu.

Same studia prawnicze jeszcze nikogo nie uczynily prawnikiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 212 Prezydent Chrzanowski

Maniek dosc juz dobrego zrobiles, zejdz ze stolka. Widzisz jak cie ludzie lubia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 212 Prezydent Chrzanowski

HAHA
chodzi o to, że znowu rusza na bój z forumowiczami 4lomza.pl...
http://4lomza.pl/index.php?wiad=44390

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 212 Prezydent Chrzanowski

Należało podać tą informację do Radia Maryja,Onet.pl,TVN24 niesamowite normalnie.Proponuję zwolnienie z VATu i będziemy Cię kochać. Błogosławione łono, które Cię nosiło i sutki które ssałeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org