piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
12,2 % bezrobocie to 7651,3 osoby :(

Jak w temacie, to są dane o stanie ludności na koniec 2015 roku. Zwróćcie uwagę na inne wykresy min. populacja prognozowana 2017-2050
http://www.polskawliczbach.pl/Lomza
Raczej prognozy nie są zachęcające. Teraz jest już bardzo źle, a będzie jeszcze gorzej, niestety :(

ketjowr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12,2 % bezrobocie to 7651,3 osoby :(

Może trochę przesadziłem :) bo i tak nie wierzę w te dane o zarejestrowanych, sam jestem nie zarejestrowany, choć byłem bez prawa do zasiłku. Niby są ogłoszenia itd. tylko albo nikt nie odbiera, bądź nie odpisuje na maila, nawet szkoda czasu ogłoszeniodawcom potwierdzić maila, tacy są poważni. W każdym razie w skali całej ludności to jest za za dużo bo np. zarejestrowani mają rodziny itd. więc nie ma się z czego cieszyć.

ketjowr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12,2 % bezrobocie to 7651,3 osoby :(

Dodaj do tego bezrobocie na wsiach , tych którzy utracili prawo do zasiłku i bezdomnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12,2 % bezrobocie to 7651,3 osoby :(

bezrobocie - patologia na którą my robimy.

lutownica smd

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org