poniedziałek, 21 sierpnia 2017 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pozyczka

Witam gdzie znajde pozyczke,prywatnych inwestorów potrzebuje 1000-1200zł do jutra na pare miesiecy?ktos w temacie chwilówki mnie nie interesuja?

zycie to nie bajka

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Pozyczka

lysykamil666@tlen.pl

zycie to nie bajka

żuczku , a jakie ty dasz zabezpieczenie ?
bank nie, chwilówki też nie, prywatnie lichwa - to co jaki % w skali m-ca ci pasi:)

prosze o odpowiedz uczciewe osoby

zycie to nie bajka

tel. 661119403 zadzwoń

...

Pytanie, czy taka chwilówka będzie korzystna pod względem finansowym. Czasami tak jest a czasami nie.
Czy w związku z tym nie lepszą opcją będzie skorzystanie chociażby z opcji debetu na koncie, albo karty kredytowej która bezodsetkowo pożycza środki na okres do 50 dni (czasami dłużej, czasami krócej).
Dla pewności sprawdź sobie jeszcze na Get in banku: http://konto-w-banku.pl/konto-getin-banku-opinie-oplaty-warto/

interesuje mnie pozyczka prywatna 1000zł na powiedzmy 6 miesiecy

zycie to nie bajka

oczywiscie procent do ustalenia

zycie to nie bajka

Jakoś nie ciągnie mnie do pożyczek, nawet nie chciałabym wziąć, wolałabym iść do rodziny po pomoc ;)

a ajak rodzina nie moze pomóc?

zycie to nie bajka

Biorąc pożyczkę powinniśmy decydować się na takie kwoty, które oddamy w wyznaczonym terminie, dzięki czemu unikniemy dodatkowych kosztów. może w wonga spróbuj?

I chlopaczyne zostawiliscie z pusta skarpeta na swieta

Witam! Łukas77, zachęcam Cię do skorzystania z oferty pożyczki ratalnej w wonga.com. Nowi Klienci mogą wnioskować o kwotę do 3000 zł, którą spłacić można nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl. Podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w Biurze informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=4lomza.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

W okolicy jest bardzo wiele firm pożyczkowych jednak jeśli o mnie chodzi to polecam trzymać się od nich z daleka;
oprocentowanie w takich firmach jest niesamowicie wprost wysokie
jeśli będziecie mieli problem ze spłatą to mozecie spodziewać się komornika u Waszych drzwi czego Wam oczywiście nie życzę.

Sugeruję zerknąc sobie na ranking kredytów gotówkowych - jest na przykład na tej stronie. Banki obecnie oferują kredyty gotówkowe z rrso mniejszym niż 10% w skali roku.

Joł joł

xxxxxx

O chwilówkę jest dużo łatwiej. Ja sama tez korzystam z chwilówek i skorzystałam ze strony http://lista-firm.com.pl/ jest spory wybór pożyczkodawców i jest dokładnie wszystko napisane :) zero opłat za pierwszą chwilówkę a weryfikacja przebiegła bardzo szybko bo po 15 minutach już miałam pieniądze na kącie.

Ja bym się nie spieszył w decyzją. Akurat w kwestiach finansowych lepiej wszystko dokładnie przemyśleć i podjąć odpowiedzialną decyzję. Polecam zawsze zrobić porownanie, z którego dowiecie się, co będzie dla Was najbardziej opłacalne. W ten sposób możecie zyskać naprawdę dużo.

Szczególnie w okolicach centrum Łomży można spotkać sporo reklam i ofert. Najlepiej pożyczyć od znajomych lub rodziny, ale z drugiej strony wydaje się, że lepszą opcją jest pójście do banku. Od znajomych czy rodziny to pozostaje jednak pewien niesmak, natomiast w banku czy w firmach udzielających pożyczek idziesz, pożyczasz, spłacasz i wszyscy są zadowoleni. Teoretycznie, bo w praktyce zalezy jeszcze od warunków. Polecam zainteresować się https://chwillowki.pl/ witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji na ten temat.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0