czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
manicure hybrydowy

jak komu sie trzyma i czy warto? no i czy niszczy paznokcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure hybrydowy

Wszystko zależy od tego jaką masz płytkę paznokcia. Wiadomo, że w jakimś stopniu niszczy paznokcie, bo najpierw trzeba płytkę zmatowić, co odbywa się poprze delikatne jej spiłowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure hybrydowy

robię od jakiegoś czasu i jestem zadowolona, trwałość u mnie ponad 2 tyg do 3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure hybrydowy

xxxANGELxxx zebys robila hybrydy to bys wiedziala,ze nie nieszcza paznokci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure hybrydowy

a ja mam problem z paznokciami sztucznymi bo przez to że pracuję w rękawiczkach gumowych to po max tygodniu mi odpadają. takze osobiście nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure hybrydowy

hybryd miałam i uważam że niszczą paznokcie ja stosowałam prawie 2 lata a teraz już 3 miesiąc borykam się z paznokciami

15234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure hybrydowy

ile to kosztuje? i jaki zaklad polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure hybrydowy

Autor: 15234 (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 07-04-13 12:45

hybryd miałam i uważam że niszczą paznokcie ja stosowałam prawie 2 lata a teraz już 3 miesiąc borykam się z paznokciami

15234


zgadzam sie w zupełnosci ja juz ponad rok nie moge dojsc do ladu z paznokciami po hybrydach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure hybrydowy

manicure hybrydowy jest świetnym rozwiązaniem dla osob, które maja zdrowa płytkę paznokcia, lakiery do hybrydowego nie maja substancji szkodliwych dla zdrowej płytki paznokcia, nie pomyliło Wam się z akrylem???
po akrylu zgodzę się... tez mi się zniszczyły paznokcie, miałam kilka m-cy przerwy i przeszłam na hybrydowy, płytka jest wogole nie zniszczona, płacę 80zł, a reklamy robic nie będę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure hybrydowy

sprzedam lampe do hybryd info na @

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure hybrydowy

Wiem ze temat byl poruszany wielkrotnie ale mam pytanie.Czy przy manicure hybrydowym tez jest moczenie i złuszczanie naskórka zwłaszcza na nogach ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure hybrydowy

Polecam! Mozna zapomniec o malowaniu paznokci nawet na 2 tyg!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure hybrydowy

http://mandrzejczuk-paznokcie.blogspot.com/ polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure hybrydowy

Pewnie, że warto, robisz raz i masz spokój na dwa tygodnie. Czy kupowałaś tutaj: Kosmetyki Profesjonalne ul. Waryńskiego 5 67-100 Nowa Sól tel. 609 184 902.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure hybrydowy

Moja żona jest bardzo zadowolona. Wcześniej narzekała że jak myje naczynia to jej lakier odpryskuje , a teraz jak nakłada hybrydy to nic jej się nie dzieje. Teraz stwierdziliśmy że skoro jest taka zadowolona i regularnie chodzi do kosmetyczki to zainwestowaliśmy w lampy ledy poznań i żonka sama sobie nakłada i utwardza. Czasem nawet koleżanki wpadają i przy kawce robią pazury.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure hybrydowy

Uzywasz odżywki new nails i paznokciom nie ma prawa się cokolwiek stać. Trzeba tylko odpowiednio i systematycznie dbać o płytkę - wtedy docelowo zmiana powinna być spoko. Pewnie, że kluczowe znaczenie ma systematyczność, ale wszystko jest do zrobienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure hybrydowy

Żona do manicure hybrydowego kupuje wszystkie akcesoria w sklepie biokur.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure hybrydowy

mnie się taki manicure bardzo podoba, wygląda to bardzo elegancko i estetycznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure hybrydowy

Ja robię manicure hybrydowy od wielu lat i nigdy nie miałam żadnych problemów z płytką paznokci. A z malowaniem i zmywaczem do paznokci odwrotnie, zmywacz powodował u mnie podrażnienia na skórze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure hybrydowy

Ja robię sobie sama bo to proste :) Używam lakierów Makear, według mnie najlepsze bo trzymają około 4 tygodni i lakiery są dobrze kryjące i wystarczy pomalować na raz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure hybrydowy

Jeśli dobrze zrobisz i umiejętnie będziesz ściągać to paznokcie Ci się nie zniszczą. Ja robię sobie hybrydy już ok. 2 lat i paznokcie są w idealnym stanie. Używam produktów znanych firm takich jak Neonail, Semilac itp. , lakier trzyma się powyżej 2 tygodni, ale nie wiem dokładnie ile, bo po dwóch tygodniach już jest widoczny odrost i robię nowe pazurki. Teraz mam na paznokciach ten kolor: https://tagomago.pl/produkt/25348/semilac/uv-hybrid-lakier-hybrydowy-106-wet-marengo-7ml/ . Jutro minie dwa tygodnie jak go mam, zero odprysków, wygląda idealnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure hybrydowy

Najważniejsze aby je poprawnie usuwać, aby nie uszkodzić płytki paznokcia. Wszystkie paznokcie, które sobie zrobiłam wykonywałam w Życie na obcasach. Na prawdę robią tam ekstra paznokcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure hybrydowy

Od hybrydy paznokcie się nie niszczą, a wręcz przeciwnie, wzmacniają się :) Z takich najlepszych hybryd mogę polecić firmę Makear, ma bardzo trwałe hybrydy, łatwo się aplikuje i maja sporo odcieni do wyboru :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure hybrydowy

Umiejętnie nakładany manicure hybrydowy nie niszczy płytki paznokcia. Hybrydy potrafią utrzymać się na paznokciu nawet do 3 tygodni.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure hybrydowy

Miałam kiedyś hybrydy i polecam każdemu. Wyglądają pięknie, a do tego pozwalają paznokciom odrosnąć. Ja byłam, jak dobrze pamiętam w tym salonie kosmetycznym http://www.ateliermagnitica.pl/manicure-hybrydowy na manicure hybrydowym i kiedy znów odrosną mi paznokcie po obgryzaniu, na pewno je znów zrobię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure hybrydowy

Trzyma się, jak używasz dobrych produktów, musisz zastosować cleaner, zmatowić płytkę, potem dać dobrą bazę, lakier i dobry coat. Trochę tam niszczy paznokcie, ale jak nie masz bardzo słabych, to tragedii nie ma i od czasu do czasu spokojnie można sobie zrobić. Efekt jest o wiele fajniejszy niż przy zwykłym lakierze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org