piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sufity napinane

Czy ktoś w Łomży wykonuje sufity napinane jeśli tak proszę o namiary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sufity napinane

nie wiem,ale fajna sprawa.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sufity napinane

Ciekawi mnie to jak się coś takiego sprawdza w codziennym użytkowaniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sufity napinane

Witam, sufity napinane słyszałem ze niedługo zostanie otwarty punkt dystrybucyjny w naszym mieście pierwszy sie zapisuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sufity napinane

Ostatnio wykonywałem takie sufity i powiem , że to nie tani interes. Akle za to efekt jest super!! Każdy jest nim zadowolony, szczególnie dzieciaki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sufity napinane

ROBSON Sufity Napinane 502616038 dystrybutor firmy ALTEZA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sufity napinane

Witam,właśnie wczoraj firma ROBSON Sufity napinane zrobiła mi sufit w salonie no i... rewelacja ale efekt!!! Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sufity napinane

Czemu nie, jak ktoś ma \"wolne\" 4 tysiące...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sufity napinane

Hmm jakiś czas temu chciałam zrobić sufit z płyty gipsowej i pewien pan zażyczył sobie za zrobienie sufitu z materiałem 110zł za metr i cztery dni bałaganu w mieszkaniu i znajomy polecił mi sufit napinany.Zdzwoniłam,przyjechali,zmierzyli,wyliczyli zrobili w pięć godzin i policzyli mi 90zł za metr.Bałaganu nie było a efekt zarąbisty.POLECAM ROBSON Sufity napinane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sufity napinane

Imię (nazwa) użytkownika: oliwia91
Posty: 1

Imię (nazwa) użytkownika: Andzej66
Posty: 1


ludzie komu te bajki ... i na stronie portalu jeszcze płatny artykuł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sufity napinane

My korzystaliśmy z łódzkiej firmy http://nowoczesnyefekt.pl bo według nas mają najciekawsze projekty, bardzo dobrze, starannie zrealizowane w tym teraz także nasz sufit. Postawiliśmy na klasykę, chodziło nam raczej o \"jakiś\" efekt i optyczne powiększenie pomieszczenia, a nie o wielkie wow. Jednak z tego co wiem wykonują różne kombinacje, nawet fale.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sufity napinane

A może warto byłoby poszukać informacji na ten temat w Internecie? Z doświadczenia wiem, że to jest dość dobre rozwiązanie :)

Bo jeśli się kogoś za bardzo pokocha, człowiek staje się nieszczęśliwy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org