czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pilnie! Lekarz Ginekolog

Witam, Jak w temacie, potrzebny namiar na dobrego ginekologa, U mojej Mamy wykryto guzy jajnika i potrzebna jest operacja, No i teraz pytanie? Do jakiego lekarza iść, Bo jeden chwali Dok Sokoła a drugi dok, Poppe, A ja sama jestem w kropce, Proszę pomóżcie, Gdzie radzicie iść, Pomóżćie i doradżcie coś, Dziękuję za odpowiedż,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilnie! Lekarz Ginekolog

Witam. Polecam dr Sokoła. Bardzo chwalą jeszcze dr Zarembe i Pijagina. Dzwoniłam do nich ostatnio. Do Sokoła się nie dodzwoniłam, Pijagin ma terminy wolne dopiero po swietach. Przed swietami udało mi się umowic do dr Zaremby. Poppe nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilnie! Lekarz Ginekolog

A ja wręcz odwrotnie. Polecam Poppe z ręką na sercu. Ostatnio miałam operację, robił mi właśnie Poppe. Wszystko poszło bez problemu. W szpitalu zaglądał do mnie bardzo często, dopytywał się o wszystko. Złego słowa nie powiem na opiekę tego lekarza.
Natomiast Sokół taki rozchwalony, a wcale za miły nie jest. Może dla \"swoich\" pacjentek?
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilnie! Lekarz Ginekolog

Dziękuję, mogłabym prosić o nr,tel do doktora Pijagina i Zaremby,? Dok Poppe moze i dobry ale ja odnośnie tego lekarza i dok, Pękały mam niemiłe doświadczenia, Bardzo proszę o nr tel jeślo ktoś ma,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilnie! Lekarz Ginekolog

A może któras z pań ma nr do lekarza ginekologa w Białymstoku, Pilne, Bardzo prosze

dari

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilnie! Lekarz Ginekolog

Naprzeciw biedronki na Wyszyńskiego prywatnie przyjmuje doktor z Białegostoku, przyjmuje również na NFZ, ale trzeba czekać.Tu masz numer do poradni i dowiesz się więcej 862150438.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilnie! Lekarz Ginekolog

Dr. Zaremba- tel. 602 798 277

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilnie! Lekarz Ginekolog

Czy macie nr.tel do dr.Pijagina i w jakich godzinach dzwonic zeby umowic sie na wizyte prywatnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilnie! Lekarz Ginekolog

Jeśli chodzi o tego typu sprawy to dr Poppe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilnie! Lekarz Ginekolog

Nie wiem czy odległość jest dla ciebie przeszkodą ale Medyk Centrum http://www.medyk-centrum.pl/ jest świetną przychodnią i pracują tam sami specjaliści, także ginekologa odpowiedniego też znajdziesz który zaopiekuje się twoją mamą. Ja często bywam tam u lekarza, wszystkie badania zalecają, dokładnie wyjaśniają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org