czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mila na Wyszyńskiego

Wchodząc dziś ze znajomymi do Mili na Wyszyńskiego zobaczyłyśmy cudowny widok na terenie sklepu obok drzwi wejściowych leżał pijamy jegomość, dwa metry dalej stała młodzież z księdzem zbierająca żywność. Na terenie sklepu kręciło się 2 Panie sklepowe z kierowniczką i Pan Magazynier ale nikt niczego nie widział.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mila na Wyszyńskiego

a czy Wy się zainteresowaliscie wychodząc ze znajomymi z Mili ? Jeśli tak to jakie podjeliście kroki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mila na Wyszyńskiego

Personel Mili powinien się wcześniej zainteresować, pracują tam i powinni wiedzieć co się dzieje na terenie sklepu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mila na Wyszyńskiego

leżał pijany ? a może był chory ? Dlaczego Ty się nie zainteresowałaś jako człowiek ? Może obsługa myślała, że od tego jest straż miejska, straż miejska, że policja i tak można odpowiedzialność przekładać i przekładać. Trzeba było pomoc temu człowiekowi a nie wylewać żale na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mila na Wyszyńskiego

Joana64
U ciebie na wiosce to widok codzienny . Może ten człowiek był chory , w Kielcach przez taką bezduszność zmarł kierowca autobusu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mila na Wyszyńskiego

jeniec moze i mas racje. u mnie na wiosce to widok codzienny. A ja nie mnieskam w kielcach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mila na Wyszyńskiego

to wracaj do swojej wioski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mila na Wyszyńskiego

powinna dzwonić do Straż Miejskiej.. ;o)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mila na Wyszyńskiego

Joana64 wnosisz skargę na dwie Panie pracujące w sklepie,na księdza czy na dzieci,które były z księdzem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mila na Wyszyńskiego

Bo z tego co piszesz to chyba sobie nie masz nic do zarzucenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mila na Wyszyńskiego

Super sklep napiją chłopa i jeszcze dadzą mu się przespać trzeba tam częściej chodzić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mila na Wyszyńskiego

Dziś w Mili taki widok ..... Widziałaś a nie zareagowałas WSTYD tylko komentować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mila na Wyszyńskiego

ej niech Ci będzie że mój WSTYD tam było sporo ludzi i im nie WSTYD tylko MI ma być WSTYD bo skomentowałam.
ej WSTYD.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org