środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bezpieczne przejścia dla pieszych.

Wszystko rozumiem. Jest to dobry sposób na poprawę bezpieczeństwa dla pieszych. Nie rozumiem tylko jednego. Czytając lokalizację doświetleń przejść dla pieszych zastanawia mnie jeden fakt. Powstają nowe światła sygnalizacyjne na przejściu dla pieszych przy kościele na ul. Wojska Polskiego.
Jestem ciekaw dla kogo one mają służyć - bez komentarza. Za pewne poszły na to nie małe pieniądze przez co zabrakło już pieniędzy na inne lokalizacje no ale wiadomo... Wierny musi przecież donieść bezpiecznie kasę na tacę. Ciekawe kto podjął taka decyzję o lokalizacji i na czyją prośbę lub tez sugestię. Tym czasem jest takie przejście na ul. Wojska Polskiego przy ul. Polnej. Jak się rozejrzałem, nie ma tu w planach żadnego doświetlenia, a jak mi wiadomo często przechodzą tędy dzieci z i do szkoły podstawowej nr 5.

Jakieś uwagi ???

MOC z Wami, ale potencjalnie utrzymujcie równowagę.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczne przejścia dla pieszych.

Jeszcze da się zrozumieć bo to ludzie wybrali że chcieli tam sygnalizacje ale absurdalne jest budowanie sygnalizacja na Szosie Zambrowskiej w miejscu którym do niczego nie służy ponieważ ani nie ma tam skrzyżowania a nawet przejście dla pieszych nie jest jakoś bardzo uczęszczane nawet w niedziele ;) a bardziej jest rozbudowane i na pewno droższe niż te z Wojska Polskiego a rozbudowa Szosy od dwa pasy miała usprawnić przejazd w tym miejscu a nie spowalniać ale wiadomo są ważne i ważniejsza miejsca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczne przejścia dla pieszych.

ta sygnalizacja przy kościele na Wojska Polskiego to porażka, tak jak napisał Bugi przejście przy Polnej ,albo przy ulicy Włókienniczej , niech tam pójdzie delegacja z RATUSZA i spróbuje przejść po pasach, zapraszam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpieczne przejścia dla pieszych.

jak to poco ? owieczki muszą przecież bezpiecznie donieść ofiarę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org