środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pozew zbiorowy przeciw bzwbk

Cześć, czy znajdę w Łomży kogoś poszkodowanego w związku z wzięciem kredytu we frankach w banku bzwbk? Bo sama czuję się strasznie z tym i postanowiłam aby zebrać grupę łomżan i dołączyć do pozwy zbiorowego. Więcej informacji o pozwie: http://pozewgrupowybzwbk.dt.com.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozew zbiorowy przeciw bzwbk

Ja brałem w złotówkach.
To może i za mnie ktoś go spłaci _?
Czy brała Pani kredyt pod przymusem?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozew zbiorowy przeciw bzwbk


\"Autor: A3 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02-12-16 12:24

Ja brałem w złotówkach.
To może i za mnie ktoś go spłaci _?
Czy brała Pani kredyt pod przymusem?\"

Dobrze napisane. \"Chcieliście wydymać Freda to Fred wydyma Was\" Takie jest ryzyko brania kredytu w walucie obcej. Co by było gdyby frank spadł do 1zł, oddawali byście to co zaoszczędziliście na kursie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozew zbiorowy przeciw bzwbk

a jakby cena franka spadła to frankowicze by się śmieli z tych co spłacają w złotówkach że płacą psu w d...e
kto kazał brać we frankach ? ktoś nieświadomie wziął?
ja mam złotówkowy jeszcze 15 lat i też bym chciał żeby ktoś się dołożył

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozew zbiorowy przeciw bzwbk

andriu długoPiS wam przecież coś obiecał,
piszcie na adres kancelarii prezydenta :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozew zbiorowy przeciw bzwbk

czy to dotyczy także kredyt banku, który został wchłonięty przez BZWBK?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozew zbiorowy przeciw bzwbk

Wkurza mnie to, że ktoś chciał zaoszczędzić i brał kredyt we frankach, a teraz ma pretensje do całego swiata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozew zbiorowy przeciw bzwbk

właśnie justa popieram to

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozew zbiorowy przeciw bzwbk

Biorę kredyt - pracuję - to zarabiam - mam wypłatę - w usd - euro - franki - ruble - PLN.... itd.....
Zarabiam franki to biorę kredyt we frankach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zarabiam w usd to biorę kredyt w dolarach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zarabiam PLN to biorę kredyt w złotówkach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czy to takie trudne ruszyć głową i logicznie pomyśleć !!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Spłacajcie sami, a Państwo o imieniu POLSKA nie powinna się mieszać i wciągać w to podatników!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozew zbiorowy przeciw bzwbk

Dokladnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozew zbiorowy przeciw bzwbk

Jeszcze pojmę ludzi którzy jakoś mają roszczenia bo tylko kredyt we frankach dostali bo w złotówce nie dostali z takiego czy innego względu. Ale jak słyszę jak ktoś kto sobie kalkulował i kombinował żeby mieć taniej a teraz boli go kieszeń (bo przecież się liczył z tym że kurs może ulec zmianie(!!!!!)) to mam to głęboko w czterech literach i żal mi Was ludzie. Braliście to plaćcie, a jak macie coś dostać to niech dają wszystkim. Bo mi nikt nie dołoży bo zacznę beczeć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozew zbiorowy przeciw bzwbk

Typowa mentalność i rozumienie Polaka przez Polaka.
Ani słowa powyżej o tym że, była to bankowa polityka wydymania kredytobiorcy. Że banki namawiały i zachęcały brania we frankach, odmawiając w złotówkach. Że być może byli ludzie którzy chcieli mieć swoje 4 ściany i innej możliwości nie było.
I na koniec, jaka kvrwa pozwoliła aby w Polsce i na polskie mieszkania, brać i udzielać wyimaginowanego kredytu w obcej walucie? Oraz ile i kto wziął za to pod stołem? Przecież ci kredytobiorcy, franka nawet na oczy nie widzieli z owego kredytu.
No i bardzo dobrze tym pindom że adidasa złapały, skoro się z murzynem puściły. Gdyby puściły się ze mną, dzisiaj byłyby zdrowe.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozew zbiorowy przeciw bzwbk

Niestety, bez zbytniego współczucia dla tych, którzy frankowe kredyty mieszkaniowe potraktowali jako inwestycje w zakup mieszkań pod wynajem.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozew zbiorowy przeciw bzwbk

Umowy kredytowe należy czytać bardzo dokładnie.
Najmniejsze wątpliwości powinny skłonić do rezygnacji.
Banki NIE zmuszają do ich brania.
A jeżeli ktoś sam kalkulował ewentualne zyski lub oszczędności a nie wziął pod uwagę choćby najmniejszych strat , sam jest sobie winien.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozew zbiorowy przeciw bzwbk

Przynajmniej założenia pozwu wyglądają realnie. Moi znajomi przystąpili do pozwu, ale nie wiem czy tego - możliwe. Wiesz - koszt wejścia w pozew jest na tyle niski, że warto spróbować. Kancelaria też decyduje się na to licząc na wygraną, bo jednak wiadomo, że całość może się ciągnąć bardzo długo. Sama liczba świadków, uczestników... Ogrom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozew zbiorowy przeciw bzwbk

... Było nie brać we frankach. proste jak budowa cepa.
Radzić teraz sobie trzeba samemu a nie szukać winnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozew zbiorowy przeciw bzwbk

w roku 2005-2007 w umowach kredytowych zawarte były zapisy abuzywne, które z mocy prawa dyskwalifikują każdą umowę która je zawiera.

Pozostaje pytanie, jak instytucje powołane do kontroli mogły dopuścić taki ,,produkt,, do obrotu w Polsce.
Szli na celowe zniszczenie Polaków, teraz Polacy zniszczą ich.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozew zbiorowy przeciw bzwbk

według mnie problem w tym ,że te kredyty brane tak bezmyślnie przez tych którzy dzisiaj czują się pokrzywdzeni a wczoraj naśmiewającyh się z tych co brali w złotówkach, spłacają za nich ludzie którzy mają odłożone oszczędności w bankach. I to jest wkurzajace najbardziej. Dzisiaj frankowicze szukaja w ***** mózgu podobnie jak wszyscy inni kredyciarze którzy biorą kredyty a nie zastanawiają się co będzie dalej i czy mnie bedzie stać na spłate kredytu. Potem jazgot i darcie mordy całkowicie zapominając ,że nikt nie zmuszał do brania tego kredytu a kazdy przed podpisaniem mogł przeczytać co podpisuje albo poradzić się ekspertów co robić.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozew zbiorowy przeciw bzwbk

Z tymi pozwami zbiorowymi nie jest tak łatwo, zazwyczaj tra to za długo i tak finalnie na końcu trzeba wystąpić prywatnie do sądu o swoje pieniądze po wygranym procesie zbiorowym.



Pozdrawiamy,
https://finews.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org