czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
broń

Chciałem tz ktoś z rodziny chce kupić broń i słyszałem że w Łomży jest taki sklep z bronią legalnie tylko na jakiej to ulicy jest?? i mam pytanie czy ktoś z was jezdzi na strzelnice do piątnicy i ile kosztuje takie strzelanie??




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: broń

mysliwska i sportowa ul kaktusowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: broń

dzięki za ulice w poniedziałek zapadnie się .




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: broń

A nie lepiej www.militaria.pl ?? Broń bez zezwolenia!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: broń

Ale mi nie chodzi o zabawki na kulki albo wiatrówke tylko o normalno broń.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: broń

Spróbuj w Sledzowie.Na pewno taniej i większy wybór.Jeden ze sklepów to Jager na legionowej a drugi Hubertus (nie pamiętam gdzie, sprawdz w necie). Jest jescze Kaliber ale tam nigdy nie byłem.
O ile dobrze pamiętam to Hubertus ma jedne z najtańszych w Polsce zabawek z Czeskiej Zbrojowki, ale JAger tez sporo importuje i ceny ma chyba niezłe.
Militaria.pl to syf i chłam.Albo tanie chińskie g... albo porządny ale przepłacony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: broń

Bartes a czy ta osoba która chce kupić tą bron ma pozwolenie ?? Bo bez tego to raczej nie kupi..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: broń

No Bartek, ale teraz to dałeś dżezu :)

Czyli na militaria.pl to nie można bez zezwolenia, a na Kaktusowej - można. To fajnie :)

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: broń

Tak ta osoba ma zezwolenie na broń palna, w tym broń bojowa, myśliwska, sportowa, gazowa, alarmowa i sygnałową A czy w militaria.pl można kupić bez zezwolenia pewnie można ale po co sobie zawracać dupe jak można kupić na miejscu a sobie tez bym kupił ... a ktoś z was jezdzi do tej piątnicy na strzelanie czy nie ma takich amatorów ?? na forum;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: broń

A po co do Piątnicy ?? Przeciez w Łomży jest strzelnica!! :)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: broń

Chodzi ci o to co psy srają i dzieci latają raz wiatrówke wyciągnełem to jakaś babka już darła się że na ...997 zadzwoni ;p mieczkoś byś przyjechał i byś mi mandat wlepił? dlatego Piątnica zostaje chyba że znacie inne miejsca gdzie można strzelać ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: broń

Hmm koło WORDu tam w tym starym budynku (wejscie od strony rzeki) są prowadzone zajęcia. Ale warunki spartańskie :)) Nie pamiętam jak gość się nazywa... Ale ważne że masz chęci :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: broń

Bartes, a probowales paintballa? :) wychodzi troche taniej niez strzelanie z ostrej i nie jest tak nudne. jest juz troche osob w lomzy ktore sie w to bawia wiec... tylko kupic sprzet i sie umowic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: broń

r. zwierzynski chyba jesli chodzi ci o goscia ze "strzelnicy" na przeciwko wordu

Mam sto rąk,
a wnich sto sztyletów
Gdy zechę sto ciosów nimi zadam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: broń

"raz wiatrówke wyciągnełem"

mieczkos - to podpada pod paragraf?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: broń

jak pamietam w piatnicy placi sie jakies 50-70 gr za pocisk ..... jak jestes w klubie strzeleckim to masz znizke nawet o 50 %

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: broń

Dzięki za info. Pozdrawiam wszystkich "snajperów"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: broń

ja w obecnych czasach czułabym się bezpieczniej, gdybym mogła nosić ze sobą broń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: broń

Na Przeciw WORD już dawno nie ma strzelnicy .

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org