czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak spędzacie czas wolny?

Poza: "uchlać się" lub "iść do unikatu", bo takie propozycje już znalazłam przeglądając stare posty.

Nudno trochę tak siedzieć w domu w weekendowe wieczory, nawet z kimś.

Napiszcie, jak wyglądają Wasze weekendy lub takie dni, jak nadchodzący czwartek- wolny w środku tygodnia, a dla niektórych przedłużony weekend, czyli jeszcze więcej czasu na nudę lub... no właśnie, na co?

- pizzeria (max godzinka z głowy)
- bilard
- kino (bardzo bogaty repertuar... :P)
- spacer (odpada, jak dla mnie, w taką pogodę)
- filmowy wieczór w domu (ile można...)

Może jakieś atrakcje poza cudownym miastem Łomża...?
- w Zambrowie chyba jest lodowisko
- także w Zambrowie jest basen (u nas niby też...)

Co jeszcze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

sex ;) jak dobrze to rozegracie to 2 godzinki z glowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

bilard, piwko i domówka:)
______________________________
AutoPokaz.pl

AutoPokaz.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

zależy od fantazji ;) kajakiem Łomża - Gdańsk cały długi weekend pełen wrażeń i bez nudy! a tak poważnie Łomża ma niewiele do zaoferowania taki jej "urok" pozostaje sie z tym pogodzić lub wyprowadzić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

XBOX360 i noc macie z glowy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

zwierze wam sie , mi wystarczy dobry film, serio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

http://patrz.pl/filmy/kabaret-tey-fiut


fiut i nie ma nudy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

xBOX- dla niego super propozycja, nie wątpię... ale nie dla mnie

kajaki, w środku zimy- to już hardcore :D a ja nie jestem "hardkorem" i nawet spacerów nie uskuteczniam w taka pogodę. latem- to co innego. niestety, póki co, odpada

szczebiotka, wzięło Cię na zwierzenia ;) filmy u mnie hurtowo, nawet te mniej dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Każdy wolny czas staram się spędzać na zabawie z dziećmi, nigdy nie można się nudzić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Najlepszą zabawą zimą jest grzanie piwa z sokiem. Mniam mniam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Obejdz sasiadow i kazdemu balwana ulep. Czas zleci :oP

'You got a problem, I got a problem solver, and its name is revolver'.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

albo w bierki zacznij grac z kimś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

wyjdz na dwur do ludzi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

siłownia, basen, sauna, najlepiej spędzony czas z rodziną to dbałość o aktywność i zdrowie i długo długo nic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

W Łomży, zresztą jak w innych mieścinach tego rodzaju jest tak, że jak nie masz $ to i nie masz gdzie pójść. Nieprawda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Łukasz1984- prawda!

co znaczy- wyjdź na dwór do ludzi? mam siedzieć na ławce przed blokiem, czy co? może spacerować wzdłuż Legionów w piątkowe wieczory :D z koleżankami oczywiście... za stara jestem, szybki-_-bill

siłownia i basen- bardzo dobry pomysł, tak raz na tydzień

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Ja uwielbiam wypady ze znajomymi na bilard, a jak mamy mniej kasy to wtedy zgadujemy się najczęściej na jakąś domówkę. Dobrze jest też gdzieś wyjechać w weekend, ja rzadko sobie na takie wyjazdy pozwalam, ale za tydzień mam takie trzy dni wolnego, nie tylko sobota i niedziela, ale też piątek i planuję ze swoim chłopakiem wyjechać w jakieś ciche, ustronne miejsce. Poważnie myślimy o Pojezierzu Brodnickim i hotelu Głęboczek, jako, że jest tak bardzo urokliwie i można pospacerować po okolicach (jest jezioro, dużo zieleni, itp.), a nawet wybrać się na spływ kajakiem, czy wycieczkę rowerową:).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

MMonika chodz domnie zemna tobie nie bedzie sie nudzilo :)serio mowie:) he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

nie sluchaj billa , on wychodzi na dwor do ludzi w dresach zeby sie uchlac pod blokiem, kto mądry siedzi na dworzu i marźnie. Siedzi to sie w lokalach , w domach i w pracy, a nie na dworzu, na dworzu to sie idzie z domu punktu A do konkretnego punktu B a nie stoi miedzy a i b :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

monika jeżeli masz nude w związku to jest nie dobrze i zadna rozrywka tego związku wam nie olśni. Jezeli nikogo nie masz i nie masz co ze sobą zrobić, moze najlepiej kogos poznać a on za ciebie wymyśli rozrywki. Jezeli pracujesz, to nie powinnas mieć chęci rozrywki po tygodniu pracy, chyba ze tylko stukasz w biurze w klawiature. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

dla mniej wymagających , maksymalną dawke rozrywki i adrenaliny.... daje miniclip.com czy kurnik kierki :):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

ja pier....ole profesor ale zes dal wyklad wracaj ty spowrotem do ksiazek i nie czaruj tu : MMonika :nie lubisz dresow haha chyba tobie w tornister sikali w szkole mondziole pograj se w pasjansa durniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

ot znalazl sie dresiarz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

ja lubie gry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

aha na dworzu nie przebywacie, to kupujecie chinskie powietrze w butelce ? Aktualnie brak zim, teraz jesien, nie jest zimno. W Łomży za zimno, a na Pojezierzu to już upały.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Też lubię sobie raz na jakiś czas w coś pograć, aczkolwiek nie zajmuje mi to całego czasu wolnego. Spędzam go różnorodnie:
oglądam telewizję
uprawiam sport
czytam ksiażki
Jeśli gram w gry to są to głównie gry logiczne, typu ucieczka
www.valhalla.pl/gry-przegladarkowe/kategoria/zombie/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Najlepiej się dobrze wyspać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Oooo Justa najlepszy pomysł....!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Ja biegam, chodzę na długie spacery. Czytam książkę. Wieczorem może jakaś impreza, ale generalnie jestem domatorem :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Ja tam lubie grac w minecrafta :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

lub w CS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

ja dzisiaj planuje wieczór z książką i lampką wina :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Już myślałem, że nikt tu książek nie czyta.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

No co ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Najczęściej wolny czas spędzam z rodziną. Najwięcej czasu mam w weekend-y. W tygodniu zazwyczaj jestem zmęczony po pracy i dużo śpię.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Jeśli pogoda sprzyja to najczęściej aktywnie i rodzinnie -> rowery, rolki, rzadziej kajaki i wypady nad jeziorko, czasami nawet basen, wszystko zależy od tego, co lubimy. A jak nie ma pogody to często zasiadamy przed konsolą i sobie \\\"pykamy\\\" czasami po prostu podłączamy laptopa i gramy np. w /grynaprzegladarke.net

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Ja mam bzika na pukcie jazdy na rowerze, więc gdy tylko pogoda sprzyja, a mam akurat czas, to urządzam sobie wycieczki rowerowe ;)

Jestem wielka! całe 150 cm w kapeluszu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Ja najczęściej spędzam wolny czas w klubie fitness. Sport już od dłuższego czasu jest moją największą pasją :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Ja ostatnio praktycznie w ogóle nie mam już wolnego czasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Ja głównie przed kompem. Np. grając w CS 1.6 download

Demokracja to sprzeczność sama w sobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Niestety jestem osobą poruszającą się na wózku, w związku z tym większość czasu spędzam w domu, głównie przed komputerem, gdzie rozmawiam ze znajomymi, czytam różne artykuły, szczególnie na stronie http://www.rampa.net.pl/ gdzie znajduje się szereg ciekawych informacji dla osób niepełnosprawnych. Poza tym oglądam filmy, seriale, kiedyś prowadziłam także bloga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Telewizja dla wielu osób jest sposobem na spędzanie wolnego czasu. Ja rzadko włączam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Czasem jeszcze wyskoczę do kina, ale już coraz rzadziej jest coś godnego uwagi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Ja po prostu podróżuję:) Wyjeżdżam min. raz w roku, także jestem już weteranką. Jeśli chodzi o kierunek to polecam Sycylię. To przecudowny region, pełen zabytków i pięknych widoków. Właśnie stamtąd wróciłam i wiem, że na pewno zawitam tam jeszcze nie jeden raz :) Jeśli chodzi o biuro to ja zawsze jeżdżę z www.tui.pl, głównie dlatego, że mają bardzo dobre ceny i rezydenci są naprawdę cudowni. Zawsze się wszystkimi opiekują dzięki czemu nikt nie czuje się zagubiony :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Ja po prostu podróżuję:) Wyjeżdżam min. raz w roku, także jestem już weteranką. Jeśli chodzi o kierunek to polecam Sycylię. To przecudowny region, pełen zabytków i pięknych widoków. Właśnie stamtąd wróciłam i wiem, że na pewno zawitam tam jeszcze nie jeden raz :) Jeśli chodzi o biuro to ja zawsze jeżdżę z www.tui.pl, głównie dlatego, że mają bardzo dobre ceny i rezydenci są naprawdę cudowni. Zawsze się wszystkimi opiekują dzięki czemu nikt nie czuje się zagubiony :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Ja głównie czytam. To najlepszy sposób spędzania wolnego czasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

paddingtton napisał(a):

> Ja głównie czytam. To najlepszy sposób spędzania wolnego
> czasu.

Ja też :) A jakie książki czytasz?
Ja ostatnio jestem pochłonięta tematyką zdrowego stylu życia. Czytam przede wszystkim lekkie poradniki ale sięgam czasem do bardziej specjalistycznych książek.

Pozdrawiam
Joanna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

wysypiam sie i ogladam TV

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

jak wolny czas to tylko z Wynajem Limuzyny Warszawa[/url jeździmy sobie po całym mieście i jesteśmy z tego zadowoleni.

DzienDoberek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

W weekendy uwielbiam pospać dłużej, a później nadrabiać wszelkie zaległości.
Czytam ulubione książki, oglądam filmy i seriale. Zależy jaki masz budżet. Można spotkać się ze znajomymi i grać w planszówki, można poznać okolice (bliższą lub dalszą). Ważne aby urozmaicać czas, bo życie jest za krótkie i trzeba z niego korzystać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

A co to jest czas wolny? Bo ja już zapomniałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

basen ,rolki,spacery,wycieczki za maisto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Jesli macie wolne wieczory w środy to polecam kurs Alfa - rozpoczyna się w październiku przy katedrze. Ciekawe tematy dotyczące chrześcijaństwa, życia, Boga, człowieka- przy tym dużo humoru, bez spiny, dobra kawa. Przeszłam go kilka lat temu i jest to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. I nie jest to jakieś podejrzane wydarzenie, o którym pewna osoba próbuje negatywnie mówić na tym forum..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Ja gram w gry przeglądarkowe
https://sciagnij-gre.pl/gry-na-przegladarke/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

ja ostatnio zaczęłam dużo rysować i malować, to świetny sposób na nudę i na relaks.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Ja nadrabiam książkowe zaległości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

a ja spedzam czas z aparatem na miescie i w muzeach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Ja jak tylko mam chwile to wyjeżdżam w góry!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Ostatnio to głównie czytam. Nie mam siły na nic innego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Ja spędzam czas na dokształcaniu, chce zdobyć jak największe osiągnięcia zawodowe żeby w życiu mieć lżej. A jutro wybieram się na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017 . Może też ktoś jedzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak spędzacie czas wolny?

Książka, film, majsterkowanie albo wyjazd w góry/na mazury zawsze są najlepszą opcją na spędzenie wolnego czasu :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org