piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sala weselna + nocleg

Witam,

Wraz z narzeczonym szukamy sali na wesele. Czy ktoś z forumowiczów mogłby z czystym sumieniem zarekomentować sale, ktora jednocześnie posiada pokoje dla gości ? :) Z góry dziekuję za pomoc.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna + nocleg

2 lata temu byłem na weselu kolegi , wesele odbywało się w Lido di Ostia za Rzymem w Italii , restauracja przy morzu ... paru gości nie dotarło do pokoi to spali na plaży

tanio i wygodnie , sala restauracyjna duża , obok hotel

sami swoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna + nocleg

concordia w łomży

gość lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna + nocleg

Najlepiej w jakimś obiekcie hotelowym. Byliśmy ostatnio na czymś takim i było super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna + nocleg

Polecam Zajazd Ryś sala świeżo po remoncie i obok pokoje do wynajecia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna + nocleg

Ja polecam salę Gracja w Starych Kupiskach. Sama tam miałam i jestem zadowolona z obsługi, jedzenia i ogólnie z sali :)

Zapraszam do nowoutworzonej grupy na Facebooku:
Ślub i wesele | Łomża i okolice (woj. podlaskie) https://www.facebook.com/groups/331123470561365/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna + nocleg

A ja polecę salę weselną w Kisielnicy Swojska Kuchnia. Mają noclegi. Sala po remoncie także.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna + nocleg

Na tą chwilę chyba wszystkie sale weselne w okolicach Łomży mają pokoje dla gości. Kwestia tylko ile miejsc jest potrzebnych. Co do samych sal to można śmiało polecić Kryształowy Dwór, Concordię, Łapińskich, podobno ostatnio też Zajazd Ryś podwyższył standard. Z tego co się dowiadywałem, te sale mają około 40 miejsc noclegowych.

---
http://www.geodezjalomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna + nocleg

Ja polecam sale pks 😁

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org